A Bejbarisz nyert Érsekújváron

 

Második hazai mérkőzésén vereséget szenvedett a HC Nové Zámky.

Szerdán az Érsekújvár a kazah Bejbarisz Atiraut fogadta. A meccset a vendégek kezdték jobban, az első harmad után három góllal vezettek. A következő két játékrészben még 1-1 gólt lőttek a kazahok, a hazaiak becsületgólját Caladi szerezte az 54. percben. A HC Nové Zámky 5-1-es vereséget szenvedett, a játékosok egy napot pihenhetnek, pénteken Nagyszombaton lépnek jégre.

Csütörtökön bemutatkozik a Fehérvár AV19 EBEL-kerete is, Rob Pallin csapata Zólyomban lengyel riválissal csap össze kora délután.

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár) 7-5 (1-3, 4-0, 2-1)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Gyetva) 7-6 (3-1, 1-4, 2-1, 1-0)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár) 1-5 (0-3, 0-1, 1-1)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom)

augusztus 17.
18:15 DAB–Debrecen (Dunaújváros)
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
18:00 HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva)

augusztus 21.
19:00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc)
19:30 EVL Landshut (GER-2.)–Fehérvár AV19 (Landshut)
MsHK Zilina (SVK)–UTE (Zsolna)

augusztus 22.
18:15 DAB–HK Levice (SVK-3.) (Dunaújváros)
19:00 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár AV19 (Straubing)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)
HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky–HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár)

augusztus 27.
18:00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (Érsekújvár)
18:15 DAB–Ferencváros (Dunaújváros)
SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)

augusztus 28.
18:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

augusztus 29.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–DAB (Léva)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
Debrecen–HSC Csíkszereda (Debrecen)
UTE–Fehérvár (?)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet)
KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 5.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 8., péntek
U16 12:30 HUNITA 3-0VÉGE
EIHC 15:00 HUNITA 3-4 HVÉGE
U16 17:00 HUNAUT 5-3VÉGE
EIHC 18:00 POLJPN 3-2VÉGE
U17 18:30 HUNSVK 3-4 BVÉGE
NŐI 19:00 HUNDEN 3-1VÉGE
U18 19:00 HUNITA 4-2VÉGE
U20 19:00 FRAHUN 3-4 HVÉGE
NU18 19:15 HUNITA 3-2VÉGE
november 9., szombat
NU18 10:00 HUNDEN 1-2VÉGE
U18 10:00 HUNAUT 1-2 BVÉGE
U20 11:30 HUNSLO 2-3VÉGE
U16 12:30 HUNITA 6-2VÉGE
U17 13:00 HUNSVK 2-3 HVÉGE
EIHC 15:00 POLITA 0-2VÉGE
EIHC 18:00 HUNJPN 3-2VÉGE
NŐI 19:00 HUNFRA 3-2VÉGE
november 10., vasárnap
EIHC 13:00 POLHUN 0-2VÉGE
EIHC 17:00 ITAJPN 1-4VÉGE
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:00 HKBTIT 
EL 18:00 UTEDEB 
EBEL 19:15 AVSVSV 
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 
U18 18:40 AVSUTE 
november 14., csütörtök
U21   KMHFTC 
U21 12:55 PHCUTE 
U21 14:50 DHKETO 
U18 18:00 SZGKMH 
U21 18:40 VASMIS 
U21 19:50 MACAVS 
Partnerünk