Az Avangard vezeti a KHL-t

 

Az omszkiak mind az öt eddigi meccsükön legalább egy ponttal távozhattak a jégről.

Az Avangard fellépett a KHL tabellájának első helyére. A Szalavat Julajev hiába állt fel kétgólos hátrányból az omszkiak ellen, végül Sobotka góljával a vendégek nyertek, akik így 5 meccsen gyűjtött 13 pontjukkal átvették a vezetést.

KHL, 6116 néző.
Svedberg: 87,0% (Hakimov)
K
Kosztyin: 93,5% (Furch)
Kolcov, Metljuk, Grigorenko, Omark, Prohorkin
1
Ahnelöv, Kuljas, Sobotka, Popov, Perezsogin
Lepistö, Arzamaszcev, Liszin, Makarov, Hartikainen
2
Alekszandrov, Kempny, Sirokov, Parsin, Zubov
Lekomcev, Visnyevszkij, Engqvist, Csernov, Lazarjev
3
Goncsarov, Gluhov Ny., Lemtyugov, Petrov, Csernyikov
Culigin, Gyerljuk, Szoin, Nyesztyerov, Razumnyak
4
Valentyenko, Gyervuk, Rasszkazov, Kurjanov, Mihejev
Anatolij Jemelin
E
Jevgenyij Kornouhov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:55 AVG PP Kurjanov Sirokov Parsin
0-2 19:19 AVG Zubov Parsin Alekszandrov
1-2 21:27 SZJ PP2 Omark Lepistö Hartikainen
2-2 22:44 SZJ Grigorenko Omark Kolcov
2-3 52:26 AVG Sobotka Sirokov Parsin
31 Kapura lövések száma 23
36 Kiállításpercek 8

A Barisz pontot szerzett Magnyitogorszkban. A kazahok hőse a kapusuk, Laco volt, aki 44 védéssel járult hozzá a pontszerzéshez.

KHL, 6741 néző.
Kosecskin: 92,0% (Szamszonov)
K
Laco: 95,7% (Poluektov)
Antyipin, Birjukov, Wolski, Mozjakin, Kovár
1
Dallman, Lundin, Dawes, Bochenski, Boyd
Lee, Habarov, Zaripov, Zaharov, Koszov
2
Ellerby, Szemjonov, Sztarcsenko, Krasznoszlobodcev, Kajgorodov
Batirsin, Tyerescsenko, Zselezkov, Osala, Tyimkin
3
Szavcsenko, Litvinyenko, Zsajlauov, Rimarjev, St. Pierre
Bereglazov, Medvegyev, Platonov, Potyehin, Filippi
4
Trjaszunov, Riszpajev, Grenc, Puskarjov, Romanov
Mike Keenan
E
Jerlan Szagimbaev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:08 BAA Boyd Dawes Bochenski
0-2 17:44 BAA Dawes Bochenski Boyd
1-2 21:16 MMG Birjukov Antyipin Osala
2-2 39:53 MMG PP Mozjakin Lee Kovár
3-2 65:00 MMG GWS Zaripov
46 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 10

A Lokomotiv magabiztosan verte a Szocsit. A jaroszlavli kapuban Murigin 29 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 8195 néző.
Murigin: 100% (Kraszotkin)
K
Barulin: 90,3% (Gavrilov)
Hersley, Kronwall, Enlund, Averin, Kontiola
1
Kuznyecov, Jalasvaara, Petersson, Kazionov D., Ljuducsin
Koledov, Grigorjev, Apalkov, Novotny, Moszaljov
2
Scsitov, Szemjonov, Krikunov, Ignatuskin, Zsergyev
Gavrikov, Gorohov, Konykov, Galimov, Loktyionov
3
Wilson, Malevics, Szcsasztlivij, Anyiszin, Fegyin
Ljubuskin, Kapusztyin, Malcev, Korskov, Kartajev
4
Scserbina, Kazionov Gy., Jakubov, Morozov
Alekszej Kudasov
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:23 LOK Konykov Galimov Loktyionov
2-0 09:52 LOK PP Apalkov Novotny Moszaljov
3-0 28:35 LOK Hersley Kronwall Galimov
31 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 8

Hosszabbítás döntött Zágrábban. A rendes játékidő 1-1 gólja után a ráadásban emberelőnybe kerültek a hazaiak, amit Kvapil révén ki is használtak.

KHL, 6000 néző.
Kroselj: 95,5% (Heeter)
K
Eriksson: 92,0% (Sedlácek)
Mantyla, Gysbers, Smolenák, Mertl, Kvapil
1
Redlihs K., Seigo, Darzins, Leino, Sestito
Kinrade, Morrisonn, Genoway, Giliati, Bjorkstrand
2
Galvins, Kundrátek, Redlihs M., Schütz, Indrasis
Katic, Larkin, Perkovich, Hedberg, Jamtin
3
Sotnieks, Cibulskis, Saulietis, Dzerins, Meija
Deutsch, Glumac, Zanoski, Arkalov
4
Kulda, Locans, Berzins, Skvorcovs
Gordie Dwyer
E
Kari Heikkila
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 27:40 MZA PP Giliati Mantyla
1-1 51:41 DRI Dzerins Redlihs M. Kundrátek
2-1 61:35 MZA PP Kvapil Gysbers Mantyla
25 Kapura lövések száma 22
14 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC INFO
U18 17:35 SCCGEP INFO
MK 18:00 DABUTE INFO
MK 19:30 MACTIT INFO
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk