Még 59 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

59 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 59. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 59. helyen draftolt játékosok csapata:

Vlagyimir Ciplakov (1995, Los Angeles) – Michael Nylander (1991, Hartford) – Vitalij Jacsmenyov (1994, Los Angeles)
Warren Young (1976, California) – Michal Pivonka (1984, Washington) – David Silk (1978, NY Rangers)
Ivan Huml (2000, Boston) – Brandon Pirri (2009, Chicago) – Jason Zucker (2010, Minnesota)
Boo Nieves (2012, NY Rangers) – Julius Nattinen (2015, Anaheim) – Mike Korney (1973, Detroit)

Harold Snepsts (1974, Vancouver) – Marc Bergevin (1983, Chicago)
Tom Poti (1996, Edmonton) – Bill Berg (1986, NY Islanders)
Robert Nordmark (1987, St.Louis) – Gord Smith (1969, NY Rangers)

Billy Smith (1970, Los Angeles)
Rollie Melanson (1979, NY Islanders)

59th draft

Első sor:
M:1738, G:361, A:704, P:1065
2 vb-arany, 2 vb-ezüst, 3 vb-bronz, 2 junior vb-ezüst, 1 Liiga bajnoki cím, 2 divízó 1-es vb-arany, 1 fehérorosz bajnoki cím, 1 SHL Év újonca, 3 Év Fehérorosz játékosa-díj

Második sor:
M:1310, G:307, A:552, P:859
1 olimpiai arany, 1 vb-arany, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 Spengler Kupa, 1 csehszlovák Extraliga bajnoki cím, 1 NHL Év újonccsapata

Harmadik sor:
M:252, G:70, A:37, P:107
1 junior vb-arany, 1 junior vb-bronz, 2 U18 vb-arany, 2 Liiga bajnoki cím, 1 AHL Év újonccsapata, 3 AHL All Star-mérkőzés

Negyedik sor:
M:77, G:9, A:10, P:19
1 U18 vb-ezüst

Első védőpár:
M:2224, G:74, A:340, P:414
2 Calder Kupa

Második védőpár:
M:1370, G:124, A:325, P:449
1 olimpiai ezüst, 1 Calder Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 1 NHL újonccsapata

Harmadik védőpár:
M:535, G:22, A:100, P:122
1 vb-arany, 2 vb-ezüst, 1 Eddie Shore-díj, 1 AHL Év első csapata, 1 AHL Év második csapata

Kapusok:
M:971, 434-339-137-0, SO:28, G:1
7 Stanley Kupa, 1 Calder Kupa, 1 Conn Smythe Trophy, 1 Vezina Trophy, 2 Jennings Trophy, 1 NHL Év második csapata, 1 QMJHL Év második csapata, 1 Hockey Hall of Fame

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk