Vas János kedden bemutatkozhat

   

A Slavia a Benátkyt fogadja előkészületi meccsen, minden bizonnyal a Medvescaktól visszaérkező magyar center is jégre lép.

Vas János klubja, a Slavia két felkészülési mérkőzést már játszott az előszezonban, előbb büntetőkkel kikaptak Jihlavában, majd legyőzték az extraligás Energie Karlovy Varyt. A magyar csatár visszatért a cseh fővárosba, hétfőn már edzett, kedden pedig már jégre is léphet a Benátky ellen.

Szerdán Hári János is megkezdi az előszezont a Leksanddal, a svéd másodosztályú csapat az Almtunához látogat.

A magyar légiósok előszezonmeccsei:

Erdély Csanád (Sioux Falls Stampede, USHL)
nem publikus még a program

Hári János (Leksand, SWE-2.)
augusztus 12.: Almtuna–Leksand
augusztus 15.: Farjestad (SWE-1.)–Leksand
augusztus 16.: BIK Karlskoga–Leksand
augusztus 21.: Brynas (SWE-1.)–Leksand
augusztus 22.: Leksand–Brynas (SWE-1.)
augusztus 25.: Mora–Leksand
szeptember 1.: Örebro (SWE-1.)–Leksand
szeptember 5.: Vasteras–Leksand

Láday Tamás (Medicine Hat Tigers, WHL)
szeptember 4.: Lethbridge–Medicine Hat
szeptember 5.: Swift Current–Medicine Hat
szeptember 11.: Medicine Hat–Moose Jaw
szeptember 12.: Moose Jaw–Medicine Hat
szeptember 19.: Red Deer–Medicine Hat

Magosi Bálint (Briancon, FRA-1.)
augusztus 12.: Thurgovie (SUI-2)–Briancon
augusztus 14.: Briancon–Gap (Tournoi des Alpes)
augusztus 15.: Briancon–Grenoble (Tournoi des Alpes)
augusztus 21.: Ambri-Piotta (SUI-1)–Briancon
augusztus 28.: Chamonix–Briancon (Tournoi de Nice)
augusztus 29.: Nice–Briancon (Tournoi de Nice)
augusztus 30.: Briancon–Neuilly/Marne (Tournoi de Nice)
szeptember 2.: Red Ice (SUI-2)–Briançon

Sebők Balázs (KalPa, FIN-1.)
augusztus 6.: KalPa–Karpat 2-1 b.
augusztus 14.: KalPa–SaiPa
augusztus 15.: KalPa–Blues/Sport
augusztus 22.: KalPa–Ocelári Trinec (CZE) (BL)
augusztus 30.: KalPa–Stavanger Oilers (NOR) (BL)
szeptember 3.: Stavanger Oilers (NOR)–KalPa (BL)
szeptember 5.: Ocelári Trinec (CZE)–KalPa (BL)

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
augusztus 14.: Iserlohn–Krefeld
augusztus 16.: Krefeld–Frankfurt (GER-2.)
augusztus 20.: Krefeld–Karpat (FIN) (BL)
augusztus 23.: Duisburg (GER-3.)–Krefeld
augusztus 27.: Karpat (FIN)–Krefeld (BL)
augusztus 29.: Vienna Capitals (AUT)–Krefeld (BL)
szeptember 3.: Krefeld–Vienna Capitals (AUT) (BL)
szeptember 5.: Köln–Krefeld

Vas János (Slavia Praha, CZE-2.)
augusztus 4.: Jihlava–Slavia 4-3 b. (nem játszott)
augusztus 6.: Slavia–Karlovy Vary (CZE-1.) 5-2 (nem játszott)
augusztus 11.: Slavia–Benátky
augusztus 13.: Karlovy Vary (CZE-1.)–Slavia
augusztus 18.: Slavia–Litomerice
augusztus 20.: Junoszty Minszk (BLR)–Slavia
augusztus 21.: Poprad (SVK)–Slavia
augusztus 22.: Graz (AUT)–Slavia
szeptember 1.: Sparta (CZE)–Slavia
szeptember 3.: Slavia–Ústí nad Labem

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 10., szerda
FELK 18:30 DEBFHA 3-2VÉGE
augusztus 12., péntek
FELK 17:00 KOSMIS 5-1VÉGE
FELK 17:10 FHADEB 2-3VÉGE
FELK 18:00 NZÁFTC 5-0VÉGE
augusztus 13., szombat
FELK 19:00 OLLBJA 9-1VÉGE
augusztus 16., kedd
FELK 18:40 BJADUM 2-6VÉGE
augusztus 17., szerda
U20 15:45 HUNDEN 
augusztus 18., csütörtök
U20 16:00 HUNGSE 
FELK 17:00 DEBDAB 
FELK 18:00 UTELVC 
augusztus 19., péntek
FELK 17:30 DUMFTC 
FELK 17:40 BJAJES 
FELK 19:00 MISGYE 
U20 19:15 HUNSLO 
Partnerünk
Archívum