A Jokerit elvesztette veretlenségét

   

Négy forduló után már nincs veretlen csapat a KHL-ben.

Egyetlen gólt láthatott a helsinki közönség, azt is a vendégek lőtték az 56. percben. A Jokerit vereségével már nincs olyan együttes, amely mindegyik meccsét megnyerte volna, a Dinamo Minszk pedig megszerezte szezonbeli első győzelmét.

KHL, 10159 néző.
Karlsson: 96,2% (Helenius)
K
Glass: 100% (Milcsakov)
Lajunen, Ohtamaa, Aaltonen, Olimb, Joensuu
1
Krajicek, Gorosko, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
Vaananen, Larsen, Hagman, Kozun, Regin
2
Liszovec, Bailen, Ellison, Vesce, Linglet
Todd, Jaakola, Kapanen, Jormakka, Sallinen
3
Gunderson, Znaharenko, Melesko, Pavlovics, Gavrus
Maki, Wirtanen, Rita
4
Usztyinyenko, Mihaljov, Drozd, Materuhin, Bujnyickij
Erkka Westerlund
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 55:30 DMI Vesce Bailen Linglet
39 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 8

Büntetők döntöttek Cserepovecben. Mindkét csapat 2-2 emberelőnyös gól szerzett, valamint a hazaiak egyszer emberhátrányban is betaláltak, végül pedig a szétlövésben behúzták a győzelmet.

KHL, 3120 néző.
Stepánek: 90,0% (Magarilov)
K
Proszkurjakov: 86,4% (Liszutyin)
Blaták, Nemec, Kagarlickij, Szkorohodov, Csernov
1
Jegorsev, Pepeljajev, Dvurecsenszkij, Potapov, Kuljomin
Kudako, Karlsson, Nyikoncev, Trubacsov, Bucsnyevics
2
Homickij, Piganovics, Galuzin, Videll, Klingberg
Sefer, Lukin, Kazakovcev, Kovirsin, Monahov
3
Kondratyev, Budkin, Ashton, Mozer, Szjomin
Popov, Kupcov, Berdnyikov, Monsz, Dedunov
4
Spang, Frolov, Kosztyicin A., Iljin
Václav Sykora
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:10 SZE PP2 Trubacsov Kagarlickij Sefer
2-0 16:17 SZE SH Kagarlickij Csernov
2-1 17:16 TRP PP Ashton Kosztyicin A. Pepeljajev
2-2 28:36 TRP PP Mozer Videll Piganovics
2-3 38:35 TRP Videll Klingberg
3-3 44:55 SZE PP Nyikoncev Bucsnyevics Trubacsov
4-3 65:00 SZE GWS Bucsnyevics
22 Kapura lövések száma 30
26 Kiállításpercek 65
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., szerda
U20 15:50 PEFMIS 2-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:00 ETOSAP 2-3VÉGE
EXL 18:30 MISO20 8-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U20 18:30 VASKMH 0-1VÉGE
szeptember 20., csütörtök
U20 14:30 AVSSAP 12-1VÉGE
U18 15:50 PEFAVS 2-3VÉGE
U18 18:00 ETOSCC 3-2VÉGE
U20 18:20 DHKUTE 3-4VÉGE
EL 18:30 TITUTE 3-2 HVÉGE
U18 19:00 DABUTE 3-8VÉGE
szeptember 21., péntek
EL 17:30 BRADEB 1-6VÉGE
EL 17:30 SCCVAS 4-1VÉGE
EL 17:50 VC2GYE 2-3VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 3-2VÉGE
EXL 18:00 DTEMAC 4-3 HVÉGE
EXL 18:30 MISZVO 0-5VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 3-2 BVÉGE
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 
U18 12:00 OHAFTC 
U18 13:30 AVSVIC 
U20 16:20 PEFKMH 
U20 17:00 DABSAP 
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 
U20 19:00 MISDHK 
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 
U20 12:20 PEFSAP 
U20 14:00 AVSZNO 
U20 14:45 UTEETO 
U18 15:30 KMHSCC 
EL 16:00 BRAVAS 
EL 17:00 DABGYE 
EL 17:30 SCCDEB 
EXL 17:30 DTVMIS 
EL 17:50 VC2HKB 
EXL 18:00 MACLMI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 UTEFTC 
Partnerünk