Még 57 nap a kezdésig

   

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

57 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 57. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 57. helyen draftolt játékosok csapata:

Steve Maltais (1987, Washington) – Troy Murray (1980, Chicago) – Keith Crowder (1979, Boston)
Greg Smith (1975, California) – Matt Stajan (2002, Toronto) – Corey Millen (1982, NY Rangers)
Tyler Bouck (1998, Dallas) – Wes Walz (1989, Boston) – Brad Smith (1978, Vancouver)
William Carrier (2013, St.Louis) – Jay McClement (2001, St.Louis) – Matt Kassian (2005, Minnesota)

Jyrki Lumme (1986, Montreal) – Steven Finn (1984, Quebec)
Mike Weber (2006, Buffalo) – Jan Vopat (1992, Hartford)
Sven Butenschon (1994, Pittsburgh) – Tyler Wotherspoon (2011, Calgary)

Mike Lenarduzzi (1990, Hartford)
Duane Derksen (1988, Washington)

57th draft

Első sor:
M:1697, G:462, A:643, P:1102
1 Stanley Kupa, 1 Calder Kupa, 2 Turner Kupa, 1 Memorial Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 1 Frank J. Selke Trophy, 1 IHL Ironman-díj, 1 John B. Sollenberger Trophy, 1 Lamoureux Trophy, 3 IHL Év első csapata, 2 IHL Év második csapata, 1 OHL Év második csapata

Második sor:
M:1938, G:276, A:582, P:858
1 Spengler Kupa, 1 junior vb-ezüst, 1 DEL bajnoki cím

Harmadik sor:
M:290, G:141, A:193, P:334
1 junior vb-arany, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 NLA bajnoki cím, 1 DEL bajnoki cím, 1 NLA-MVP, 2 WHL Év első csapata

Negyedik sor:
M:840, G:86, A:144, P:230
1 vb-arany, 2 junior vb-ezüst, 1 U18 vb-bronz

Első védőpár:
M:1710, G:148, A:432, P:580
1 olimpiai ezüst, 1 olimpiai bronz, 1 vb-bronz, 1 QMJHL Év első csapata, 1 QMJHL Év második csapata

Második védőpár:
M:432, G:19, A:60, P:79

Harmadik védőpár:
M:155, G:2, A:16, P:18
1 Turner Kupa, 1 DEL bajnoki cím, 1 Ed Chynoweth Kupa,

Kapusok:
M:4, 1-1-1-0, SO: 0
1 Kelly Kupa

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk