Az Eisbaren Berlin az utolsó továbbjutó

 

A németek kikaptak Franciaországban, viszont a kétgólos győzelem nem volt elég a Gapnak.

A Champions Hockey League csoportkörének utolsó játéknapján egyetlen mérkőzés bírt téttel. A berlini 6-1-es Eisbaren-siker után a Gapnak legalább öt góllal kellett volna nyernie a németek ellen. A győzelem összejött a franciáknak, de csak 3-1-re, így a berliniek jutottak utolsóként a legjobb 32 közé.

A Litvínov egyetlen pontot vesztve nyerte a csoportját, miután az Espoo Bluest csak hosszabbításban gyűrte le 3-2-re. A címvédő Lulea 3-0-ra nyert a Lukko otthonában. Az EV Zug szerzett pont nélkül zárt, az utolsó meccsen a Tappara verte 3-1-re. A Red Bull München 6-1-es győzelmet aratott a Klagenfurt ellen, a Linz pedig megszerezte első győzelmét, az osztrákok 5-3-ra verték Düsseldorfot.

A rájátszás első körének sorsolását szeptember 8-án tartják Helsinkiben.

A CHL csoportbeosztása (kiemelve a rájátszásba került csapatok):

1-es csoport: Linköping (SWE), IFK Helsinki (FIN), SC Bern (SUI)
2-es csoport: Tappara Tampere (FIN), Djurgarden Stockholm (SWE), EV Zug (SUI)
3-as csoport: HV71 Jönköping (SWE), Red Bull Salzburg (AUT), SönderjyskE Vojens (DEN)
4-es csoport: Skelleftea AIK (SWE), Bílí Tygri Liberec (CZE), HK Nitra (SVK)
5-ös csoport: HC Davos (SUI), Farjestad Karlstad (SWE), CSOB Pojistovná Pardubice (CZE)
6-os csoport: Verva Litvínov (CZE), Blues Espoo (FIN), Grenoble (FRA)
7-es csoport: TPS Turku (FIN), Düsseldorfer EG (GER), Black Wings Linz (AUT)
8-as csoport: Red Bull München (GER), HC Kosice (SVK), Klagenfurter AC (AUT)
9-es csoport: Adler Mannheim (GER), Vítkovice Steel Ostrava (CZE), Nyeman Grodno (BLR)
10-es csoport: Karpat Oulu (FIN), Vienna Capitals (AUT), Krefeld Pinguine (GER)
11-es csoport: Lulea (SWE), Lukko Rauma (FIN), Fribourg-Gottéron (SUI)
12-es csoport: Stavanger Oilers (NOR), Ocelári Trinec (CZE), KalPa Kuopio (FIN)
13-as csoport: Storhamar Hamar (NOR), Sparta Praha (CZE), Genéve-Servette (SUI)
14-es csoport: Frölunda Göteborg (SWE), JYP Jyvaskyla (FIN), Sheffield Steelers (GBR)
15-ös csoport: Vaxjö Lakers (SWE), ERC Ingolstadt (GER), Braehead Glasgow (GBR)
16-os csoport: ZSC Lions (SUI), Eisbaren Berlin (GER), Gap Rapaces (FRA)

A rájátszás dátumai:

Legjobb 16 közé jutásért: 2015. szeptember 22. és október 6.
Nyolcaddöntők: 2015. november 3. és november 10.
Negyeddöntők: 2015. december 1. és december 8.
Elődöntők: 2016. január 12. és január 19.
Döntő: 2016. február 9.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 1-9VÉGE
U20 19:00 MACDHK 4-1VÉGE
február 20., szerda
U20 13:45 UTEDAB 5-2VÉGE
U18 15:30 DHKAVS 3-4 BVÉGE
U18 16:00 MISOKR 4-5 BVÉGE
ELA 17:50 VC2GYE 2-5VÉGE
U18 18:20 KMHETO 2-5VÉGE
ELA 18:40 HKBTIT 3-5VÉGE
ELA 18:40 VASDAB 5-2VÉGE
U18 19:15 UTEFTC 8-0VÉGE
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 3-1VÉGE
U18 17:25 UTEMIS INFO
ELF 17:30 BRAFTC 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO INFO
ELF 19:00 DEBUTE 2-3ÉLŐ
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
február 23., szombat
U20   VSVAVS 
U18 12:30 KACMAC 
U18 13:30 AVSRBS 
U18 15:15 DABFTC 
EL 17:30 SCCFTC 
U18 17:30 VASVIC 
U18 18:00 MISSPG 
U18 18:15 VSVKMH 
február 24., vasárnap
U20   VSVUTE 
U20 12:05 DHKMAC 
U20 14:15 KMMEAS 
EBEL 16:00 RBSAVS 
EXL 17:00 DTRMIS 
EXL 17:00 MACDTV 
U20 17:30 HDJAVS 
Partnerünk