Még 33 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

33 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 33. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 33. helyen draftolt játékosok csapata:

John Tonelli (1977, NY Islanders) – David Vyborny (1993, Edmonton) – Robert Nyström (1972, NY Islanders)
John LeClair (1987, Montreal) – Ryan O’Reilly (2009, Colorado) – Loui Eriksson (2003, Dallas)
James Neal (2005, Dallas) – Blair Betts (1998, Calgary) – Valerij Bure (1992, Montreal)
Craig Johnson (1990, St.Louis) – David Maley (1982, Montreal) – Greg Terrion (1980, Los Angeles)

Bill Hajt (1971, Buffalo) – Dave Lewis (1973, NY Islanders)
Nick Schultz (2000, Minnesota) – Ken Sabourin (1984, Calgary)
Tom Hirsch (1981, Minnesota) – Dean Kolstad (1986, Minnesota)

Pat Riggin (1979, Atlanta)

33rd draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 9., péntek
NŐI 12:30 SVKCHN 5-3VÉGE
NU18 15:30 HUNGBR 2-1VÉGE
NŐI 15:30 NORFRA 4-3 HVÉGE
U18 15:30 HUNAUT 4-0VÉGE
U20 15:30 ITAFRA 2-1VÉGE
EIHC 16:00 KAZITA 3-2VÉGE
NŐI 19:00 HUNDEN 5-6VÉGE
U16 19:00 HUNITA 
U20 19:00 HUNSLO 3-4 BVÉGE
U17 19:10 HUNSVK 2-4VÉGE
EIHC 19:30 HUNKOR TÖRÖLVE
november 10., szombat
U16 10:00 HUNAUT 
U17 10:25 HUNSVK 3-6VÉGE
U18 11:30 HUNITA 5-2VÉGE
NŐI 12:00 FRACHN 6-0VÉGE
U20 12:00 SLOITA 0-4VÉGE
NU18 15:30 HUNESP 1-0 HVÉGE
NŐI 15:30 SVKDEN 3-4VÉGE
U20 15:30 HUNFRA 4-3 HVÉGE
EIHC 16:00 HUNITA 7-1VÉGE
NŐI 19:00 HUNNOR 8-4VÉGE
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 
U20 16:00 MISPEF 
EXL 17:00 O20MIS 
KHL 17:00 AKBSBA 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSG99 
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 
U18 17:20 KMHVAS 
U18 17:30 AVSOKW 
EL 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 DTVMAC 
EL 18:30 TITVC2 
EXL 18:30 MISDTR 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:30 ETOMAC 
EL 18:40 HKBFTC 
EL 18:40 VASDAB 
november 15., csütörtök
U18   DABZEG 
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U20 18:00 MACUTE 
Partnerünk