Még 32 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

32 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 32. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 32. helyen draftolt játékosok csapata:

Tony McKegney (1978, Buffalo) – Derek Roy (2001, Buffalo) – Jay Pandolfo (1993, New Jersey)
Bob Kelly (1970, Philadelphia) – Tony Hrkac (1984, St.Louis) – Mike Kaszycki (1976, NY Islanders)
Kevin LaVallee (1980, Calgary) – Dave Bolland (2004, Chicago) – Ty Rattie (2011, St.Louis)
Bobby Sheehan (1969, Montreal) – Marc Chouinard (1995, Winnipeg) – Michael Ryan (1999, Dallas)

Ron Greschner (1974, NY Rangers) – Lindy Ruff (1979, Buffalo)
Eric Weinrich (1985, New Jersey) – Vjacseszlav Vojnov (2008, Los Angeles)
Bob Boughner (1989, Detroit) – Jamie Pushor (1991, Detroit)

Jim Carey (1992, Washington)
Tyler Plante (2005, Florida)

32nd draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 2-0ÉLŐ
EL 17:30 TITMIS 0-0ÉLŐ
U20 17:30 DHKAVS INFO
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA INFO
EL 18:30 UTESCC INFO
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk