Még 44 nap a kezdésig

   

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

44 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 44. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 44. helyen draftolt játékosok csapata:

Nelson Emerson (1985, St.Louis) – Guy Carbonneau (1979, Montreal) – Nyikolaj Kuljomin (2006, Toronto)
Terry Martin (1975, Buffalo) – Paul Stastny (2005, Toronto) – Drew Shore (2009, Florida)
Derrick Smith (1983, Florida) – Mike Fisher (1998, Ottawa) – Aaron Palushaj (2007, St.Louis)
Luke Adam (2008, Buffalo) – Kimbi Daniels (1990, Philadelphia) – Brett Ritchie (2011, Dallas)

Mathieu Schneider (1987, Montreal) – Jordan Leopold (1999, Anaheim)
Matt Greene (2002, Edmonton) – Jamie Allison (1993, Calgary)
Jake McCabe (2012, Buffalo) – Dean Turner (1978, NY Rangers)

Jose Theodore (1994, Montreal)
Ilja Brizgalov (2000, Anaheim)

44th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk