Még 46 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

46 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 46. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 46. helyen draftolt játékosok csapata:

Bob Probert (1983, Detroit) – Jarret Stoll (2000, Calgary) – Darren McCarty (1992, Detroit)
Mark Osborne (1980, Detroit) – Ken Hodge (1984, Minnesota) – Dan Fritsche (2003, Columbus)
Justin Papineau (1998, Los Angeles) – Mike Zigomanis (2001, Carolina) – Rick Paterson (1978, Chicago)
Brad Aitken (1986, Pittsburgh) – Ed Gilbert (1972, Montreal) – Simon Gagné (1987, NY Rangers)

Miroslav Dvorák (1982, Philadelphia) – Martin Marincin (2010, Edmonton)
Rich Brennan (1991, Quebec) – Colby Robak (2008, Florida)
Joel Edmundson (2011, St.Louis) – Rick Hodgson (1976, Atlanta)

Robin Lehner (2009, Ottawa)
Jhonas Enroth (2006, Buffalo)

46th draft

Első sor:
M:2485, G:430, A:621, P:1051
6 Stanley Kupa, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 Memorial Kupa, 2 Ed Chynoweth Kupa, 1 NHL All Star-mérkőzés, 2 CHL Év első csapata, 2 WHL Év első csapata, 1 Jim Mahon Trophy

Második sor:
M:1317, G:285, A:409, P:694
1 junior vb-arany, 1 Calder Kupa, 1 NLA bajnoki cím, 1 Memorial Kupa, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 Hockey East bajnoki cím, 1 BISL bajnoki cím, 1 NHL All-Rookie Team

Harmadik sor:
M:708, G:82, A:70, P:152
1 Stanley Kupa, 1 junior vb-bronz, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 Willie Marshall-díj, 1 Wayne Gretzky 99-díj, DEL All Star-mérkőzés

Negyedik sor:
M:180, G:22, A:34, P:56

Első védőpár:
M:278, G:12, A:84, P:96
1 olimpiai ezüst, 2 vb-arany, 6 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 csehszlovák Extraliga bajnoki cím, 1 cseh Hockey Hall of Fame

Második védőpár:
M:97, G:2, A:10, P:12
1 junior vb-bronz, 1 U18 vb-arany, 1 Calder Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 2 Hockey East bajnoki cím, 1 Canada Winter Games-ezüst, 1 WHL Év második csapata, 1 AHL All Star-mérkőzés

Harmadik védőpár:
M:6, G:0, A:0, P:0

Kapusok:
M:217, 73-97-27, SO:7, G:0, A:3
1 olimpiai ezüst, 1 junior vb-ezüst, 1 U18 vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 NHL Év újonca csapat, 1 Jack A. Butterfield Trophy, 1 AHL All Star-mérkőzés

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC INFO
EL 20:00 MACBRA INFO
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
   H I R D E T É S
Partnerünk