Még 50 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

50 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 50. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

Az 50. helyen draftolt játékosok csapata:

Milan Lucic (2006, Boston) – Richard Park (1994, Pittsburgh) – Chris Thorburn (2001, Buffalo)
Peter Sundström (1981, NY Rangers) – John-Paul Kelly (1979, Los Angeles) – Pavel Rosa (1995, Los Angeles)
Yanick Dupre (1991, Philadelphia) – Colton Sissons (2012, Nashville) – Enver Liszin (2004, Phoenix)
Eric Manlow (1993, Chicago) – Szergej Szoin (2000, Colorado) – Hector Marini (1977, NY Islanders)

Steve Chiasson (1985, Detroit) – Patrick Traverse (1992, Ottawa)
Glen Cochrane (1978, Philadelphia) – Cam Russell (1987, Chicago)
Roland McKeown (2014, Los Angeles) – Ivan Baranka (2003, NY Rangers)

Francis Larivee (1996, Toronto)

50th draft

Első sor:
M:1908, G:284, A:410, P:694
1 Stanley Kupa, 1 vb-bronz, 1 Memorial Kupa, 1 Ed Chynoweth Kupa, 1 NHL YoungStars-mérkőzés, 1 Stafford Smythe Trophy, AHL Év második csapata

Második sor:
M:771, G:120, A:167, P:287
1 vb-arany, 1 junior vb-arany, 3 SHL bajnoki cím, 1 orosz bajnoki cím, 1 Liiga bajnoki cím, 2 Memorial Kupa, 1 Ed Chynoweth Kupa, 1 Presidents Kupa, 1 John B. Sollenberger Trophy, 1 Michel Bergeron Trophy, 1 Jean Beliveau Trophy, 1 Liiga Év első csapata, 1 AHL Év második csapata, 1 CHL Év első csapata, 1 QMJHL Év első csapata, 1 QMJHL Év újonc csapata

Harmadik sor:
M:187, G:27, A:21, P:48
2 junior vb-ezüst, 1 U18 vb-arany, 1 orosz bajnoki cím, 1 KHL All Star-mérkőzés, 1 AHL All Star-mérkőzés

Negyedik sor:
M:191, G:29, A:50, P:79
2 Gagarin Kupa, 1 junior vb-arany, 1 U18 vb-ezüst, 1 Calder Kupa, 1 J. Ross Robertson Kupa

Első védőpár:
M:1030, G:107, A:356, P:463
1 Memorial Kupa, 1 Stafford Smythe Trophy, 1 NHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:807, G:26, A:93, P:119
1 Calder Kupa, 1 Presidents Kupa

Harmadik védőpár:
M:1, G:0, A:1, P:1
1 vb-ezüst, 1 Remény kupa, 1 U18 vb-arany, 1 Hlinka Memorial-arany, 1 U18 vb-ezüst, 1 U18 vb-bronz, 1 OHL Év újonc csapata

Kapusok:
M:0, 0-0-0, SO:0, A:0

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 21., vasárnap
ICEHL 16:00 RBSAVS 4-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-5VÉGE
EXL 17:30 MISNIT 2-4VÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 18:30 DEBMAC 4-2VÉGE
február 22., hétfő
EL 18:00 UTEVAS 7-3VÉGE
február 23., kedd
EL 17:30 BRAGYE 7-3VÉGE
ICEHL 20:15 HCBAVS 4-3VÉGE
február 24., szerda
EL 17:30 BRAGYE 4-3 HVÉGE
EL 18:30 TITVAS 2-5VÉGE
február 25., csütörtök
EL 17:00 MACUTE 2-3 HVÉGE
    • M4 SPORT
február 26., péntek
EXL 17:00 SBAMIS 2-3 HVÉGE
EL 17:30 GYEBRA 3-4VÉGE
EL 18:40 VASTIT 5-2VÉGE
ICEHL 19:15 AVSHCB 5-6VÉGE
    • DIGI SPORT 2
február 27., szombat
EWHL 14:00 KMHMAC 3-2 BVÉGE
EWHL 17:00 SAVSKP 4-3 HVÉGE
NHL 21:00 NSHCBJ 
    • Arena4
február 28., vasárnap
EWHL 10:30 MACSKP 
EWHL 13:30 KMHSAV 
ICEHL 16:00 VICAVS 
EXL 17:30 MISBBY 
    • DIGI SPORT 3
március 2., kedd
EXL 17:30 DUMMIS 
Partnerünk
Archívum