A CSZKA legyőzte a Szalavat Julajevet

 

Az elmúlt szezon alapszakaszgyőztese átvette a vezetést a KHL-ben.

Az egyetlen szerdai meccset a CSZKA kezdte jobban, fölénye az első harmad végén érett góllá, amikor Sztoljarov közelről bekotorta a korongot. A második játékrész végén felpörögtek az események, előbb Arzamaszcev emberelőnyből egyenlített, majd Platt lőtt bődületes gólt Svedberg válla fölött, amivel a moszkvaiak vezettek, de hiába, Omark a 40. percben emberelőnyben egalizált. A záró húsz perc egyértelműen a CSZKA-é volt, Mamin és Platt egyaránt kijátszott akció végén talált be, a végeredményt pedig Ljubimov állította be egy emberhátrányos kiugrás során.

KHL, 4413 néző. Játékvezetők: Anttyi, Vjacseszlav, Dmitrij, Ivan.
Fasth: 89,5% (Galimov)
K
Svedberg: 84,4% (Hakimov)
Gyenyiszov, Zajcev, Da Costa, Platt, Radulov
1
Kolcov, Metljuk, Grigorenko, Omark, Prohorkin
Kiszelevics, Kutuzov, Kugrisev, Mursak, Hjalmarsson
2
Lepistö, Arzamaszcev, Liszin, Makarov D., Hlisztov
Panyin, Vorobjov K., Andronov, Ljubimov, Mamin
3
Goncsarov, Visnyevszkij, Engqvist, Csernov, Lazarjev
Bondarjev, Korotkov, Kvartalnov, Koseljov, Sztoljarov
4
Culigin, Gyerljuk, Szoin, Hripunov, Ankugyinov
Dmitrij Kvartalnov
E
Anatolij Emelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15′15′′ CSZ Sztoljarov Gyenyiszov Kvartalnov
1-1 36′16′′ SZJ PP Arzamaszcev Lepistö Omark
2-1 37′27′′ CSZ Platt Andronov Kiszelevics
2-2 39′33′′ SZJ PP Omark Lepistö
3-2 44′23′′ CSZ Mamin Hjalmarsson
4-2 47′17′′ CSZ PP Platt Gyenyiszov Da Costa
5-2 53′02′′ CSZ SH Ljubimov
32 Kapura lövések száma 19
10 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk