Még 54 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

54 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 54. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

Az 54. helyen draftolt játékosok csapata:

Zdeno Cíger (1988, New Jersey) – Mathias Johansson (1992, Calgary) – Tim Hunter (1979, Atlanta)
B.J. Crombeen (2003, Dallas) – Patrice Cormier (2008, New Jersey) – Iiro Jarvi (1983, Quebec)
Claude St. Sauveur (1972, California) – Patrice Tardif (1990, St.Louis) – Chris Murray (1994, Montreal)
Rick Bennett (1986, Minnesota) – Francois Methot (1996, Buffalo) – Hunter Smith (2014, Calgary)

Duncan Keith (2002, Chicago) – Gordie Roberts (1977, Montreal)
Curt Giles (1978, Minnesota) – Eric Gelinas (2009, New Jersey)
Andreas Lilja (2000, Los Angeles) – Bill Baker (1976, Montreal)

Chris Osgood (1991, Detroit)
John Tanner (1989, Quebec)

54th draft

Első sor:
M:1225, G:161, A:220, P:381
1 Stanley Kupa, 1 vb-arany, 1 vb-ezüst, 4 vb-bronz, 4 SHL bajnoki cím, 1 junior vb-ezüst, 1 Olasz Kupa, 1 csehszlovák Extraliga Év újonca, 5 szlovák Extraliga All Star-csapat

Második sor:
M:608, G:53, A:93, P:146
1 olimpiai ezüst, 1 junior vb-arany, 2 junior vb-ezüst, 1 U18 vb-arany, 1 Kelly Kupa

Harmadik sor:
M:386, G:47, A:53, P:100
2 Memorial Kupa, 1 Turner Kupa, 1 IHL Év második csapata, 1 QMJHL Év első csapata

Negyedik sor:
M:15, G:1, A:1, P:2
1 Memorial Kupa, 1 DEL bajnoki cím, 1 J. Ross Robertson Kupa, 4 DEL All Star-mérkőzés

Első védőpár:
M:1863, G:136, A:699, P:835
5 Stanley Kupa, 2 olimpiai arany, 1 vb-ezüst, 1 Ed Chynoweth Kupa, 1 Conn Smythe Trophy, 2 Norris Trophy, 2 NHL Év első csapata, 3 NHL All Star-mérkőzés, 1 US Hockey Hall of Fame

Második védőpár:
M:1017, G:56, A:234, P:290
1 olimpiai ezüst, 1 Memorial Kupa, 1 Presidents Kupa

Harmadik védőpár:
M:723, G:23, A:96, P:119
1 olimpiai arany, 1 Stanley Kupa

Kapusok:
M:765, 403-227-100, SO:51, G:1 A:19
3 Stanley Kupa, 2 William M. Jennings Trophy, 1 NHL Év második csapata, 1 NHL All Star-mérkőzés

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 13., péntek
U18 15:00 SCCAVS 3-7VÉGE
MOL 18:00 DHKBEO 5-3VÉGE
MOL 18:00 SCCMAC 0-7VÉGE
MOL 18:00 UTEFTC 4-5VÉGE
MOL 18:30 TITMIS 1-7VÉGE
EBEL 19:30 VSVAVS 5-3VÉGE
január 14., szombat
EBJL 13:00 DMJVIC 5-2VÉGE
EBYSL 13:15 G99AVS 1-9VÉGE
EBJL 14:00 HKBEHL 5-1VÉGE
EBJL 14:40 AVSKAC 7-6 HVÉGE
EBJL 15:10 UTEOHC 5-1VÉGE
EBJL 15:45 ZASETO 1-4VÉGE
EBJL 15:50 MACMRB 16-0VÉGE
EBYSL 16:10 VASDMJ 6-3VÉGE
MOL 18:30 MISBEO 9-1VÉGE
EBYSL 18:40 ZNOHKB 4-3 HVÉGE
EBYSL 18:50 MACRBS 3-2VÉGE
NU18 19:00 HUNAUT 3-0VÉGE
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 
MOL 18:30 MISFTC 
január 18., szerda
U20   KMHMIS 
U20   MACZEG 
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk