Erdély Csanádék a salzburgi juniorokkal is készülnek

   

A USHL-ben szereplő Stampede Sioux Falls nyilvánosságra hozta felkészülési menetrendjét, amelyben szerepel egy meccs az Észak-Amerikában turnézó Red Bull Salzburg U20-as csapatával.

A Clark Kupa címvédője érdekes módon még sosem játszott hazai pályán felkészülési mérkőzést, idén viszont szakít ezzel a furcsa hagyománnyal. Szeptember 6-án az NAHL-ben szereplő Brookings Blizzard lesz az ellenfél, amelynek másodedzője Andy Contois, az Acélbikák egykori csatára. Egy héttel később egy számunkra jóval ismertebb csapattal mérik össze erejüket Erdélyék, hiszen a Red Bull Salzburg juniorjai látogatnak a Scheels IcePlexbe.

A szurkolók mindkét meccs után beszélgethetnek a játékosokkal, szeptember 6-án a mérkőzést követően 30 perces közös korcsolyázás is lesz. A két hazai meccsen kívül négyszer idegenben is fellép a csapat. A legmagasabb szintű amerikai juniorliga  szezonja szeptember 26-án indul.

A magyar légiósok előszezonmeccsei:

Erdély Csanád (Sioux Falls Stampede, USHL)
szeptember 6.: Stampede–Brookings
szeptember 11.: Sioux City–Stampede
szeptember 12.: Des Moines–Stampede
szeptember 13.: Stampede–Salzburg Red Bull
szeptember 18.: Omaha–Stampede
szeptember 19.: Tri-City–Stampede

Galló Vilmos (Linköping, SWE)
augusztus 11.: Linköping–Skelleftea 6-0 (az első meccse a felnőttben, nem szerzett pontot)
augusztus 19.: Karlskrona–Linköping
augusztus 23.: Linköping–Bern (SUI) (BL)
augusztus 25.: Vasteras (SWE-2.)–Linköping
augusztus 30.: Linköping–HIFK (FIN) (BL)
szeptember 3.: HIFK (FIN)–Linköping (BL)
szeptember 5.: Bern (SUI)–Linköping (BL)
szeptember 10.: Linköping–HV71

Gáspár Máté (Linz, AUT)
augusztus 14.: München (GER)–Linz
augusztus 20.: TPS (FIN)–Linz (BL)
augusztus 22.: Düsseldorf (GER)–Linz (BL)
augusztus 27.: Linz–TPS (FIN) (BL)
augusztus 29.: Linz–Graz (nürnbergi torna)
augusztus 30: Nürnberg (GER)–Linz (nürnbergi torna)
szeptember 6.: Linz–Düsseldorf (GER) (BL)

Hári János (Leksand, SWE-2.)
augusztus 12.: Almtuna–Leksand 3-2 (b.u.)
augusztus 15.: Farjestad (SWE-1.)–Leksand
augusztus 16.: BIK Karlskoga–Leksand
augusztus 21.: Brynas (SWE-1.)–Leksand
augusztus 22.: Leksand–Brynas (SWE-1.)
augusztus 25.: Mora–Leksand
szeptember 1.: Örebro (SWE-1.)–Leksand
szeptember 5.: Vasteras–Leksand

Láday Tamás (Medicine Hat Tigers, WHL)
szeptember 4.: Lethbridge–Medicine Hat
szeptember 5.: Swift Current–Medicine Hat
szeptember 11.: Medicine Hat–Moose Jaw
szeptember 12.: Moose Jaw–Medicine Hat
szeptember 19.: Red Deer–Medicine Hat

Magosi Bálint (Briancon, FRA-1.)
augusztus 12.: Thurgau (SUI-2.)–Briancon 2-3 (b.u.)
augusztus 14.: Briancon–Gap (Tournoi des Alpes)
augusztus 15.: Briancon–Grenoble (Tournoi des Alpes)
augusztus 21.: Ambri-Piotta (SUI-1.)–Briancon
augusztus 28.: Chamonix–Briancon (Tournoi de Nice)
augusztus 29.: Nice–Briancon (Tournoi de Nice)
augusztus 30.: Briancon–Neuilly/Marne (Tournoi de Nice)
szeptember 2.: Red Ice (SUI-2.)–Briancon

Sebők Balázs (KalPa, FIN-1.)
augusztus 6.: KalPa–Karpat 2-1 b. (nem szerzett pontot)
augusztus 14.: KalPa–SaiPa
augusztus 15.: KalPa–Blues/Sport
augusztus 22.: KalPa–Ocelári Trinec (CZE) (BL)
augusztus 30.: KalPa–Stavanger Oilers (NOR) (BL)
szeptember 3.: Stavanger Oilers (NOR)–KalPa (BL)
szeptember 5.: Ocelári Trinec (CZE)–KalPa (BL)

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
augusztus 14.: Iserlohn–Krefeld
augusztus 16.: Krefeld–Frankfurt (GER-2.)
augusztus 20.: Krefeld–Karpat (FIN) (BL)
augusztus 23.: Duisburg (GER-3.)–Krefeld
augusztus 27.: Karpat (FIN)–Krefeld (BL)
augusztus 29.: Vienna Capitals (AUT)–Krefeld (BL)
szeptember 3.: Krefeld–Vienna Capitals (AUT) (BL)
szeptember 5.: Köln–Krefeld

Vas János (Slavia Praha, CZE-2.)
augusztus 4.: Jilhava–Slavia 4-3 b. (nem játszott)
augusztus 6.: Slavia–Karlovy Vary (CZE-1.) 5-2 (nem játszott)
augusztus 11.: Slavia–Benátky 1-3 (nem szerzett pontot)
augusztus 13.: Karlovy Vary (CZE-1.)–Slavia 5-3
augusztus 18.: Slavia–Litomerice
augusztus 20.: Junoszty Minszk (BLR)–Slavia
augusztus 21.: Poprad (SVK)–Slavia
augusztus 22.: Graz (AUT)–Slavia
szeptember 1.: Sparta (CZE)–Slavia
szeptember 3.: Slavia–Ústí nad Labem

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 8., péntek
U16 12:30 HUNITA 3-0VÉGE
EIHC 15:00 HUNITA 3-4 HVÉGE
U16 17:00 HUNAUT 5-3VÉGE
EIHC 18:00 POLJPN 3-2VÉGE
U17 18:30 HUNSVK 3-4 BVÉGE
NŐI 19:00 HUNDEN 3-1VÉGE
U18 19:00 HUNITA 4-2VÉGE
U20 19:00 FRAHUN 3-4 HVÉGE
NU18 19:15 HUNITA 3-2VÉGE
november 9., szombat
NU18 10:00 HUNDEN 1-2VÉGE
U18 10:00 HUNAUT 1-2 BVÉGE
U20 11:30 HUNSLO 2-3VÉGE
U16 12:30 HUNITA 6-2VÉGE
U17 13:00 HUNSVK 2-3 HVÉGE
EIHC 15:00 POLITA 0-2VÉGE
EIHC 18:00 HUNJPN 3-2VÉGE
NŐI 19:00 HUNFRA 3-2VÉGE
november 10., vasárnap
EIHC 13:00 POLHUN 0-2VÉGE
EIHC 17:00 ITAJPN 1-4VÉGE
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC INFO
EL 18:00 HKBTIT INFO
EL 18:00 UTEDEB INFO
EBEL 19:15 AVSVSV INFO
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 
U18 18:40 AVSUTE 
november 14., csütörtök
U21   KMHFTC 
U21 12:55 PHCUTE 
U21 14:50 DHKETO 
U18 18:00 SZGKMH 
U21 18:40 VASMIS 
U21 19:50 MACAVS 
Partnerünk