Vas János kedden bemutatkozhat

   

A Slavia a Benátkyt fogadja előkészületi meccsen, minden bizonnyal a Medvescaktól visszaérkező magyar center is jégre lép.

Vas János klubja, a Slavia két felkészülési mérkőzést már játszott az előszezonban, előbb büntetőkkel kikaptak Jihlavában, majd legyőzték az extraligás Energie Karlovy Varyt. A magyar csatár visszatért a cseh fővárosba, hétfőn már edzett, kedden pedig már jégre is léphet a Benátky ellen.

Szerdán Hári János is megkezdi az előszezont a Leksanddal, a svéd másodosztályú csapat az Almtunához látogat.

A magyar légiósok előszezonmeccsei:

Erdély Csanád (Sioux Falls Stampede, USHL)
nem publikus még a program

Hári János (Leksand, SWE-2.)
augusztus 12.: Almtuna?Leksand
augusztus 15.: Farjestad (SWE-1.)?Leksand
augusztus 16.: BIK Karlskoga?Leksand
augusztus 21.: Brynas (SWE-1.)?Leksand
augusztus 22.: Leksand?Brynas (SWE-1.)
augusztus 25.: Mora?Leksand
szeptember 1.: Örebro (SWE-1.)?Leksand
szeptember 5.: Vasteras?Leksand

Láday Tamás (Medicine Hat Tigers, WHL)
szeptember 4.: Lethbridge?Medicine Hat
szeptember 5.: Swift Current?Medicine Hat
szeptember 11.: Medicine Hat?Moose Jaw
szeptember 12.: Moose Jaw?Medicine Hat
szeptember 19.: Red Deer?Medicine Hat

Magosi Bálint (Briancon, FRA-1.)
augusztus 12.: Thurgovie (SUI-2)?Briancon
augusztus 14.: Briancon?Gap (Tournoi des Alpes)
augusztus 15.: Briancon?Grenoble (Tournoi des Alpes)
augusztus 21.: Ambri-Piotta (SUI-1)?Briancon
augusztus 28.: Chamonix?Briancon (Tournoi de Nice)
augusztus 29.: Nice?Briancon (Tournoi de Nice)
augusztus 30.: Briancon?Neuilly/Marne (Tournoi de Nice)
szeptember 2.: Red Ice (SUI-2)?Briançon

Sebők Balázs (KalPa, FIN-1.)
augusztus 6.: KalPa?Karpat 2-1 b.
augusztus 14.: KalPa?SaiPa
augusztus 15.: KalPa?Blues/Sport
augusztus 22.: KalPa?Ocelári Trinec (CZE) (BL)
augusztus 30.: KalPa?Stavanger Oilers (NOR) (BL)
szeptember 3.: Stavanger Oilers (NOR)?KalPa (BL)
szeptember 5.: Ocelári Trinec (CZE)?KalPa (BL)

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
augusztus 14.: Iserlohn?Krefeld
augusztus 16.: Krefeld?Frankfurt (GER-2.)
augusztus 20.: Krefeld?Karpat (FIN) (BL)
augusztus 23.: Duisburg (GER-3.)?Krefeld
augusztus 27.: Karpat (FIN)?Krefeld (BL)
augusztus 29.: Vienna Capitals (AUT)?Krefeld (BL)
szeptember 3.: Krefeld?Vienna Capitals (AUT) (BL)
szeptember 5.: Köln?Krefeld

Vas János (Slavia Praha, CZE-2.)
augusztus 4.: Jihlava?Slavia 4-3 b. (nem játszott)
augusztus 6.: Slavia?Karlovy Vary (CZE-1.) 5-2 (nem játszott)
augusztus 11.: Slavia?Benátky
augusztus 13.: Karlovy Vary (CZE-1.)?Slavia
augusztus 18.: Slavia?Litomerice
augusztus 20.: Junoszty Minszk (BLR)?Slavia
augusztus 21.: Poprad (SVK)?Slavia
augusztus 22.: Graz (AUT)?Slavia
szeptember 1.: Sparta (CZE)?Slavia
szeptember 3.: Slavia?Ústí nad Labem

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., csütörtök
EL 18:30 DABSCC 1-8VÉGE
február 16., péntek
EL 18:00 UTEFHA 5-1VÉGE
EL 18:30 FTCGYE 1-2 HVÉGE
EL 18:30 MISBRA 1-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSLNZ 2-1VÉGE
február 17., szombat
EL 17:00 FTCSCC 3-0VÉGE
AL 18:30 ETOASP 8-4VÉGE
AL 19:30 SPCWRM 0-10VÉGE
AL 21:00 DBFÓHA 1-1VÉGE
AL 21:00 IKOLHL 5-4 HVÉGE
AL 21:00 VASFTC 10-6VÉGE
február 18., vasárnap
EL 17:30 FHABRA 1-4VÉGE
ICEHL 17:30 HCIAVS 3-2 HVÉGE
EL 17:40 BJAMIS 3-4VÉGE
EL 18:30 DEBSCC 1-2 BVÉGE
EL 18:40 DABGYE 2-8VÉGE
február 20., kedd
EL 18:30 DEBFTC 4-6VÉGE
EL 18:30 FHAMIS 3-12VÉGE
EL 18:40 BJABRA 1-4VÉGE
február 21., szerda
ICEHL 19:15 OLLAVS 
február 22., csütörtök
EL 17:30 GYESCC 
Partnerünk
Archívum