Még 58 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

58 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 58. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 58. helyen draftolt játékosok csapata:

Steve Konowalchuk (1991, Washington) – Milan Novy (1982, Washington) – Jirí Hudler (2002, Detroit)
Ville Peltonen (1993, San Jose) – Nick Spaling (2007, Nashville) – Nyikita Kucserov (2011, Tampa)
Steve Jensen (1975, Minnesota) – Jordan Martinook (2012, Arizona) – Earl Anderson (1971, Detroit)
Danny Gruen (1972, Detroit) – Darryl Laplante (1995, Detroit) – Tavis Hansen (1994, Winnipeg)

Nathan Paetsch (2001, Washington) – Pat Ribble (1974, Atlanta)
Matt Carkner (1999, Montreal) – Jesse Blacker (2009, Toronto)
Mike Rowe (1983, Pittsburgh) – Brad Turner (1986, Minnesota)

Rick Wamsley (1979, Montreal)
Murray Bannerman (1977, Vancouver)

58th draft

Első sor:
M:1467, G:334, A:508, P:842
1 Stanley Kupa, 1 olimpiai ezüst, 2 vb-arany, 4 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 világkupa-győzelem, 1 junior vb-bronz, 1 U18 vb-bronz, 6 csehszlovák Extraliga bajnoki cím, 1 cseh Extraliga bajnoki cím, 1 cseh másodosztályú bajnoki cím, 3 Csehszlovák Év játékosa-díj, 1 Lady Byng Trophy, 1 KHL All Star-mérkőzés, 1 AHL Év második csapata, CHL Év második csapata, 1 Four Broncos Trophy, 1 IIHF Hockey Hall of Fame, 1 cseh Hockey Hall of Fame

Második sor:
M:895, G:140, A:203, P:343
1 olimpiai ezüst, 3 olimpiai bronz, 1 vb-arany, 4 vb-ezüst, 3 vb-bronz, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 U18-as vb-bronz, 2 Liiga bajnoki cím, 1 NLA bajnoki cím, 1 MHL bajnoki cím, 1 J. Ross Robertson Kupa, 2 Liiga All Star-csapat, 1 NLA All Star-csapat, 1 KHL All Star-csapat, 1 MHL All Star-csapat, 1 Liiga-MVP, 1 Lasse Oksanen-díj, 1 Liiga Év újonca, 1 Bud Light Trophy

Harmadik sor:
M:555, G:132, A:127, P:259

Negyedik sor:
M:118, G:11, A:20, P:31
1 Stanley Kupa

Első védőpár:
M:516, G:26, A:95, P:121
1 vb-bronz, 2 junior vb-ezüst, 1 Calder Kupa

Második védőpár:
M:238, G:4, A:23, P:27
1 Memorial Kupa, 2 J. Ross Robertson Kupa, 1 OHL Év harmadik csapata

Harmadik védőpár:
M:14, G:0, A:0, P:0

Kapusok:
M:696, 320-256-79-0, SO:20, A:19
1 Stanley Kupa, 1 vb-ezüst, 1 Jennings Trophy, 1 AHL Év második csapata

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC 2-3HVÉGE
EL 18:00 HKBTIT 5-3VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 3-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSVSV 1-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB INFO
U18 18:40 AVSUTE INFO
november 14., csütörtök
U21 12:55 PHCUTE 
U21 14:50 DHKETO 
U18 18:00 SZGKMH 
U21 18:40 VASMIS 
U21 19:10 KMHFTC 
U21 19:50 MACAVS 
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 
EL 18:00 DABSCC 
EXL 18:00 MACSBA 
EXL 18:30 MISDTV 
EL 18:40 VASUTE 
KK 19:30 SÖNFTC 
U18 19:35 FTCDHK 
EBEL 19:45 HCBAVS 
november 16., szombat
EWSC   KMHSKP 
KK 16:00 NOTFTC 
EL 17:30 GYEBRA 
SVK3 17:30 PHCBRZ 
U18 18:00 ÓHADAB 
U18 19:10 MACMIS 
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 
U21 14:10 MACDHK 
KK 15:00 FTCAMI 
EL 16:00 BRADEB 
EXL 17:00 DTRMAC 
U21 17:00 ETOMIS 
EBEL 17:30 DECAVS 
EXL 17:30 MISKOS 
EL 18:00 HKBSCC 
EL 18:30 UTETIT 
U21 18:40 AVSVAS 
Partnerünk