Piszarenko visszatér

 

Mégsem tudja befejezni pályafutását Jevgenyij Piszarenko, a csupaszív védőre szüksége van a Brassónak a kétfrontos küzdelemhez.

Az elsősorban akut védőhiányban szenvedő barcasági csapat vezetői meggyőzték az ukrán származású, de már román állampolgárságú játékost, hogy eredeti szándékával ellentétben játékosként is segítsen továbbra is a csapatnak. A debreceni túra 21 játékosa között még nem szerepelt ugyan, de a keret másik felének ő irányítja a felkészülését Keresztes Ottó távollétében. A hírek szerint Piszarenko játékos-edzőként funkcionál majd a 2015/16-os szezonban.

Brassóban a cél az, hogy mind a két, párhuzamosan zajló sorozatban, a MOL Ligában és a román bajnokságban, versenyképes csapatuk legyen, amely képes bejutni a rájátszásba.

Piszarenko BRA 2014_15

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., péntek
EL 17:30 BRAVC2 8-4VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 KOSMIS 3-1VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 4-3VÉGE
EL 08:24 UTEDAB 5-2VÉGE
EXL 19:00 MACBBY 3-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 19:15 KACAVS 1-3VÉGE
január 19., szombat
DEBL   FTCMRL 
U18 11:15 EHCUTE 3-9VÉGE
U18 12:15 DHKMAC 2-6VÉGE
U20 14:00 KMMEAS INFO
U20 14:30 AVSVSV 6-2VÉGE
U18 15:15 KACAVS 5-1VÉGE
U18 15:20 VICETO 5-2VÉGE
DEBL 17:00 GRZKMH 0-1VÉGE
ESC 17:00 HKBBOZ 5-1VÉGE
U18 17:05 KMHVSV 1-4VÉGE
U18 17:40 MISEHL 8-0VÉGE
U18 18:15 OHCFTC 9-0VÉGE
EL 18:20 VASGYE 4-3VÉGE
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 
U20 18:30 VASDAB 
MK 20:00 AVSMAC 
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 
ELA 18:40 HKBVC2 
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
Partnerünk