Vendégsikerek napja a KHL-ben

   

A négy hétfői mérkőzésből hármat az idegenbeli csapat nyert.

Az Ak Barsz magabiztosan nyert a Lada otthonában. Az első harmadban Varnakov duplájával elhúztak a kazanyiak, előnyüket pedig növelték a második húsz percben.

KHL, 6000 néző.
Masalskis: 86,2% (Kaszutyin)
K
Garipov: 97,1% (Rynnas)
Vorobjov, Flood, Senfeld, Nyikityenko, Belouszov
1
Tokranov, Jarullin, Gluhov, Varnakov, Malihin
Viklund, Romanov, Valujszkij, Magogin, Bumagin
2
Zaharcsuk, Muszin, Mirnov, Szvitov, Lukojanov
Malenykih, Belov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Sztyepanov
3
Gyenyiszov, Rilov, Sjögren, Möller, Azevedo
Volgin, Masztrjukov, Nyikulin, Moksancev
4
Pajgin, Tkacsov, Obuhov, Golubjev
Szergej Szvetlov
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:15 AKB PP Varnakov Möller
0-2 18:57 AKB Varnakov Gluhov Pajgin
0-3 34:27 AKB Obuhov Zaharcsuk
0-4 39:41 AKB Möller Sjögren
1-4 59:56 LDA Masztrjukov Moksancev
35 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 12

A SZKA kapott gól nélkül zárt Cserepovecben. A Szeversztal mind a 18 lövését védte a szentpétervári kapuban Koskinen.

KHL, 5316 néző.
Stepánek: 90,3% (Magarilov)
K
Koskinen: 100% (Jezsov)
Blaták, Nemec, Kagarlickij, Monsz, Csernov
1
Rukavisnyikov, Hafizullin, Artyuhin, Burdaszov, Kablukov
Konyev, Karlsson, Trubacsov, Szkorohodov, Bucsnyevics
2
Csugyinov, Jakovlev, Lindström, Dadonov, Sipacsov
Sefer, Lukin, Kazakovcev, Kovirsin, Monahov
3
Jugyin, Kalinyin, Grebennyikov, Hohrjakov, Ketov
Popov, Kudako, Berdnyikov, Nyikoncev, Dedunov
4
Belov Ny., Ponyikarovszkij, Kagyejkin, Barabanov, Gyergacsov
Václav Sykora
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:52 SZK Burdaszov Barabanov
0-2 52:28 SZK PP2 Csugyinov Jakovlev Sipacsov
0-3 54:01 SZK Ketov Hafizullin Hohrjakov
18 Kapura lövések száma 31
10 Kiállításpercek 6

A Szpartak kapujában Truskov pocsék teljesítményt nyújtott. A moszkvaiak kapusa 21 lövésből 5 gólt kapott, amivel nagyban hozzájárult a Torpedo sikeréhez.

KHL, 4371 néző.
Ivannyikov: 76,2% (Truskov)
K
Proszkurjakov: 92,6% (Liszutyin)
Korobov, Gilroy, Smeljov, Potapov M., Krutov
1
Jegorsev, Pepeljajev, Dvurecsenszkij, Potapov A., Kuljomin
Szorokin, Ablajev, Bodrov, Ipatov, Levickij
2
Homickij, Piganovics, Galuzin, Videll, Klingberg
Jermakov, Genoway, Wellman, Lescsenko, Radil
3
Kondratyev, Budkin, Ashton, Mozer, Szjomin
Diblenko, Tatalin, Radulov, Toluzakov, Vasziljev
4
Makarov, Frolov, Kosztyicin A., Iljin
German Tyitov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 19:58 SZP Jermakov Ipatov
1-1 23:42 TRP Frolov Jegorsev Iljin
1-2 28:56 TRP Dvurecsenszkij Kuljomin Potapov A.
1-3 34:48 TRP Ashton Klingberg Videll
1-4 38:26 TRP PP Klingberg Potapov A. Videll
2-4 39:49 SZP SH Gilroy Wellman
2-5 46:21 TRP Iljin Frolov Kosztyicin A.
27 Kapura lövések száma 21
12 Kiállításpercek 41

A játéknap egyetlen hazai győzelme a Szocsihoz fűződik. A fekete-tengeriek kapujában Barulin remek napot fogott ki, 24 Lokomotiv-lövést védett.

KHL, 6403 néző.
Barulin: 96,0% (Gavrilov)
K
Murigin: 92,6% (Kolesznyik)
Scsitov, Szemjonov, Szcsasztlivij, Warn, Anyiszin
1
Koledov, Pasnyin, Novotny, Konykov, Moszaljov
Kuznyecov, Jalasvaara, Petersson, Kazionov D., Ljuducsin
2
Hersley, Kronwall, Apalkov, Averin, Kontiola
Bernackij, Malevics, Krikunov, Ignatuskin, Zsergyev
3
Maszlov, Ljubuskin, Kapusztyin, Malcev, Kartajev
Scserbina, Kazionov Gy., Jakubov, Morozov
4
Gavrikov, Gorohov, Kraszkovszkij, Galimov, Polunyin
Vjacseszlav Bucajev
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:15 SZO PP Scsitov Ljuducsin Petersson
1-1 10:31 LOK PP2 Averin Kronwall
2-1 48:15 SZO Anyiszin Warn
27 Kapura lövések száma 25
18 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 2-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-4VÉGE
EXL 18:00 MACSBA 1-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISDTV 2-3 BVÉGE
EL 18:40 VASUTE 2-6VÉGE
KK 19:30 SÖNFTC 3-1VÉGE
U18 19:35 FTCDHK 1-4VÉGE
EBEL 19:45 HCBAVS 5-2VÉGE
november 16., szombat
EWSC 14:20 KMHSKP 5-2VÉGE
KK 16:00 NOTFTC 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-1 HVÉGE
SVK3 18:45 PHCBRZ 0-5VÉGE
U18 19:10 MACMIS 8-2VÉGE
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 2-1VÉGE
U21 14:10 MACDHK 5-1VÉGE
KK 15:00 FTCAMI 1-5VÉGE
EL 16:00 BRADEB 4-3VÉGE
EXL 17:00 DTRMAC 9-2VÉGE
U21 17:00 ETOMIS 4-13VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-4 BVÉGE
EXL 17:30 MISKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:00 HKBSCC 2-6VÉGE
EL 18:30 UTETIT 4-5VÉGE
U21 18:40 AVSVAS 8-1VÉGE
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 1-3VÉGE
EXL 19:00 MACDUM 1-3VÉGE
november 19., kedd
BL 18:00 FRÖFBK 
    • SPORT 1
U21 18:50 DHKMAC INFO
EWHL 19:30 MACAJA 
U21 19:40 KMHUTE INFO
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 
U21 14:40 PHCFTC 
MK 18:00 UTEFTC 
MK 18:30 DEBMAC 
MK 18:30 TITMIS 
U21 19:05 DABKMH 
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO 
Partnerünk