A Jokerit elvesztette veretlenségét

   

Négy forduló után már nincs veretlen csapat a KHL-ben.

Egyetlen gólt láthatott a helsinki közönség, azt is a vendégek lőtték az 56. percben. A Jokerit vereségével már nincs olyan együttes, amely mindegyik meccsét megnyerte volna, a Dinamo Minszk pedig megszerezte szezonbeli első győzelmét.

KHL, 10159 néző.
Karlsson: 96,2% (Helenius)
K
Glass: 100% (Milcsakov)
Lajunen, Ohtamaa, Aaltonen, Olimb, Joensuu
1
Krajicek, Gorosko, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
Vaananen, Larsen, Hagman, Kozun, Regin
2
Liszovec, Bailen, Ellison, Vesce, Linglet
Todd, Jaakola, Kapanen, Jormakka, Sallinen
3
Gunderson, Znaharenko, Melesko, Pavlovics, Gavrus
Maki, Wirtanen, Rita
4
Usztyinyenko, Mihaljov, Drozd, Materuhin, Bujnyickij
Erkka Westerlund
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 55:30 DMI Vesce Bailen Linglet
39 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 8

Büntetők döntöttek Cserepovecben. Mindkét csapat 2-2 emberelőnyös gól szerzett, valamint a hazaiak egyszer emberhátrányban is betaláltak, végül pedig a szétlövésben behúzták a győzelmet.

KHL, 3120 néző.
Stepánek: 90,0% (Magarilov)
K
Proszkurjakov: 86,4% (Liszutyin)
Blaták, Nemec, Kagarlickij, Szkorohodov, Csernov
1
Jegorsev, Pepeljajev, Dvurecsenszkij, Potapov, Kuljomin
Kudako, Karlsson, Nyikoncev, Trubacsov, Bucsnyevics
2
Homickij, Piganovics, Galuzin, Videll, Klingberg
Sefer, Lukin, Kazakovcev, Kovirsin, Monahov
3
Kondratyev, Budkin, Ashton, Mozer, Szjomin
Popov, Kupcov, Berdnyikov, Monsz, Dedunov
4
Spang, Frolov, Kosztyicin A., Iljin
Václav Sykora
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:10 SZE PP2 Trubacsov Kagarlickij Sefer
2-0 16:17 SZE SH Kagarlickij Csernov
2-1 17:16 TRP PP Ashton Kosztyicin A. Pepeljajev
2-2 28:36 TRP PP Mozer Videll Piganovics
2-3 38:35 TRP Videll Klingberg
3-3 44:55 SZE PP Nyikoncev Bucsnyevics Trubacsov
4-3 65:00 SZE GWS Bucsnyevics
22 Kapura lövések száma 30
26 Kiállításpercek 65
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 23., hétfő
EL 17:30 BRADAB 8-3VÉGE
EL 17:30 GYETIT 3-4 BVÉGE
KHL 17:30 CSZSZI 
    • SPORT 2
november 24., kedd
EL 17:30 BRATIT 5-1VÉGE
EXL 18:00 NITMIS 2-3 HVÉGE
november 25., szerda
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
EL 18:00 UTEVAS 8-6VÉGE
ICEHL 18:30 BRCAVS 1-3VÉGE
november 26., csütörtök
EL 19:00 DABFTC 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
november 27., péntek
EXL 18:00 MISPOP 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
ICEHL 19:15 RBSAVS 5-3VÉGE
november 28., szombat
EL 17:30 GYEVAS 3-0VÉGE
ICEHL 20:15 HCBAVS 0-0ÉLŐ
november 29., vasárnap
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 18:00 DABMAC 
EXL 18:00 MISNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBTIT 
Partnerünk
Archívum