Nyert a KalPa és a Linköping

   

Mindkét magyar játékos győzelemnek örülhetett vasárnap a BL-ben.

A Sebők Balázst a soraiban tudó KalPa 2-1-re legyőzte a Stavanger Oilerst. A magyar csatár számára nem sikerült jól a mérkőzés, összeszedett egy kétperces büntetést, valamint az általa elhagyott korongból született a norvégok szépító találata. Másik játékosunkat, Galló Vilmost nevezte a Linköping, de lehetőséget nem kapott a HIFK ellen 2-0-ra megnyert meccsen.

A Vítkovice Steel 2-0-s győzelmet aratott a Nyeman Grodno ellen, Pavel Kantor 32 védéssel ért el shutoutot. A Sheffield megnehezítette a JYP dolgát, a finnek csak a harmadik harmadban tudták kiharcolni a 4-2-es győzelmet. A Pardubice–Farjestad mérkőzésen az 50. percig 1-0-ra vezettek a vendégek, ám a hajrában négy gól is született, 2-2-es leosztásban, így 3-2-re nyertek a svédek. Szintén izgalmas csatát vívott egymással a Klagenfurt és a HC Kosice, a kassaiak kétszer is vezettek, de az osztrákok rendre egyenlítettek, az 58. percben született Jakub Suja-gólra viszont nem volt válaszuk.

A Sport Tv CHL-közvetítései:

2015. augusztus 20., csütörtök, 19:30: Krefeld Pinguine–Karpat Oulu
2015. augusztus 21., péntek, 18:00: Nyeman Grodno–Adler Mannheim
2015. augusztus 22., szombat, 16:00: KalPa–Ocelári Trinec
2015. augusztus 27., csütörtök, 17:30: Karpat Oulu–Krefeld Pinguine
2015. augusztus 28., péntek, 18:30: Sparta Praha–Storhamar
2015. augusztus 29., szombat, 15:00: Lulea–Fribourg
2015. augusztus 30., vasárnap, 15:00: KalPa–Stavanger
2015. szeptember 3., csütörtök, 17:30: HIFK–Linköping
2015. szeptember 4., péntek, 17:30: Vítkovice Steel–Nyeman Grodno
2015. szeptember 6., vasárnap, 15:00: Tappara–EV Zug

A CHL csoportbeosztása:

1-es csoport: SC Bern (SUI), Linköping (SWE), IFK Helsinki (FIN)
2-es csoport: Tappara Tampere (FIN), EV Zug (SUI), Djurgarden Stockholm (SWE)
3-as csoport: Red Bull Salzburg (AUT), HV71 Jönköping (SWE), SönderjyskE Vojens (DEN)
4-es csoport: Skelleftea AIK (SWE), Bílí Tygri Liberec (CZE), HK Nitra (SVK)
5-ös csoport: HC Davos (SUI), CSOB Pojistovná Pardubice (CZE), Farjestad Karlstad (SWE)
6-os csoport: Verva Litvínov (CZE), Blues Espoo (FIN), Grenoble (FRA)
7-es csoport: Black Wings Linz (AUT), Düsseldorfer EG (GER), TPS Turku (FIN)
8-as csoport: Red Bull München (GER), Klagenfurter AC (AUT), HC Kosice (SVK)
9-es csoport: Adler Mannheim (GER), Vítkovice Steel Ostrava (CZE), Nyeman Grodno (BLR)
10-es csoport: Karpat Oulu (FIN), Vienna Capitals (AUT), Krefeld Pinguine (GER)
11-es csoport: Lukko Rauma (FIN), Lulea (SWE), Fribourg-Gottéron (SUI)
12-es csoport: Ocelári Trinec (CZE), KalPa Kuopio (FIN), Stavanger Oilers (NOR)
13-as csoport: Sparta Praha (CZE), Genéve-Servette (SUI), Storhamar Hamar (NOR)
14-es csoport: Frölunda Göteborg (SWE), JYP Jyvaskyla (FIN), Sheffield Steelers (GBR)
15-ös csoport: Vaxjö Lakers (SWE), ERC Ingolstadt (GER), Braehead Glasgow (GBR)
16-os csoport: ZSC Lions (SUI), Eisbaren Berlin (GER), Gap Rapaces (FRA)

A rájátszás dátumai:

Legjobb 16 közé jutásért: 2015. szeptember 22. és október 6.
Nyolcaddöntők: 2015. november 3. és november 10.
Negyeddöntők: 2015. december 1. és december 8.
Elődöntők: 2016. január 12. és január 19.
Döntő: 2016. február 9.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 
U18 18:20 OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:00 DABETO 
U18 19:10 MACPEF 
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk