Vendégsikerek napja a KHL-ben

   

A négy hétfői mérkőzésből hármat az idegenbeli csapat nyert.

Az Ak Barsz magabiztosan nyert a Lada otthonában. Az első harmadban Varnakov duplájával elhúztak a kazanyiak, előnyüket pedig növelték a második húsz percben.

KHL, 6000 néző.
Masalskis: 86,2% (Kaszutyin)
K
Garipov: 97,1% (Rynnas)
Vorobjov, Flood, Senfeld, Nyikityenko, Belouszov
1
Tokranov, Jarullin, Gluhov, Varnakov, Malihin
Viklund, Romanov, Valujszkij, Magogin, Bumagin
2
Zaharcsuk, Muszin, Mirnov, Szvitov, Lukojanov
Malenykih, Belov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Sztyepanov
3
Gyenyiszov, Rilov, Sjögren, Möller, Azevedo
Volgin, Masztrjukov, Nyikulin, Moksancev
4
Pajgin, Tkacsov, Obuhov, Golubjev
Szergej Szvetlov
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:15 AKB PP Varnakov Möller
0-2 18:57 AKB Varnakov Gluhov Pajgin
0-3 34:27 AKB Obuhov Zaharcsuk
0-4 39:41 AKB Möller Sjögren
1-4 59:56 LDA Masztrjukov Moksancev
35 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 12

A SZKA kapott gól nélkül zárt Cserepovecben. A Szeversztal mind a 18 lövését védte a szentpétervári kapuban Koskinen.

KHL, 5316 néző.
Stepánek: 90,3% (Magarilov)
K
Koskinen: 100% (Jezsov)
Blaták, Nemec, Kagarlickij, Monsz, Csernov
1
Rukavisnyikov, Hafizullin, Artyuhin, Burdaszov, Kablukov
Konyev, Karlsson, Trubacsov, Szkorohodov, Bucsnyevics
2
Csugyinov, Jakovlev, Lindström, Dadonov, Sipacsov
Sefer, Lukin, Kazakovcev, Kovirsin, Monahov
3
Jugyin, Kalinyin, Grebennyikov, Hohrjakov, Ketov
Popov, Kudako, Berdnyikov, Nyikoncev, Dedunov
4
Belov Ny., Ponyikarovszkij, Kagyejkin, Barabanov, Gyergacsov
Václav Sykora
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:52 SZK Burdaszov Barabanov
0-2 52:28 SZK PP2 Csugyinov Jakovlev Sipacsov
0-3 54:01 SZK Ketov Hafizullin Hohrjakov
18 Kapura lövések száma 31
10 Kiállításpercek 6

A Szpartak kapujában Truskov pocsék teljesítményt nyújtott. A moszkvaiak kapusa 21 lövésből 5 gólt kapott, amivel nagyban hozzájárult a Torpedo sikeréhez.

KHL, 4371 néző.
Ivannyikov: 76,2% (Truskov)
K
Proszkurjakov: 92,6% (Liszutyin)
Korobov, Gilroy, Smeljov, Potapov M., Krutov
1
Jegorsev, Pepeljajev, Dvurecsenszkij, Potapov A., Kuljomin
Szorokin, Ablajev, Bodrov, Ipatov, Levickij
2
Homickij, Piganovics, Galuzin, Videll, Klingberg
Jermakov, Genoway, Wellman, Lescsenko, Radil
3
Kondratyev, Budkin, Ashton, Mozer, Szjomin
Diblenko, Tatalin, Radulov, Toluzakov, Vasziljev
4
Makarov, Frolov, Kosztyicin A., Iljin
German Tyitov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 19:58 SZP Jermakov Ipatov
1-1 23:42 TRP Frolov Jegorsev Iljin
1-2 28:56 TRP Dvurecsenszkij Kuljomin Potapov A.
1-3 34:48 TRP Ashton Klingberg Videll
1-4 38:26 TRP PP Klingberg Potapov A. Videll
2-4 39:49 SZP SH Gilroy Wellman
2-5 46:21 TRP Iljin Frolov Kosztyicin A.
27 Kapura lövések száma 21
12 Kiállításpercek 41

A játéknap egyetlen hazai győzelme a Szocsihoz fűződik. A fekete-tengeriek kapujában Barulin remek napot fogott ki, 24 Lokomotiv-lövést védett.

KHL, 6403 néző.
Barulin: 96,0% (Gavrilov)
K
Murigin: 92,6% (Kolesznyik)
Scsitov, Szemjonov, Szcsasztlivij, Warn, Anyiszin
1
Koledov, Pasnyin, Novotny, Konykov, Moszaljov
Kuznyecov, Jalasvaara, Petersson, Kazionov D., Ljuducsin
2
Hersley, Kronwall, Apalkov, Averin, Kontiola
Bernackij, Malevics, Krikunov, Ignatuskin, Zsergyev
3
Maszlov, Ljubuskin, Kapusztyin, Malcev, Kartajev
Scserbina, Kazionov Gy., Jakubov, Morozov
4
Gavrikov, Gorohov, Kraszkovszkij, Galimov, Polunyin
Vjacseszlav Bucajev
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:15 SZO PP Scsitov Ljuducsin Petersson
1-1 10:31 LOK PP2 Averin Kronwall
2-1 48:15 SZO Anyiszin Warn
27 Kapura lövések száma 25
18 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 
EL 17:30 SCCBRA 
EL 18:00 UTEGYE 
EL 20:00 HKBFTC 
szeptember 25., kedd
VIS 18:00 UTENZÁ 
U18 18:30 ETOZNO 
Partnerünk