Az európai vk-csapat lehetséges résztvevői

 

Statisztikák alapján kielemezték, kik vehetnek részt a 2016-os világkupán.

Mint az ismert, a torontói világkupán egy Európa-válogatott is részt vesz. Azon játékosok kapnak itt helyet, akiknek nem indul a válogatottjuk a tornán, így például Szlovákia, Svájc, Németország, Dánia, Lettország, Ausztria, Fehéroroszország, Norvégia, Franciaország, Szlovénia és innen lefelé még a többiek is. Egy német nyelvű honlapon három infografikán kielemezték, az egyes posztokon kik a legesélyesebbek a szereplésre. Természetesen csupa NHL-játékos jön szóba.

vkeuropa1 vkeuropa2 vkeuropa3

Mindezek alapján az elemzés készítői a következő csapatra voksolnak:

Kapusok: Hiller, Greiss, Andersen

Hátvédek:
Chara – Josi
Müller – Ehrhoff
Sekera – Visnovsky
Streit – Weber

Csatárok:
Gaborik – Kopitar – Dano
Fiala – Eller – Zuccarello
Tatar – Grabovszkij – Hossa
Raffl – Draisaitl – Niederreiter
Vanek – Nielsen – Jurco

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS INFO
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk