Vas János gólt lőtt, gólpasszt adott

   

A Slavia is lejátszotta utolsó felkészülési meccsét, a szintén cseh második ligás Usti nad Labemet verték 5-2-re.

Kissé ráijesztettek azonban a hazai drukkerekre a vendégek, hiszen a 28. percben már 2-0-ra vezetett az Usti. Alig négy perc alatt egyenlített a Slavia, majd jött a harmadik harmad, ahol már nem osztottak lapot az ellenfélnek. A 46. percben Vas János emberhátrányos és mérkőzést eldöntő találatával a vezetést is megszerezték, majd emberelőnyben adott gólpasszt a folyamatosan a legerősebb sorban játszó magyar csatár.

Az 5-2-es végeredmény 12 másodperccel a mérkőzés vége előtt alakult ki. Légiósaink közül Vas Jánosék kezdik legkorábban a bajnokságot, szeptember 9-én, azaz jövő hét szerdán a Kladnóhoz látogatnak.

A magyar légiósok előszezonmeccsei:

Erdély Csanád (Sioux Falls Stampede, USHL)
szeptember 6.: Stampede?Brookings
szeptember 11.: Sioux City?Stampede
szeptember 12.: Des Moines?Stampede
szeptember 13.: Stampede?Salzburg Red Bull
szeptember 18.: Omaha?Stampede
szeptember 19.: Tri-City?Stampede

Fekete Dániel (VEU Feldkirch, INL)
augusztus 23.: Feldkirch?ERC Sonthofen (GER-3.) 8-2
augusztus 28.: Feldkirch?EHC Seewen (SUI-3.) 5-2
augusztus 30.: EC Peiting (GER-3.)?Feldkirch 0-3
szeptember 1.: Feldkirch?EC Peiting (GER-3.) 7-3
szeptember 5.: EHC Alge Elastic Lustenau?Feldkirch
szeptember 6.: Feldkirch?EHC Chur (SUI-3.)
szeptember 13.: Feldkirch?EHC Arosa (SUI-3.)

Galló Vilmos (Linköping, SWE)
augusztus 11.: Linköping?Skelleftea 6-0 (az első meccse a felnőttben, nem szerzett pontot)
augusztus 19.: Karlskrona?Linköping 1-4 (nem nevezték)
augusztus 23.: Linköping?Bern (SUI) (BL) 3-2 (b.u.) (első meccse a BL-ben, bár pályára nem lépett)
augusztus 25.: Vasteras (SWE-2.)?Linköping 1-2
augusztus 30.: Linköping?HIFK (FIN) (BL) 2-0
szeptember 3.: HIFK (FIN)?Linköping (BL) 1-2 (nem nevezték)
szeptember 5.: Bern (SUI)?Linköping (BL)
szeptember 10.: Linköping?HV71

Gáspár Máté (Linz, AUT)
augusztus 14.: München (GER)?Linz 5-2 (nem nevezték)
augusztus 20.: TPS (FIN)?Linz (BL) 6-1 (nem nevezték)
augusztus 22.: Düsseldorf (GER)?Linz (BL) 6-3 (nem nevezték)
augusztus 27.: Linz?TPS (FIN) (BL) 2-3 h.u. (nem nevezték)
augusztus 29.: Linz?Graz (nürnbergi torna) 3-1 (nem nevezték)
augusztus 30: Nürnberg (GER)?Linz (nürnbergi torna) 4-3 (b.u.) (asszisztos volt)
szeptember 6.: Linz?Düsseldorf (GER) (BL)

Hári János (Leksand, SWE-2.)
augusztus 12.: Almtuna?Leksand 3-2 (b.u.)
augusztus 15.: Farjestad (SWE-1.)?Leksand 4-1
augusztus 16.: BIK Karlskoga?Leksands IF 0-1
augusztus 21.: Brynas (SWE-1.)?Leksands IF 4-1
augusztus 22.: Leksands IF?Brynas (SWE-1.) 5-2
augusztus 25.: Mora?Leksands IF 2-1
szeptember 1.: Örebro (SWE-1.)?Leksands IF 3-2
szeptember 5.: Vasteras?Leksands IF

Láday Tamás (Medicine Hat Tigers, WHL)
szeptember 4.: Lethbridge?Medicine Hat
szeptember 5.: Swift Current?Medicine Hat
szeptember 11.: Medicine Hat?Moose Jaw
szeptember 12.: Moose Jaw?Medicine Hat
szeptember 19.: Red Deer?Medicine Hat

Magosi Bálint (Briancon, FRA-1.)
augusztus 12.: Thurgau (SUI-2.)?Briancon 2-3 (b.u.)
augusztus 14.: Briancon?Gap (Tournoi des Alpes) 5-4 (b.u.)
augusztus 15.: Briancon?Grenoble (Tournoi des Alpes) 2-1 (b.u.)
augusztus 21.: Ambri-Piotta (SUI-1.)?Briancon 4-1
augusztus 28.: Chamonix?Briancon (Tournoi de Nice) 0-2
augusztus 29.: Nice?Briancon (Tournoi de Nice) 1-3
augusztus 30.: Briancon?Neuilly/Marne (Tournoi de Nice)
szeptember 2.: Red Ice (SUI-2.)?Briancon 7-1

Sebők Balázs (KalPa, FIN-1.)
augusztus 6.: KalPa?Karpat 2-1 b. (nem szerzett pontot)
augusztus 14.: KalPa?SaiPa 0-3
augusztus 15.: KalPa?Vaasa Sport 4-1
augusztus 22.: KalPa?Ocelári Trinec (CZE) (BL) 4-3 (b.u.)
augusztus 30.: KalPa?Stavanger Oilers (NOR) (BL) 2-1
szeptember 3.: Stavanger Oilers (NOR)?KalPa (BL) 3-0
szeptember 5.: Ocelári Trinec (CZE)?KalPa (BL)

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
augusztus 14.: Iserlohn?Krefeld 5-0
augusztus 16.: Krefeld?Frankfurt (GER-2.) 8-1
augusztus 20.: Krefeld?Karpat (FIN) (BL) 0-2
augusztus 23.: Duisburg (GER-3.)?Krefeld 1-3
augusztus 27.: Karpat (FIN)?Krefeld (BL) 4-1
augusztus 29.: Vienna Capitals (AUT)?Krefeld (BL) 2-3 (b.u.)
szeptember 3.: Krefeld?Vienna Capitals (AUT) (BL) 5-6
szeptember 5.: Köln?Krefeld

Vas János (Slavia Praha, CZE-2.)
augusztus 4.: Jilhava?Slavia 4-3 b. (nem játszott)
augusztus 6.: Slavia?Karlovy Vary (CZE-1.) 5-2 (nem játszott)
augusztus 11.: Slavia?Benátky 1-3 (nem szerzett pontot)
augusztus 13.: Karlovy Vary (CZE-1.)?Slavia 5-3
augusztus 18.: Slavia?Litomerice 3-4
augusztus 20.: Junoszty Minszk (BLR)?Slavia 1-8
augusztus 21.: Poprad (SVK)?Slavia 3-7
augusztus 22.: Graz (AUT)?Slavia 2-1
szeptember 1.: Sparta (CZE)?Slavia 5-1
szeptember 3.: Slavia?Ústí nad Labem 5-2

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 23., hétfő
EL 18:30 FHAGYE 5-6VÉGE
ICEHL 19:30 PIOAVS 3-2 HVÉGE
január 24., kedd
EL 18:30 FTCDAB 5-2VÉGE
EL 18:40 BJAMIS 6-1VÉGE
AL 19:40 FTCIKO 2-9VÉGE
január 25., szerda
AL 19:35 LHLSPC 4-3 HVÉGE
ICEHL 19:45 ASIAVS 4-0VÉGE
AL 20:30 ETOSZG 8-3VÉGE
AL 20:30 WRMDBF 5-1VÉGE
január 27., péntek
EL 17:30 BRAFHA 5-3VÉGE
AL 19:00 LHLFTC 2-1VÉGE
január 28., szombat
AL 16:00 WRMIKO 8-0VÉGE
MK 16:00 BJADEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 19:00 LHLASP 1-6VÉGE
MK 19:45 UTEAVS 1-6VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 20:30 DBFSZG 1-3VÉGE
AL 21:00 ETOSPC 11-5VÉGE
január 29., vasárnap
MK 16:00 DEBUTE 
    • m4sport.hu
EL 17:30 SCCFHA 
MK 19:45 BJAAVS 
    • M4 SPORT+
január 30., hétfő
MK 17:30 GYEFHA 
január 31., kedd
MK 17:30 SCCDAB 
Partnerünk
Archívum