Galló Vilmos bemutatkozik a CHL-ben

   

Vasárnap a Linköping is elkezdi szereplését a Bajnokok Ligájában, a keretnek pedig tagja Galló Vilmos is. Egy DEL-csapat otthonában lép jégre a Fehérvár, a MAC pedig az Olimpija Ljubljanával méri össze erejét. 

Az utolsó juniorévében már a Linköping felnőttcsapatába is nevezett Galló Vilmos nem unatkozik a hétvégén, hiszen az U20-as GK Feskarn Trophyn is részt vesz. Szombaton két meccset játszottak, a HV71-et 4-2-re, a Frölundát 2-0-ra verték, mindkét alkalommal Galló lőtte az első gólt. A magyar juniorválogatott csatárának vasárnapra is két meccs jut, hiszen előbb az utánpótlástorna zárómeccsén játszik a Brynas ellen, majd a magyar idő szerint három órakor kezdődő Bajnokok Ligája-meccsen a svájci első osztályban szereplő, ott az elmúlt szezonban az elődöntőig menetelő SC Bern ellen is. Galló nem csak tagja annak a 31 fős bő keretnek, amit a svéd klub délben tett közzé, de a játékosnak reggel szólt a szakvezetés, hogy délután számítanak a játékára.

Gallo Vimos Linkoping BL

A Linköping tavaly a negyeddöntőig menetelt a sorozatban, ott a későbbi döntős Skellefteától 6-5-ös összesítésben kapott ki. A mérkőzést Svédországban az SVT2, Svájcban a Teleclub adja élőben, illetve elő is lehet fizetni a streamre a CHL honlapján.

A Fehérvár 16.30-kor kezd a Straubing Tigers otthonában, míg az Olimpija–MAC meccs 19 órakor kezdődik Bledben.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk