Nézzék a magyar játékosok CHL-mérkőzéseit

   

Sofron és a Krefeld a Sport 2-n, Gáspár Linze és Sebők KalPája online látható.

Csütörtökön a Sport 2 19:30-tól élőben közvetíti a Krefeld Pinguine–Karpat Oulu mérkőzést Sofron Istvánnal a jégen. A másik két magyar játékos is követhető, közülük a Linz színeiben Gáspár Máté játszhat a TPS ellen, a 17:30-kor kezdődő találkozót a Laola1.tv közvetíti online.

A szombaton debütáló Sebők Balázs és a KalPa meccseire is váltható stream az alábbi linken.

Ezeken a lehetőségeken kívül a hivatalos CHL-honlapon némi pénz megfizetése után minden meccs élőben látható.

A Sport Tv CHL-közvetítései:

2015. augusztus 20., csütörtök, 19:30: Krefeld Pinguine–Karpat Oulu
2015. augusztus 21., péntek, 18:00: Nyeman Grodno–Adler Mannheim
2015. augusztus 22., szombat, 16:00: KalPa–Ocelári Trinec
2015. augusztus 27., csütörtök, 17:30: Karpat Oulu–Krefeld Pinguine
2015. augusztus 28., péntek, 18:30: Sparta Praha–Storhammar
2015. augusztus 29., szombat, 15:00: Lulea–Fribourg
2015. augusztus 30., vasárnap, 15:00: KalPa–Stavanger
2015. szeptember 3., csütörtök, 17:30: HIFK–Linköping
2015. szeptember 4., péntek, 17:30: Vítkovice Steel–Nyeman Grodno
2015. szeptember 6., vasárnap, 15:00: Tappara–EV Zug

A CHL csoportbeosztása:

1-es csoport: SC Bern (SUI), Linköping (SWE), IFK Helsinki (FIN)
2-es csoport: Tappara Tampere (FIN), EV Zug (SUI), Djurgarden Stockholm (SWE)
3-as csoport: Red Bull Salzburg (AUT), HV71 Jönköping (SWE), SönderjyskE Vojens (DEN)
4-es csoport: Skelleftea AIK (SWE), Bílí Tygri Liberec (CZE), HK Nitra (SVK)
5-ös csoport: HC Davos (SUI), CSOB Pojistovná Pardubice (CZE), Farjestad Karlstad (SWE)
6-os csoport: Verva Litvínov (CZE), Blues Espoo (FIN), Grenoble (FRA)
7-es csoport: Black Wings Linz (AUT), Düsseldorfer EG (GER), TPS Turku (FIN)
8-as csoport: Red Bull München (GER), Klagenfurter AC (AUT), HC Kosice (SVK)
9-es csoport: Adler Mannheim (GER), Vítkovice Steel Ostrava (CZE), Nyeman Grodno (BLR)
10-es csoport: Karpat Oulu (FIN), Vienna Capitals (AUT), Krefeld Pinguine (GER)
11-es csoport: Lukko Rauma (FIN), Lulea (SWE), Fribourg-Gottéron (SUI)
12-es csoport: Ocelári Trinec (CZE), KalPa Kuopio (FIN), Stavanger Oilers (NOR)
13-as csoport: Sparta Praha (CZE), Genéve-Servette (SUI), Storhamar Hamar (NOR)
14-es csoport: Frölunda Göteborg (SWE), JYP Jyvaskyla (FIN), Sheffield Steelers (GBR)
15-ös csoport: Vaxjö Lakers (SWE), ERC Ingolstadt (GER), Braehead Glasgow (GBR)
16-os csoport: ZSC Lions (SUI), Eisbaren Berlin (GER), Gap Rapaces (FRA)

A rájátszás dátumai:

Legjobb 16 közé jutásért: 2015. szeptember 22. és október 6.
Nyolcaddöntők: 2015. november 3. és november 10.
Negyeddöntők: 2015. december 1. és december 8.
Elődöntők: 2016. január 12. és január 19.
Döntő: 2016. február 9.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 22., csütörtök
EL 18:00 UTEDAB 3-4 BVÉGE
EL 18:30 DEBVAS TÖRÖLVE
EL 18:30 TITMAC 0-3VÉGE
október 23., péntek
EXL 18:00 NZÁMIS TÖRÖLVE
október 24., szombat
EL 17:00 DABMAC 4-5VÉGE
EL 17:30 TITFTC 3-5VÉGE
ICEHL 17:30 HCIAVS TÖRÖLVE
október 25., vasárnap
ICEHL 16:30 RBSAVS TÖRÖLVE
október 27., kedd
EL 18:00 DABUTE 5-4 HVÉGE
EL 18:00 MACFTC 5-6 HVÉGE
október 29., csütörtök
KHL 17:30 SZPCSZ 
    • SPORT 2
október 30., péntek
EL 18:00 UTEMAC 2-1VÉGE
EL 18:30 FTCDAB 5-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSBRC TÖRÖLVE
    • DIGI SPORT 2
november 1., vasárnap
EXL 17:00 MISDUM 
ICEHL 17:30 LNZAVS TÖRÖLVE
EL 18:00 MACTIT 
EL 18:30 DEBUTE 
Partnerünk
Archívum