Még 49 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

49 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 49. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 49. helyen draftolt játékosok csapata:

Mike Cammalleri (2001, Los Angeles) – André St. Laurent (1973, NY Islanders) – Mathieu Dandenault (1994, Detroit)
Jochen Hecht  (1995, St.Louis) – Carl Söderberg (2004, Boston) – Jurij Bucajev (1997, Detroit)
Rob McClanahan (1978, Buffalo) – Bill Gardner (1979, Chicago) – Jared Staal (2008, Phoenix)
Louie DeBrusk (1989, NY Rangers) – John McIntyre (1987, Toronto) – Martin Frk (2012, Detroit)

Shea Weber (2003, Nashville) – Colin White (1996, New Jersey)
Paul Baxter (1975, Pittsburgh) – Kirill Kolcov (2002, Vancouver)
Milan Chalupa (1984, Detroit) – Stefan Elliott (2009, Colorado)

Calvin Pickard (2010, Colorado)
Christopher Gibson (2011, Los Angeles)

49th draft

Első sor:
M:2249, G:461, A:603, P:1064
3 Stanley Kupa, 2 vb-arany, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 CCHA bajnoki cím, 1 junior vb-MVP, 1 AHL Év második csapata, 1 AHL All Star-mérkőzés,

Második sor:
M:1093, G:225, A:346, P:571
1 junior vb-bronz, 1 orosz bajnoki cím, 1 Calder Kupa, 2 DEL bajnoki cím, 1 DEL playoff-MVP

Harmadik sor:
M:606, G:111, A:178, P:289
1 olimpiai arany, 1 Memorial Kupa

Negyedik sor:
M:752, G:48, A:71, P:119
2 Memorial Kupa, 1 Presidents Kupa

Első védőpár:
M:1482, G:167, A:354, P:521
2 Stanley Kupa, 2 olimpiai arany, 1 vb-arany, 1 vb-ezüst, 1 junior vb-arany, 2 Memorial Kupa, 2 Ed Chynoweth Kupa, 2 Presidents Kupa, 2 NHL Év első csapata, 2 NHL Év második csapata, 1 NHL Év újonc csapata, 1 Olimpia csapata, 1 vb legjobb védője, 4 NHL All Star-mérkőzés, 1 NHL YoungStars-mérkőzés

Második védőpár:
M:472, G:48, A:121, P:169
1 Gagarin Kupa, 1 junior vb-arany, 1 U18 vb-arany, 1 orosz bajnoki cím, 1 KHL Év első csapata, 3 KHL All Star-mérkőzés

Harmadik védőpár:
M:74, G:6, A17, P:23
2 olimpiai ezüst, 1 cseh Hockey Hall of Fame, 2 vb-arany, 4 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 Bill Hunter Trophy

Kapusok:
M:13, 6-7-3, SO:0, G:0, A:0
1 U18 vb-bronz, 1 QMJHL Év első csapata, 1 WHL Év második csapata

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk