Még 49 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

49 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 49. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 49. helyen draftolt játékosok csapata:

Mike Cammalleri (2001, Los Angeles) – André St. Laurent (1973, NY Islanders) – Mathieu Dandenault (1994, Detroit)
Jochen Hecht  (1995, St.Louis) – Carl Söderberg (2004, Boston) – Jurij Bucajev (1997, Detroit)
Rob McClanahan (1978, Buffalo) – Bill Gardner (1979, Chicago) – Jared Staal (2008, Phoenix)
Louie DeBrusk (1989, NY Rangers) – John McIntyre (1987, Toronto) – Martin Frk (2012, Detroit)

Shea Weber (2003, Nashville) – Colin White (1996, New Jersey)
Paul Baxter (1975, Pittsburgh) – Kirill Kolcov (2002, Vancouver)
Milan Chalupa (1984, Detroit) – Stefan Elliott (2009, Colorado)

Calvin Pickard (2010, Colorado)
Christopher Gibson (2011, Los Angeles)

49th draft

Első sor:
M:2249, G:461, A:603, P:1064
3 Stanley Kupa, 2 vb-arany, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 CCHA bajnoki cím, 1 junior vb-MVP, 1 AHL Év második csapata, 1 AHL All Star-mérkőzés,

Második sor:
M:1093, G:225, A:346, P:571
1 junior vb-bronz, 1 orosz bajnoki cím, 1 Calder Kupa, 2 DEL bajnoki cím, 1 DEL playoff-MVP

Harmadik sor:
M:606, G:111, A:178, P:289
1 olimpiai arany, 1 Memorial Kupa

Negyedik sor:
M:752, G:48, A:71, P:119
2 Memorial Kupa, 1 Presidents Kupa

Első védőpár:
M:1482, G:167, A:354, P:521
2 Stanley Kupa, 2 olimpiai arany, 1 vb-arany, 1 vb-ezüst, 1 junior vb-arany, 2 Memorial Kupa, 2 Ed Chynoweth Kupa, 2 Presidents Kupa, 2 NHL Év első csapata, 2 NHL Év második csapata, 1 NHL Év újonc csapata, 1 Olimpia csapata, 1 vb legjobb védője, 4 NHL All Star-mérkőzés, 1 NHL YoungStars-mérkőzés

Második védőpár:
M:472, G:48, A:121, P:169
1 Gagarin Kupa, 1 junior vb-arany, 1 U18 vb-arany, 1 orosz bajnoki cím, 1 KHL Év első csapata, 3 KHL All Star-mérkőzés

Harmadik védőpár:
M:74, G:6, A17, P:23
2 olimpiai ezüst, 1 cseh Hockey Hall of Fame, 2 vb-arany, 4 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 Bill Hunter Trophy

Kapusok:
M:13, 6-7-3, SO:0, G:0, A:0
1 U18 vb-bronz, 1 QMJHL Év első csapata, 1 WHL Év második csapata

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk