Magosi Bálinték vereséggel zárták az előszezont

 

A Briancon a svájci második ligás Red Ice otthonában szenvedett 7-1-es vereséget.

A Red Ice stabil teljesítményt nyújt a másodosztályban, három szezonnal ezelőtt kerültek fel, ebből mindannyiszor playoffosok voltak, tavaly pedig egészen az elődöntőig meneteltek. A Briancon két harmadon keresztül jól tartotta magát, 2-0-val zárták az első negyven percet úgy, hogy a hazaiak a második góljukat a 40. percben lőtték. A harmadik játékrészben azonban kijött a két csapat közötti különbség, az 52. percben már 5-1-et mutatott az eredményjelző.

Ráadásul az utolsó percben hiába kerültek kettős előnybe Magosiék, ebből is az ellenfél szerzett találatot, mégpedig kettőt, így alakult ki a 7-1-es végeredmény. A Red Ice hét gólját hét különböző játékos szerezte. Ezzel véget ért a Briancon számára a felkészülési időszak, a bajnokság szeptember 19-én kezdődik, amikor a ligaújonc Bordeaux csapatát fogadják az első fordulóban.

A magyar légiósok előszezonmeccsei:

Erdély Csanád (Sioux Falls Stampede, USHL)
szeptember 6.: Stampede–Brookings
szeptember 11.: Sioux City–Stampede
szeptember 12.: Des Moines–Stampede
szeptember 13.: Stampede–Salzburg Red Bull
szeptember 18.: Omaha–Stampede
szeptember 19.: Tri-City–Stampede

Fekete Dániel (VEU Feldkirch, INL)
augusztus 23.: Feldkirch–ERC Sonthofen (GER-3.) 8-2
augusztus 28.: Feldkirch–EHC Seewen (SUI-3.) 5-2
augusztus 30.: EC Peiting (GER-3.)–Feldkirch 0-3
szeptember 1.: Feldkirch–EC Peiting (GER-3.) 7-3
szeptember 5.: EHC Alge Elastic Lustenau–Feldkirch
szeptember 6.: Feldkirch–EHC Chur (SUI-3.)
szeptember 13.: Feldkirch–EHC Arosa (SUI-3.)

Galló Vilmos (Linköping, SWE)
augusztus 11.: Linköping–Skelleftea 6-0 (az első meccse a felnőttben, nem szerzett pontot)
augusztus 19.: Karlskrona–Linköping 1-4 (nem nevezték)
augusztus 23.: Linköping–Bern (SUI) (BL) 3-2 (b.u.) (első meccse a BL-ben, bár pályára nem lépett)
augusztus 25.: Vasteras (SWE-2.)–Linköping 1-2
augusztus 30.: Linköping–HIFK (FIN) (BL) 2-0
szeptember 3.: HIFK (FIN)–Linköping (BL)
szeptember 5.: Bern (SUI)–Linköping (BL)
szeptember 10.: Linköping–HV71

Gáspár Máté (Linz, AUT)
augusztus 14.: München (GER)–Linz 5-2 (nem nevezték)
augusztus 20.: TPS (FIN)–Linz (BL) 6-1 (nem nevezték)
augusztus 22.: Düsseldorf (GER)–Linz (BL) 6-3 (nem nevezték)
augusztus 27.: Linz–TPS (FIN) (BL) 2-3 h.u. (nem nevezték)
augusztus 29.: Linz–Graz (nürnbergi torna) 3-1 (nem nevezték)
augusztus 30: Nürnberg (GER)–Linz (nürnbergi torna) 4-3 (b.u.) (asszisztos volt)
szeptember 6.: Linz–Düsseldorf (GER) (BL)

Hári János (Leksand, SWE-2.)
augusztus 12.: Almtuna–Leksand 3-2 (b.u.)
augusztus 15.: Farjestad (SWE-1.)–Leksand 4-1
augusztus 16.: BIK Karlskoga–Leksands IF 0-1
augusztus 21.: Brynas (SWE-1.)–Leksands IF 4-1
augusztus 22.: Leksands IF–Brynas (SWE-1.) 5-2
augusztus 25.: Mora–Leksands IF 2-1
szeptember 1.: Örebro (SWE-1.)–Leksands IF 3-2
szeptember 5.: Vasteras–Leksands IF

Láday Tamás (Medicine Hat Tigers, WHL)
szeptember 4.: Lethbridge–Medicine Hat
szeptember 5.: Swift Current–Medicine Hat
szeptember 11.: Medicine Hat–Moose Jaw
szeptember 12.: Moose Jaw–Medicine Hat
szeptember 19.: Red Deer–Medicine Hat

Magosi Bálint (Briancon, FRA-1.)
augusztus 12.: Thurgau (SUI-2.)–Briancon 2-3 (b.u.)
augusztus 14.: Briancon–Gap (Tournoi des Alpes) 5-4 (b.u.)
augusztus 15.: Briancon–Grenoble (Tournoi des Alpes) 2-1 (b.u.)
augusztus 21.: Ambri-Piotta (SUI-1.)–Briancon 4-1
augusztus 28.: Chamonix–Briancon (Tournoi de Nice) 0-2
augusztus 29.: Nice–Briancon (Tournoi de Nice) 1-3
augusztus 30.: Briancon–Neuilly/Marne (Tournoi de Nice)
szeptember 2.: Red Ice (SUI-2.)–Briancon 7-1

Sebők Balázs (KalPa, FIN-1.)
augusztus 6.: KalPa–Karpat 2-1 b. (nem szerzett pontot)
augusztus 14.: KalPa–SaiPa 0-3
augusztus 15.: KalPa–Vaasa Sport 4-1
augusztus 22.: KalPa–Ocelári Trinec (CZE) (BL) 4-3 (b.u.)
augusztus 30.: KalPa–Stavanger Oilers (NOR) (BL) 2-1
szeptember 3.: Stavanger Oilers (NOR)–KalPa (BL)
szeptember 5.: Ocelári Trinec (CZE)–KalPa (BL)

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
augusztus 14.: Iserlohn–Krefeld 5-0
augusztus 16.: Krefeld–Frankfurt (GER-2.) 8-1
augusztus 20.: Krefeld–Karpat (FIN) (BL) 0-2
augusztus 23.: Duisburg (GER-3.)–Krefeld 1-3
augusztus 27.: Karpat (FIN)–Krefeld (BL) 4-1
augusztus 29.: Vienna Capitals (AUT)–Krefeld (BL)
szeptember 3.: Krefeld–Vienna Capitals (AUT) (BL)
szeptember 5.: Köln–Krefeld

Vas János (Slavia Praha, CZE-2.)
augusztus 4.: Jilhava–Slavia 4-3 b. (nem játszott)
augusztus 6.: Slavia–Karlovy Vary (CZE-1.) 5-2 (nem játszott)
augusztus 11.: Slavia–Benátky 1-3 (nem szerzett pontot)
augusztus 13.: Karlovy Vary (CZE-1.)–Slavia 5-3
augusztus 18.: Slavia–Litomerice 3-4
augusztus 20.: Junoszty Minszk (BLR)–Slavia 1-8
augusztus 21.: Poprad (SVK)–Slavia 3-7
augusztus 22.: Graz (AUT)–Slavia 2-1
szeptember 1.: Sparta (CZE)–Slavia 5-1
szeptember 3.: Slavia–Ústí nad Labem

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20   HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk