Még 58 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

58 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 58. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 58. helyen draftolt játékosok csapata:

Steve Konowalchuk (1991, Washington) – Milan Novy (1982, Washington) – Jirí Hudler (2002, Detroit)
Ville Peltonen (1993, San Jose) – Nick Spaling (2007, Nashville) – Nyikita Kucserov (2011, Tampa)
Steve Jensen (1975, Minnesota) – Jordan Martinook (2012, Arizona) – Earl Anderson (1971, Detroit)
Danny Gruen (1972, Detroit) – Darryl Laplante (1995, Detroit) – Tavis Hansen (1994, Winnipeg)

Nathan Paetsch (2001, Washington) – Pat Ribble (1974, Atlanta)
Matt Carkner (1999, Montreal) – Jesse Blacker (2009, Toronto)
Mike Rowe (1983, Pittsburgh) – Brad Turner (1986, Minnesota)

Rick Wamsley (1979, Montreal)
Murray Bannerman (1977, Vancouver)

58th draft

Első sor:
M:1467, G:334, A:508, P:842
1 Stanley Kupa, 1 olimpiai ezüst, 2 vb-arany, 4 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 világkupa-győzelem, 1 junior vb-bronz, 1 U18 vb-bronz, 6 csehszlovák Extraliga bajnoki cím, 1 cseh Extraliga bajnoki cím, 1 cseh másodosztályú bajnoki cím, 3 Csehszlovák Év játékosa-díj, 1 Lady Byng Trophy, 1 KHL All Star-mérkőzés, 1 AHL Év második csapata, CHL Év második csapata, 1 Four Broncos Trophy, 1 IIHF Hockey Hall of Fame, 1 cseh Hockey Hall of Fame

Második sor:
M:895, G:140, A:203, P:343
1 olimpiai ezüst, 3 olimpiai bronz, 1 vb-arany, 4 vb-ezüst, 3 vb-bronz, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 U18-as vb-bronz, 2 Liiga bajnoki cím, 1 NLA bajnoki cím, 1 MHL bajnoki cím, 1 J. Ross Robertson Kupa, 2 Liiga All Star-csapat, 1 NLA All Star-csapat, 1 KHL All Star-csapat, 1 MHL All Star-csapat, 1 Liiga-MVP, 1 Lasse Oksanen-díj, 1 Liiga Év újonca, 1 Bud Light Trophy

Harmadik sor:
M:555, G:132, A:127, P:259

Negyedik sor:
M:118, G:11, A:20, P:31
1 Stanley Kupa

Első védőpár:
M:516, G:26, A:95, P:121
1 vb-bronz, 2 junior vb-ezüst, 1 Calder Kupa

Második védőpár:
M:238, G:4, A:23, P:27
1 Memorial Kupa, 2 J. Ross Robertson Kupa, 1 OHL Év harmadik csapata

Harmadik védőpár:
M:14, G:0, A:0, P:0

Kapusok:
M:696, 320-256-79-0, SO:20, A:19
1 Stanley Kupa, 1 vb-ezüst, 1 Jennings Trophy, 1 AHL Év második csapata

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk