Még 33 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

33 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 33. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 33. helyen draftolt játékosok csapata:

John Tonelli (1977, NY Islanders) – David Vyborny (1993, Edmonton) – Robert Nyström (1972, NY Islanders)
John LeClair (1987, Montreal) – Ryan O’Reilly (2009, Colorado) – Loui Eriksson (2003, Dallas)
James Neal (2005, Dallas) – Blair Betts (1998, Calgary) – Valerij Bure (1992, Montreal)
Craig Johnson (1990, St.Louis) – David Maley (1982, Montreal) – Greg Terrion (1980, Los Angeles)

Bill Hajt (1971, Buffalo) – Dave Lewis (1973, NY Islanders)
Nick Schultz (2000, Minnesota) – Ken Sabourin (1984, Calgary)
Tom Hirsch (1981, Minnesota) – Dean Kolstad (1986, Minnesota)

Pat Riggin (1979, Atlanta)

33rd draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 24., hétfő
EL 17:30 BRAGYE 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 1-0VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 FTCTIT 1-2 HVÉGE
U18 19:00 MISUTE 5-4 BVÉGE
február 25., kedd
U21 15:30 DABMIS 3-6VÉGE
EL 17:30 BRAGYE 2-3 HVÉGE
EL 18:00 FTCTIT 8-1VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 2-5VÉGE
EXL 18:30 NZÁMIS 3-4VÉGE
február 26., szerda
NŐI 15:30 KMHMAC 6-3VÉGE
U18 16:40 VASPHC 3-1VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-0VÉGE
U21 18:10 AVSMAC 3-8VÉGE
U21 18:40 KMHFTC 6-4VÉGE
U21 18:40 VASDHK 0-3VÉGE
U21 19:00 MISETO 3-4VÉGE
február 27., csütörtök
KHL 15:00 TRKMMG 
    • SPORT 2
EL 17:30 SCCDEB 3-1VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSZNO 4-0VÉGE
február 28., péntek
EL 17:30 GYEBRA 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 TITFTC 
EXL 18:30 MISDUM 
    • DIGI SPORT 2
EXL 19:00 MACNZÁ 
február 29., szombat
EBEL 17:30 EHLAVS 
EL 17:30 GYEBRA 
EL 17:30 TITFTC 
március 1., vasárnap
U21   FTCPHC 
U21 12:30 MACDHK 
U21 15:10 VASAVS 
EXL 17:30 DUMMAC 
EXL 18:00 NITMIS 
U21 18:00 ETOUTE 
Partnerünk