A CSZKA legyőzte a Szalavat Julajevet

 

Az elmúlt szezon alapszakaszgyőztese átvette a vezetést a KHL-ben.

Az egyetlen szerdai meccset a CSZKA kezdte jobban, fölénye az első harmad végén érett góllá, amikor Sztoljarov közelről bekotorta a korongot. A második játékrész végén felpörögtek az események, előbb Arzamaszcev emberelőnyből egyenlített, majd Platt lőtt bődületes gólt Svedberg válla fölött, amivel a moszkvaiak vezettek, de hiába, Omark a 40. percben emberelőnyben egalizált. A záró húsz perc egyértelműen a CSZKA-é volt, Mamin és Platt egyaránt kijátszott akció végén talált be, a végeredményt pedig Ljubimov állította be egy emberhátrányos kiugrás során.

KHL, 4413 néző. Játékvezetők: Anttyi, Vjacseszlav, Dmitrij, Ivan.
Fasth: 89,5% (Galimov)
K
Svedberg: 84,4% (Hakimov)
Gyenyiszov, Zajcev, Da Costa, Platt, Radulov
1
Kolcov, Metljuk, Grigorenko, Omark, Prohorkin
Kiszelevics, Kutuzov, Kugrisev, Mursak, Hjalmarsson
2
Lepistö, Arzamaszcev, Liszin, Makarov D., Hlisztov
Panyin, Vorobjov K., Andronov, Ljubimov, Mamin
3
Goncsarov, Visnyevszkij, Engqvist, Csernov, Lazarjev
Bondarjev, Korotkov, Kvartalnov, Koseljov, Sztoljarov
4
Culigin, Gyerljuk, Szoin, Hripunov, Ankugyinov
Dmitrij Kvartalnov
E
Anatolij Emelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15′15′′ CSZ Sztoljarov Gyenyiszov Kvartalnov
1-1 36′16′′ SZJ PP Arzamaszcev Lepistö Omark
2-1 37′27′′ CSZ Platt Andronov Kiszelevics
2-2 39′33′′ SZJ PP Omark Lepistö
3-2 44′23′′ CSZ Mamin Hjalmarsson
4-2 47′17′′ CSZ PP Platt Gyenyiszov Da Costa
5-2 53′02′′ CSZ SH Ljubimov
32 Kapura lövések száma 19
10 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk