Galló Vilmos bemutatkozik a CHL-ben

   

Vasárnap a Linköping is elkezdi szereplését a Bajnokok Ligájában, a keretnek pedig tagja Galló Vilmos is. Egy DEL-csapat otthonában lép jégre a Fehérvár, a MAC pedig az Olimpija Ljubljanával méri össze erejét. 

Az utolsó juniorévében már a Linköping felnőttcsapatába is nevezett Galló Vilmos nem unatkozik a hétvégén, hiszen az U20-as GK Feskarn Trophyn is részt vesz. Szombaton két meccset játszottak, a HV71-et 4-2-re, a Frölundát 2-0-ra verték, mindkét alkalommal Galló lőtte az első gólt. A magyar juniorválogatott csatárának vasárnapra is két meccs jut, hiszen előbb az utánpótlástorna zárómeccsén játszik a Brynas ellen, majd a magyar idő szerint három órakor kezdődő Bajnokok Ligája-meccsen a svájci első osztályban szereplő, ott az elmúlt szezonban az elődöntőig menetelő SC Bern ellen is. Galló nem csak tagja annak a 31 fős bő keretnek, amit a svéd klub délben tett közzé, de a játékosnak reggel szólt a szakvezetés, hogy délután számítanak a játékára.

Gallo Vimos Linkoping BL

A Linköping tavaly a negyeddöntőig menetelt a sorozatban, ott a későbbi döntős Skellefteától 6-5-ös összesítésben kapott ki. A mérkőzést Svédországban az SVT2, Svájcban a Teleclub adja élőben, illetve elő is lehet fizetni a streamre a CHL honlapján.

A Fehérvár 16.30-kor kezd a Straubing Tigers otthonában, míg az Olimpija–MAC meccs 19 órakor kezdődik Bledben.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., csütörtök
U18 14:30 VASVSV 4-0VÉGE
U18 15:50 PEFSCC 1-6VÉGE
ELA 17:30 GYEHKB 2-5VÉGE
ELA 17:50 VC2DAB 4-2VÉGE
U20 18:00 UTEVIC 5-1VÉGE
U20 18:15 EASMAC 3-2VÉGE
U18 18:20 OHADAB 4-10VÉGE
ELA 18:30 TITVAS 3-1VÉGE
ELF 19:00 DEBFTC 6-2VÉGE
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 
ELF 20:00 FTCDEB 
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMMVAS 
Partnerünk