Még 51 nap a kezdésig

   

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

51 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 51. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

Az 51. helyen draftolt játékosok csapata:

Patrik Eliás (1994, New Jersey) – Butch Goring (1969, Los Angeles) – Calle Jarnkrok (2010, Detroit)
Mason Raymond (2005, Vancouver) – Derek Stepan (2008, NY Rangers) – Jurij Babenko (1996, Colorado)
Paul Woods (1975, Montreal) – Brian Bradley (1983, Calgary) – Colin McDonald (2003, Detroit)
Jaroslav Bednár (2001, Los Angeles) – Sean Pronger (1991, Vancouver) – Ron Zanussi (1976, Minnesota)

Marty Howe (1974, Montreal) – Randy Boyd (1980, Pittsburgh)
Brian Dumoulin (2009, Carolina) – Carl Dahlström (2013, Chicago)
Jack Dougherty (2014, Nashville) – Dwayne Lowdermilk (1978, NY Islanders)

Patrick Roy (1984, Montreal)
Rob Fournier (1988, St.Louis)

51st draft

Első sor:
M:2417, G:790, A:1142, P:1932
6 Stanley Kupa, 1 olimpiai bronz, 1 vb-arany, 2 vb-bronz, 1 SHL bajnoki cím, 1 Calder Kupa, 1 Conn Smythe Trophy, 1 Lady Byng Trophy, 1 Bill Masterton Trophy, 2 Cseh Év játékosa díj, 1 NHL Év első csapata, 1 NHL Év újonc csapata, 5 NHL All Star-mérkőzés, 1 Bud Light Trophy

Második sor:
M:878, G:200, A:298, P:498
2 Gagarin Kupa, 1 junior vb-arany

Harmadik sor:
M:1292, G:272, A:471, P:743
2 Calder Kupa, 2 NHL All Star-mérkőzés, 1 Willie Marshall-díj, 2 AHL All Star-mérkőzés

Negyedik sor:
M:676, G:85, A:153, P:238
1 vb-ezüst, 1 orosz bajnoki cím, 1 Cseh Extraliga bajnoki cím, 2 NLA bajnoki cím, 1 NLA All Star-mérkőzés, 1 Garry F. Longman Trophy

Első védőpár:
M:454, G:22, A:96, P:118
2 Avco World Trophy, 1 WHA Év második csapata, 2 IHL Év első csapata, 1 IHL Év védője díj, 1 Max Kaminsky Trophy, 1 OMJHL Év első csapata

Második védőpár:
M:14, G:1, A:1, P:2
1 junior vb-bronz, 2 NCAA bajnoki cím, 3 Hockey East bajnoki cím

Harmadik védőpár:
M:2, G:0, A:1, P:1
1 U18 vb-arany, 1 WHL Év második csapata

Kapusok:
M:1029, 551-315-131, SO:66, A:45
4 Stanley Kupa, 1 Hockey Hall of Fame, 1 IIHF Hockey Hall of Fame, 1 Calder Kupa, 3 Conn Smythe Trophy, 3 Vezina Trophy, 5 William M. Jennings Trophy, 4 NHL Év első csapata, 2 NHL Év második csapata, 1 NHL Év újonc csapata, 11 NHL All Star-mérkőzés, 1 QMJHL Év harmadik csapata

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk