202 perc kiállítás Chernomazék felkészülési meccsén

A két szomszédvár, a Kassel és a Frankfurt találkozása nyomokban jégkorongot is tartalmazott.

A hétvége egyik legkülönlegesebb felkészülési mérkőzésén két DEL 2-es csapat, a Kassel Huskies és a Löwen Frankfurt csapott össze. A meccset a Kassel nyerte 6-5 arányban büntetőkkel, de a játékosok nemcsak a taktikai elemeket gyakorolták. A megjelent 2687 néző számára az este inkább a szabálytalanságokról és verekedésekről marad emlékezetes. A játékvezető összesen 202 percnyi kiállítást osztott ki. Ebből a Kassel 62 perc plusz két végleges fegyelmi, a Frankfurt pedig 40 perc plusz kétszer 10 perc fegyelmi plusz két végleges fegyelmi arányban vette ki a részét.

A Rich Chernomaz GM és Tim Kehler vezetőedző nevével fémjelzett Frankfurt meccsén az első ökölcsatára már a meccs 50. másodpercében sor került, míg az első zuhanyozni küldött játékos a 4. percben szabadságoltatta magát a meccs további részéről. A két klub között hagyományosan óriási a rivalizálás, mindketten Hessen tartományból valók, ráadásul egy éve ők ketten jutottak fel az Oberligából a DEL 2-be az osztályozón.

Alább a meccs mozgóképes összefoglalója, ezen a linken pedig a fényképalbuma.

Cimkék: , , , , ,