Vas Jánosék elbukták a hajrát

   

A Slavia a szintén másodosztályú Litomericét fogadta, és büntetőkkel ugyan, de kikapott.

Végig a hazaiak kezdeményeztek, de a vendégek mindig tudtak válaszolni. Így történhetett, hogy mind a három harmadban a Slavia szerzett vezetést, de a Litomerice mindannyiszor egalizált, utoljára az 52. percben. Mivel újabb gól nem született, így jöhettek a büntetők. Prágai részről három próbálkozásból egy sem sikerült, Vas János is kihagyta a sajátját, míg a vendégek egy kísérletet bevertek és végül ezzel nyertek 4-3-ra.

Szerdán nem lép jégre magyar légiós, de csütörtökön hárman is szerepelhetnek. Először is elkezdődik a Bajnokok Ligája, amelyben a Krefeld a Karpat csapatát fogadja, a Linz pedig a TPS-hez látogat, talán Gáspár Máté is szóhoz jut. Vas Jánosékra is rangos ellenfél vár, hiszen a Junoszty Minszk lesz az ellenfelük.

A magyar légiósok előszezonmeccsei:

Erdély Csanád (Sioux Falls Stampede, USHL)
szeptember 6.: Stampede–Brookings
szeptember 11.: Sioux City–Stampede
szeptember 12.: Des Moines–Stampede
szeptember 13.: Stampede–Salzburg Red Bull
szeptember 18.: Omaha–Stampede
szeptember 19.: Tri-City–Stampede

Galló Vilmos (Linköping, SWE)
augusztus 11.: Linköping–Skelleftea 6-0 (az első meccse a felnőttben, nem szerzett pontot)
augusztus 19.: Karlskrona–Linköping
augusztus 23.: Linköping–Bern (SUI) (BL)
augusztus 25.: Vasteras (SWE-2.)–Linköping
augusztus 30.: Linköping–HIFK (FIN) (BL)
szeptember 3.: HIFK (FIN)–Linköping (BL)
szeptember 5.: Bern (SUI)–Linköping (BL)
szeptember 10.: Linköping–HV71

Gáspár Máté (Linz, AUT)
augusztus 14.: München (GER)–Linz
augusztus 20.: TPS (FIN)–Linz (BL)
augusztus 22.: Düsseldorf (GER)–Linz (BL)
augusztus 27.: Linz–TPS (FIN) (BL)
augusztus 29.: Linz–Graz (nürnbergi torna)
augusztus 30: Nürnberg (GER)–Linz (nürnbergi torna)
szeptember 6.: Linz–Düsseldorf (GER) (BL)

Hári János (Leksand, SWE-2.)
augusztus 12.: Almtuna–Leksand 3-2 (b.u.)
augusztus 15.: Farjestad (SWE-1.)–Leksand 4-1
augusztus 16.: BIK Karlskoga–Leksand 0-1
augusztus 21.: Brynas (SWE-1.)–Leksand
augusztus 22.: Leksand–Brynas (SWE-1.)
augusztus 25.: Mora–Leksand
szeptember 1.: Örebro (SWE-1.)–Leksand
szeptember 5.: Vasteras–Leksand

Láday Tamás (Medicine Hat Tigers, WHL)
szeptember 4.: Lethbridge–Medicine Hat
szeptember 5.: Swift Current–Medicine Hat
szeptember 11.: Medicine Hat–Moose Jaw
szeptember 12.: Moose Jaw–Medicine Hat
szeptember 19.: Red Deer–Medicine Hat

Magosi Bálint (Briancon, FRA-1.)
augusztus 12.: Thurgau (SUI-2.)–Briancon 2-3 (b.u.)
augusztus 14.: Briancon–Gap (Tournoi des Alpes) 5-4 (b.u.)
augusztus 15.: Briancon–Grenoble (Tournoi des Alpes) 2-1 (b.u.)
augusztus 21.: Ambri-Piotta (SUI-1.)–Briancon
augusztus 28.: Chamonix–Briancon (Tournoi de Nice)
augusztus 29.: Nice–Briancon (Tournoi de Nice)
augusztus 30.: Briancon–Neuilly/Marne (Tournoi de Nice)
szeptember 2.: Red Ice (SUI-2.)–Briancon

Sebők Balázs (KalPa, FIN-1.)
augusztus 6.: KalPa–Karpat 2-1 b. (nem szerzett pontot)
augusztus 14.: KalPa–SaiPa 0-3
augusztus 15.: KalPa–Vaasa Sport 4-1
augusztus 22.: KalPa–Ocelári Trinec (CZE) (BL)
augusztus 30.: KalPa–Stavanger Oilers (NOR) (BL)
szeptember 3.: Stavanger Oilers (NOR)–KalPa (BL)
szeptember 5.: Ocelári Trinec (CZE)–KalPa (BL)

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
augusztus 14.: Iserlohn–Krefeld 5-0
augusztus 16.: Krefeld–Frankfurt (GER-2.) 8-1
augusztus 20.: Krefeld–Karpat (FIN) (BL)
augusztus 23.: Duisburg (GER-3.)–Krefeld
augusztus 27.: Karpat (FIN)–Krefeld (BL)
augusztus 29.: Vienna Capitals (AUT)–Krefeld (BL)
szeptember 3.: Krefeld–Vienna Capitals (AUT) (BL)
szeptember 5.: Köln–Krefeld

Vas János (Slavia Praha, CZE-2.)
augusztus 4.: Jilhava–Slavia 4-3 b. (nem játszott)
augusztus 6.: Slavia–Karlovy Vary (CZE-1.) 5-2 (nem játszott)
augusztus 11.: Slavia–Benátky 1-3 (nem szerzett pontot)
augusztus 13.: Karlovy Vary (CZE-1.)–Slavia 5-3
augusztus 18.: Slavia–Litomerice 3-4
augusztus 20.: Junoszty Minszk (BLR)–Slavia
augusztus 21.: Poprad (SVK)–Slavia
augusztus 22.: Graz (AUT)–Slavia
szeptember 1.: Sparta (CZE)–Slavia
szeptember 3.: Slavia–Ústí nad Labem

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk