Még 41 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

41 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 41. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 41. helyen draftolt játékosok csapata:

Mike Fidler (1976, California) – Peter Zezel (1983, Philadelphia) – Dale Hunter (1979, Quebec)
Bryan Bickell (2004, Chicago) – Cory Emmerton (2006, Detroit) – Joakim Lindström (2002, Columbus)
Dmitrij Jaskin (2011, St.Louis) – Steve Larouche (1989, Montreal) – Alex Pirus (1975, Minnesota)
Tony Salmelainen (1999, Edmonton) – Paul Messier (1978, Colorado) – Mike Moller (1980, Buffalo)

Reg Kerr (1977, Cleveland) – Jean Hamel (1972, St. Louis)
John Hughes (1974, Vancouver) – Patrik Nemeth (2010, Dallas)
Matt Smaby (2003, Tampa) – Bob Wilkie (1987, Detroit)

Ondrej Pavelec (2005, Atlanta)
Kevin Weekes (1993, Florida)

41st draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 4-1VÉGE
U18 18:20 OHAMIS 0-19VÉGE
U18 19:00 DABETO 5-6 HVÉGE
U18 19:10 MACPEF 3-0VÉGE
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk