A Vityaz legyőzte a Dinamo Moszkvát

 

A podolszkiak kétgólos hátrányból fordítottak a fővárosban.

A Dinamo Moszkva újabb váratlan vereséget szenvedett. Az Admiral elleni bukás után pénteken a kék-fehérek leadták kétgólos előnyüket, Afinogenov góljaival egyenlített a Vityaz, majd egy emberhátrányos góllal a győzelmet is megszerezte.

KHL, 4887 néző.
Lazusin: 83,3% (Szerebrjakov)
K
Sateri: 92,0% (Szaprikin)
Visnyevszkij, Mironov, Daugavins, Pesztusko, Volkov K.
1
Eronen, Kosztromityin, Kempe, Horák, Palola
Robinson, Korjagin, Cvetkov, Karsums, Karpov
2
Kugyinov, Bergyukov, Sityikov, Szoloduhin, Kucserjavenko
Oszipov, Szolovjov, Babenko, Dugin, Taraszov
3
Jezsov, Golovkov, Svec-Rogovoj, Afinogenov, Makejev
Volkov A., Kokarjev, Gorovikov, Galimov, Igumnov
4
Peretyagin, Ivanov, Viglazov, Koksarov, Bocskarjov
Harijs Vitolins
E
Oleg Orehovszkij
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15:51 DMO PP Robinson Cvetkov Karpov
2-0 21:10 DMO Cvetkov Robinson Korjagin
2-1 22:54 VIT Afinogenov Svec-Rogovoj Makejev
2-2 28:28 VIT Afinogenov Viglazov Peretyagin
2-3 33:24 VIT SH Koksarov Viglazov Bergyukov
25 Kapura lövések száma 18
4 Kiállításpercek 6

A Metallurg Novokuznyeck egy hajrában szerzett góllal verte a Szpartakot. A győztes gólt Muszin lőtte az utolsó előtti percben.

KHL, 5526 néző.
Karejev: 97,1% (Podjapolszkij)
K
Ivannyikov: 93,1% (Truskov)
Manuhov, Fairchild, Kaprizov, Kazakov, Stoa
1
Korobov, Gilroy, Smeljov, Potapov, Safigulin
Kuklev, Posztnyikov, Kousal, Komarisztij, Orlov
2
Jermakov, Genoway, Wellman, Radil, Klimenko
Antonovszkij, Amirov, Jazkov, Drugov, Muszin
3
Baldajev, Tatalin, Toluzakov, Krutov, Vasziljev
Dorofejev, Kamalov, Romanov, Mitrjakov, Makarenko
4
Diblenko, Ablajev, Voronyin, Ipatov, Levickij
Nyikolaj Szolovjov
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:57 MNK Stoa Kaprizov Kazakov
1-1 12:50 SZP Potapov Korobov Smeljov
2-1 58:17 MNK Muszin
29 Kapura lövések száma 34
4 Kiállításpercek 8

Az Avtomobiliszt újabb élcsapatot győzött le. A jekatyerinburgiak többek között Szaprikin 2 góljának és Jakub Kovár 30 védésének köszönhetően legyűrték a kétszeres Gagarin Kupa-győztes Ak Barszt.

KHL, 5570 néző.
Kovár: 90,9% (Usztyinszkij)
K
Rynnas: 71,4% (Garipov: 90,9%)
Kivistö, Megalinszkij, Roman, Szimakov, Popov
1
Pajgin, Golubjev, Obuhov, Protapovics, Tkacsov
Loginov, Vasziljevszkij, Koukal, Dosztojnov, Elo
2
Zaharcsuk, Kornyejev, Mirnov, Szvitov, Lukojanov
Turbin, Trjamkin, Alekszejev, Jemelin, Pankov
3
Gyenyiszov, Rilov, Sjögren, Möller, Azevedo
Tyimasov, Vlaszkin, Golisev, Torcsenyuk, Szaprikin
4
Tokranov, Jarullin, Varnakov, Arhipov, Malihin
Andrej Razin
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:28 AKB Zaharcsuk Jarullin Azevedo
1-1 18:25 AVT Roman Kivistö Popov
2-1 19:20 AVT Dosztojnov Koukal
3-1 25:45 AVT PP Koukal Dosztojnov Vasziljevszkij
4-1 27:41 AVT Szaprikin Tyimasov
5-1 32:05 AVT Szaprikin Dosztojnov Elo
5-2 57:24 AKB Szvitov Rilov Möller
5-3 59:54 AKB PP Varnakov Möller Azevedo
25 Kapura lövések száma 33
20 Kiállításpercek 10

A Szibir megverte a címvédőt. A hazaiak kapujában az ex-szentpétervári Salák remek napot fogott ki, 40 védést mutatott be volt csapata ellen.

KHL, 7400 néző.
Salák: 95,2% (Beszpalov)
K
Koskinen: 82,1% (Jezsov)
Verescsagin, Ibragimov, Monya, Kopejkin, Ullström
1
Rukavisnyikov, Hafizullin, Artyuhin, Burdaszov, Kablukov
Alekszejev, Roth, Sumakov, Ridderwall, Okulov
2
Csugyinov, Jakovlev J., Lindström, Dadonov, Sipacsov
Menysikov, Ignatovics, Bobrov, Szannyikov, Butuzov
3
Jugyin, Kalinyin, Grebennyikov, Hohrjakov, Ketov
Gimajev, Naumov, Zsafjarov, Gubin, Salunov
4
Belov Ny., Ponyikarovszkij, Kagyejkin, Barabanov, Gyergacsov
Andrej Szkabelka
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:27 SZI PP Ullström Kopejkin Verescsagin
1-1 04:14 SZK Burdaszov Hafizullin Artyuhin
2-1 19:24 SZI Salunov
3-1 37:24 SZI Szannyikov
4-1 48:52 SZI Zsafjarov Gubin
5-1 54:08 SZI PP2 Gubin Zsafjarov
5-2 56:43 SZK Kalinyin Lindström
28 Kapura lövések száma 42
14 Kiállításpercek 10

A Jugra hosszabbításban nyert a Lada ellen. A sportszerű meccsen mindösszesen 2-2 kisbüntetést osztottak ki a játékvezetők.

KHL, 2500 néző.
Gelasvili: 94,1% (Fokin)
K
Kaszutyin: 88,0% (Masalskis)
Mamkin, Zseldakov, Jasin, Panov, Bortnyikov
1
Vorobjov, Flood, Senfeld, Nyikityenko, Belouszov
Vaszilcsenko, Pogorisnij, Mihnov, Szitnyikov, Ivanov A.
2
Viklund, Romanov, Valujszkij, Magogin, Zatovic
Ugolnyikov, Hvosztov, Buljanszkij, Jacenko, Medvegyev
3
Malenykih, Belov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Sztyepanov
Djakov, Sevcsenko, Varfolomejev, Taratuhin
4
Bumagin, Masztrjukov, Nyikulin, Moksancev
Pavel Jezovszkih
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 15:34 LDA PP Senfeld Flood
1-1 20:38 JUG Szitnyikov Ivanov A.
2-1 28:45 JUG Zseldakov
2-2 29:41 LDA Masztrjukov
3-2 63:05 JUG Bortnyikov
25 Kapura lövések száma 34
4 Kiállításpercek 4

A Traktor gólt sem kapott Cserepovecben. A vendégeknél Gyemcsenko 29 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 3323 néző.
Magarilov: 92,0% (Szmirjagin)
K
Gyemcsenko: 100% (Francouz)
Blaták, Nemec, Kagarlickij, Monsz, Csernov
1
Davidov, Martinov, Popov A., Glinkin, Osznovin
Sefer, Karlsson, Nyikoncev, Trubacsov, Bucsnyevics
2
Quint, Borodkin, Csisztov, Krucsinyin, Jakucenya
Sztaszenko, Lukin, Kazakovcev, Kovirsin, Monahov
3
Petrov, Hlisztov, Ruzicka, Pesztunov, Paré
Kudako, Kupcov, Berdnyikov, Szkorohodov, Dedunov
4
Zsulgyikov, Gubarjev, Kokujov, Ribakov, Afonaszjevszkij
Václav Sykora
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 26:08 TRA Pesztunov Martinov
0-2 44:11 TRA PP Jakucenya
0-3 58:42 TRA SH Osznovin Davidov
29 Kapura lövések száma 26
35 Kiállításpercek 6

A CSZKA magabiztosan verte a Nyeftyehimiket. A moszkvai vörös-kékek védelme jól zárt, a kapusuk, Fasth csak 16 lövéssel nézett szembe.

KHL, 2978 néző.
Fasth: 93,8% (Szorokin)
K
Szudnyicin: 91,9% (Fedotov)
Gyenyiszov, Zajcev, Da Costa, Kugrisev, Radulov
1
Ljamin, Kuzmin, Kennedy, Taffe, Grigorenko
Kiszelevics, Kutuzov, Platt, Mursak, Hjalmarsson
2
Rjaszenszkij, Pujacs, Lapenkov, Milovzorov, Poligalov
Panyin, Vorobjov, Andronov, Ljubimov, Mamin
3
Berezin, Ogurcov, Zsukov, Sztasz, Ribin
Bondarjev, Szvetlakov, Korotkov, Kvartalnov, Hlopotov
4
Brincev, Jevszejenkov, Kulikov, Kitarov, Hajrullin
Dmitrij Kvartalnov
E
Vlagyimir Krikunov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15:35 CSZ PP Zajcev Gyenyiszov Da Costa
2-0 19:17 CSZ Platt Mursak Hjalmarsson
2-1 40:58 NYH Poligalov Rjaszenszkij Lapenkov
3-1 49:44 CSZ PP Hjalmarsson Mursak Kiszelevics
4-1 59:53 CSZ SH Andronov
38 Kapura lövések száma 16
10 Kiállításpercek 14
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk