A Djurgarden nyerte a junior-világkupát

 

A svédek az MHL-győztest verték a döntőben.

Vasárnap véget ért a 2015-ös junior vk. A kétszer négycsapatos tornán az A csoportot veretlenül nyerte meg a Chicago Steel, mögöttük a házigazda Avto Jekatyerinburg kvalifikálta magát az elődöntőbe. A másik csoportban hármas körbeverés alakult ki az élen a Csajka Nyizsnyij Novgorod, a svéd Djurgarden és a finn TPS között, a körbeverésből a turkuiak jöttek ki rosszul, nem jutottak elődöntőbe.

A döntőbe jutásért folytatott csatában a Djurgarden 5-2-re legyőzte a Chicagót, míg az orosz rangadón hasonló arányban nyert az MHL-győztes Csajka az Avto ellen. A bronzmeccsen az amerikaiak egy véghajrába lőtt góllal 3-2-re legyőzték a házigazdát, míg a döntőben a svédek 2-1-re nyertek.

djurgardenjunior

A junior világkupa végeredménye:
1. Djurgarden (SWE)
2. Csajka (RUS)
3. Chicago Steel (USA)
4. Avto (RUS)
5. Riga (LAT)
6. TPS (FIN)
7. Dinamo-Bobrujszk (BLR)
8. Sznyeznije Barszi (KAZ)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCBRA 4-0ÉLŐ
EL 18:00 UTEGYE 0-0ÉLŐ
EL 20:00 HKBFTC INFO
szeptember 25., kedd
EXL 17:30 BBYMAC 
VIS 18:00 UTENZÁ 
U18 18:30 ETOZNO 
szeptember 26., szerda
U18   FTCAVS 
U18 17:20 KMHDEB 
U20 18:15 DABAVS 
U20 19:00 MISVAS 
U18 19:05 UTEVAS 
szeptember 27., csütörtök
U18 14:15 DABFTC 
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 ETOPEF 
EL 18:40 HKBTIT 
Partnerünk