Még 53 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

53 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 53. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 53. helyen draftolt játékosok csapata:

David Booth (2004, Flordia) – Dean Talafous (1973, Atlanta) – Bob Sirois (1974, Philadelphia)
Gary McAdam (1975, Buffalo) – William Karlsson (2011, Anaheim) – Brad Larsen (1995, Ottawa)
Dave Hoyda (1977, Philadelphia) – Steve Moore (1998, Colorado) – Gordie Walker (1983, NY Rangers)
Todd Hall (1991, Hartford) – Stefan Ustorf (1992, Washington) – Jean-Marc Gaulin (1981, Quebec)

Nicklas Lidström (1989, Detroit) – Travis Hamonic (2008, NY Islanders)
Randy Velischek (1980, Minnesota) – Robert Dirk (1984, St.Louis)
Mathieu Carle (2006, Montreal) – Greg Hubick (1971, Montreal)

Mike Dunham (1990, New Jersey)
Patrick Charbonneau (1993, Ottawa)

53rd draft

Első sor:
M:1285, G:316, A:385, P:701
1 junior vb-arany, 1 U18 vb-arany, 1 NHL All Star-mérkőzés

Második sor:
M:849, G:118, A:163, P:281
1 Stanley Kupa, 3 junior vb-arany, 1 junior vb-ezüst, 1 U18 vb-ezüst, 1 Calder Kupa, 1 SHL Év újonca-díj

Harmadik sor:
M:232, G:14, A:28, P:42
1 WHL Év első csapata

Negyedik sor:
M:80, G:11, A:13, P:24
1 divízió 1/A vb-arany, 1 Calder Kupa, 1 European Trophy-győzelem, 5 DEL bajnoki cím, 2 francia kupa, 1 QMJHL Év második csapata, 1 QMJHL Év harmadik csapata, 3 DEL All Star-mérkőzés

Első védőpár:
M:1887, G:282, A:971, P:1253
1 Triple Gold Club, 4 Stanley Kupa, 1 olimpiai arany, 1 vb-arany, 1 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 junior vb-ezüst, 1 U18 vb-arany, 1 NHL Hockey Hall of Fame, 1 IIHF Hockey Hall of Fame, 1 Conn Smythe Trophy, 7 Norris Trophy, 2 Viking-díj, 10 NHL Év első csapata, 2 NHL Év második csapata, 1 NHL Év újonc csapata, 12 NHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:911, G:34, A:105, P:139

Harmadik védőpár:
M:80, G:6, A:2, P:8
1 U17 vb-bronz, 1 QMJHL Év újonc csapata, 1 AHL All Star-mérkőzés

Kapusok:
M:394, 141-178-44, SO:19, A:5
1 olimpiai ezüst, 1 vb-bronz, 1 junior vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 1 William M. Jennings Trophy, 1 Jack A. Butterfield Trophy, 1 Harry Holmes Memorial-díj

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk