Még 46 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

46 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 46. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 46. helyen draftolt játékosok csapata:

Bob Probert (1983, Detroit) – Jarret Stoll (2000, Calgary) – Darren McCarty (1992, Detroit)
Mark Osborne (1980, Detroit) – Ken Hodge (1984, Minnesota) – Dan Fritsche (2003, Columbus)
Justin Papineau (1998, Los Angeles) – Mike Zigomanis (2001, Carolina) – Rick Paterson (1978, Chicago)
Brad Aitken (1986, Pittsburgh) – Ed Gilbert (1972, Montreal) – Simon Gagné (1987, NY Rangers)

Miroslav Dvorák (1982, Philadelphia) – Martin Marincin (2010, Edmonton)
Rich Brennan (1991, Quebec) – Colby Robak (2008, Florida)
Joel Edmundson (2011, St.Louis) – Rick Hodgson (1976, Atlanta)

Robin Lehner (2009, Ottawa)
Jhonas Enroth (2006, Buffalo)

46th draft

Első sor:
M:2485, G:430, A:621, P:1051
6 Stanley Kupa, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 Memorial Kupa, 2 Ed Chynoweth Kupa, 1 NHL All Star-mérkőzés, 2 CHL Év első csapata, 2 WHL Év első csapata, 1 Jim Mahon Trophy

Második sor:
M:1317, G:285, A:409, P:694
1 junior vb-arany, 1 Calder Kupa, 1 NLA bajnoki cím, 1 Memorial Kupa, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 Hockey East bajnoki cím, 1 BISL bajnoki cím, 1 NHL All-Rookie Team

Harmadik sor:
M:708, G:82, A:70, P:152
1 Stanley Kupa, 1 junior vb-bronz, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 Willie Marshall-díj, 1 Wayne Gretzky 99-díj, DEL All Star-mérkőzés

Negyedik sor:
M:180, G:22, A:34, P:56

Első védőpár:
M:278, G:12, A:84, P:96
1 olimpiai ezüst, 2 vb-arany, 6 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 csehszlovák Extraliga bajnoki cím, 1 cseh Hockey Hall of Fame

Második védőpár:
M:97, G:2, A:10, P:12
1 junior vb-bronz, 1 U18 vb-arany, 1 Calder Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 2 Hockey East bajnoki cím, 1 Canada Winter Games-ezüst, 1 WHL Év második csapata, 1 AHL All Star-mérkőzés

Harmadik védőpár:
M:6, G:0, A:0, P:0

Kapusok:
M:217, 73-97-27, SO:7, G:0, A:3
1 olimpiai ezüst, 1 junior vb-ezüst, 1 U18 vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 NHL Év újonca csapat, 1 Jack A. Butterfield Trophy, 1 AHL All Star-mérkőzés

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk