Bobkov 2 lövésből 2 gólt kapott

 

A kapuscsere után viszont fordított és nyert az Admiral.

Nagyon jól kezdett, de vereséggel zárt az Amur a távol-keleti rangadón. A habarovszkiak első két lövéséből egyaránt gól született, ekkor Bobkov helyét Nalimov vette át, aki mind a 23 Amur-lövést védte, míg az Admiral-csatárok 4 gólt szereztek.

KHL, 7100 néző.
Metsola: 88,0% (Pecsurszkij)
K
Bobkov: 0,0% (Nalimov: 100%)
Zub, Sulakov, Szokolov, Miklík, Zohorna
1
Blum, Bartulis, Bergfors, Trivino, Lugin
Kolár, Cserepanov, Fajzullin, Wandell, Gracsov
2
Koszmacsov, Oszipov, Podsengyalov, Gorskov, Szajusztov
Atyusov, Verjovkin, Usenyin Vjacseszlav, Usenyin Vlagyiszlav, Litovcsenko
3
Mnacjan, Liszov, Filatov, Makarov, Kuznyecov
Tyerjajev, Taraszov, Bivalcev, Ahmetov
4
Liszenko, Glazkov, Mamin, Voronyin, #217
Szergej Sepeljev
E
Alekszandr Andrijevszkij
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:40 AMR Szokolov Miklík Zohorna
2-0 01:29 AMR Fajzullin Gracsov
2-1 18:45 ADM Lugin Trivino
2-2 25:50 ADM Szajusztov Mnacjan Podsengyalov
2-3 27:07 ADM Lugin Bergfors Trivino
2-4 59:41 ADM Podsengyalov
25 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 12

A Metallurg Magnyitogorszk Mozjakin győztes büntetőjével verte az Avangardot. Az omszkiak pontszerzésének a kulcsa kapusuk, Dominik Furch volt, aki 40 védést mutatott be 65 perc alatt.

KHL, 7104 néző.
Kosecskin: 90,9% (Szamszonov)
K
Furch: 95,2% (Kosztyin)
Antyipin, Birjukov, Wolski, Mozjakin, Kovár
1
Ahnelöv, Kuljas, Zubov, Popov, Perezsogin
Lee, Habarov, Zaripov, Zaharov, Koszov
2
Alekszandrov, Kempny, Sirokov, Parsin, Sobotka
Batirsin, Tyerescsenko, Zselezkov, Osala, Tyimkin
3
Valentyenko, Gluhov Ny., Lemtyugov, Petrov, Csernyikov
Bereglazov, Medvegyev, Platonov, Potyehin, Filippi
4
Lekomcev, Gyervuk, Gluhov A., Fiscsenko, Mihejev
Mike Keenan
E
Jevgenyij Kornouhov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:57 AVG Lemtyugov Alekszandrov Kempny
1-1 23:42 MMG PP Zaripov Wolski Kovár
1-2 39:59 AVG PP Sobotka Parsin
2-2 40:28 MMG Kovár Mozjakin
3-2 65:00 MMG GWS Mozjakin
42 Kapura lövések száma 22
4 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk