Még 58 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

58 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 58. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 58. helyen draftolt játékosok csapata:

Steve Konowalchuk (1991, Washington) – Milan Novy (1982, Washington) – Jirí Hudler (2002, Detroit)
Ville Peltonen (1993, San Jose) – Nick Spaling (2007, Nashville) – Nyikita Kucserov (2011, Tampa)
Steve Jensen (1975, Minnesota) – Jordan Martinook (2012, Arizona) – Earl Anderson (1971, Detroit)
Danny Gruen (1972, Detroit) – Darryl Laplante (1995, Detroit) – Tavis Hansen (1994, Winnipeg)

Nathan Paetsch (2001, Washington) – Pat Ribble (1974, Atlanta)
Matt Carkner (1999, Montreal) – Jesse Blacker (2009, Toronto)
Mike Rowe (1983, Pittsburgh) – Brad Turner (1986, Minnesota)

Rick Wamsley (1979, Montreal)
Murray Bannerman (1977, Vancouver)

58th draft

Első sor:
M:1467, G:334, A:508, P:842
1 Stanley Kupa, 1 olimpiai ezüst, 2 vb-arany, 4 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 világkupa-győzelem, 1 junior vb-bronz, 1 U18 vb-bronz, 6 csehszlovák Extraliga bajnoki cím, 1 cseh Extraliga bajnoki cím, 1 cseh másodosztályú bajnoki cím, 3 Csehszlovák Év játékosa-díj, 1 Lady Byng Trophy, 1 KHL All Star-mérkőzés, 1 AHL Év második csapata, CHL Év második csapata, 1 Four Broncos Trophy, 1 IIHF Hockey Hall of Fame, 1 cseh Hockey Hall of Fame

Második sor:
M:895, G:140, A:203, P:343
1 olimpiai ezüst, 3 olimpiai bronz, 1 vb-arany, 4 vb-ezüst, 3 vb-bronz, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 U18-as vb-bronz, 2 Liiga bajnoki cím, 1 NLA bajnoki cím, 1 MHL bajnoki cím, 1 J. Ross Robertson Kupa, 2 Liiga All Star-csapat, 1 NLA All Star-csapat, 1 KHL All Star-csapat, 1 MHL All Star-csapat, 1 Liiga-MVP, 1 Lasse Oksanen-díj, 1 Liiga Év újonca, 1 Bud Light Trophy

Harmadik sor:
M:555, G:132, A:127, P:259

Negyedik sor:
M:118, G:11, A:20, P:31
1 Stanley Kupa

Első védőpár:
M:516, G:26, A:95, P:121
1 vb-bronz, 2 junior vb-ezüst, 1 Calder Kupa

Második védőpár:
M:238, G:4, A:23, P:27
1 Memorial Kupa, 2 J. Ross Robertson Kupa, 1 OHL Év harmadik csapata

Harmadik védőpár:
M:14, G:0, A:0, P:0

Kapusok:
M:696, 320-256-79-0, SO:20, A:19
1 Stanley Kupa, 1 vb-ezüst, 1 Jennings Trophy, 1 AHL Év második csapata

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk