Még 50 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

50 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 50. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

Az 50. helyen draftolt játékosok csapata:

Milan Lucic (2006, Boston) – Richard Park (1994, Pittsburgh) – Chris Thorburn (2001, Buffalo)
Peter Sundström (1981, NY Rangers) – John-Paul Kelly (1979, Los Angeles) – Pavel Rosa (1995, Los Angeles)
Yanick Dupre (1991, Philadelphia) – Colton Sissons (2012, Nashville) – Enver Liszin (2004, Phoenix)
Eric Manlow (1993, Chicago) – Szergej Szoin (2000, Colorado) – Hector Marini (1977, NY Islanders)

Steve Chiasson (1985, Detroit) – Patrick Traverse (1992, Ottawa)
Glen Cochrane (1978, Philadelphia) – Cam Russell (1987, Chicago)
Roland McKeown (2014, Los Angeles) – Ivan Baranka (2003, NY Rangers)

Francis Larivee (1996, Toronto)

50th draft

Első sor:
M:1908, G:284, A:410, P:694
1 Stanley Kupa, 1 vb-bronz, 1 Memorial Kupa, 1 Ed Chynoweth Kupa, 1 NHL YoungStars-mérkőzés, 1 Stafford Smythe Trophy, AHL Év második csapata

Második sor:
M:771, G:120, A:167, P:287
1 vb-arany, 1 junior vb-arany, 3 SHL bajnoki cím, 1 orosz bajnoki cím, 1 Liiga bajnoki cím, 2 Memorial Kupa, 1 Ed Chynoweth Kupa, 1 Presidents Kupa, 1 John B. Sollenberger Trophy, 1 Michel Bergeron Trophy, 1 Jean Beliveau Trophy, 1 Liiga Év első csapata, 1 AHL Év második csapata, 1 CHL Év első csapata, 1 QMJHL Év első csapata, 1 QMJHL Év újonc csapata

Harmadik sor:
M:187, G:27, A:21, P:48
2 junior vb-ezüst, 1 U18 vb-arany, 1 orosz bajnoki cím, 1 KHL All Star-mérkőzés, 1 AHL All Star-mérkőzés

Negyedik sor:
M:191, G:29, A:50, P:79
2 Gagarin Kupa, 1 junior vb-arany, 1 U18 vb-ezüst, 1 Calder Kupa, 1 J. Ross Robertson Kupa

Első védőpár:
M:1030, G:107, A:356, P:463
1 Memorial Kupa, 1 Stafford Smythe Trophy, 1 NHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:807, G:26, A:93, P:119
1 Calder Kupa, 1 Presidents Kupa

Harmadik védőpár:
M:1, G:0, A:1, P:1
1 vb-ezüst, 1 Remény kupa, 1 U18 vb-arany, 1 Hlinka Memorial-arany, 1 U18 vb-ezüst, 1 U18 vb-bronz, 1 OHL Év újonc csapata

Kapusok:
M:0, 0-0-0, SO:0, A:0

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk