Még 59 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

59 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 59. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 59. helyen draftolt játékosok csapata:

Vlagyimir Ciplakov (1995, Los Angeles) – Michael Nylander (1991, Hartford) – Vitalij Jacsmenyov (1994, Los Angeles)
Warren Young (1976, California) – Michal Pivonka (1984, Washington) – David Silk (1978, NY Rangers)
Ivan Huml (2000, Boston) – Brandon Pirri (2009, Chicago) – Jason Zucker (2010, Minnesota)
Boo Nieves (2012, NY Rangers) – Julius Nattinen (2015, Anaheim) – Mike Korney (1973, Detroit)

Harold Snepsts (1974, Vancouver) – Marc Bergevin (1983, Chicago)
Tom Poti (1996, Edmonton) – Bill Berg (1986, NY Islanders)
Robert Nordmark (1987, St.Louis) – Gord Smith (1969, NY Rangers)

Billy Smith (1970, Los Angeles)
Rollie Melanson (1979, NY Islanders)

59th draft

Első sor:
M:1738, G:361, A:704, P:1065
2 vb-arany, 2 vb-ezüst, 3 vb-bronz, 2 junior vb-ezüst, 1 Liiga bajnoki cím, 2 divízó 1-es vb-arany, 1 fehérorosz bajnoki cím, 1 SHL Év újonca, 3 Év Fehérorosz játékosa-díj

Második sor:
M:1310, G:307, A:552, P:859
1 olimpiai arany, 1 vb-arany, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 Spengler Kupa, 1 csehszlovák Extraliga bajnoki cím, 1 NHL Év újonccsapata

Harmadik sor:
M:252, G:70, A:37, P:107
1 junior vb-arany, 1 junior vb-bronz, 2 U18 vb-arany, 2 Liiga bajnoki cím, 1 AHL Év újonccsapata, 3 AHL All Star-mérkőzés

Negyedik sor:
M:77, G:9, A:10, P:19
1 U18 vb-ezüst

Első védőpár:
M:2224, G:74, A:340, P:414
2 Calder Kupa

Második védőpár:
M:1370, G:124, A:325, P:449
1 olimpiai ezüst, 1 Calder Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 1 NHL újonccsapata

Harmadik védőpár:
M:535, G:22, A:100, P:122
1 vb-arany, 2 vb-ezüst, 1 Eddie Shore-díj, 1 AHL Év első csapata, 1 AHL Év második csapata

Kapusok:
M:971, 434-339-137-0, SO:28, G:1
7 Stanley Kupa, 1 Calder Kupa, 1 Conn Smythe Trophy, 1 Vezina Trophy, 2 Jennings Trophy, 1 NHL Év második csapata, 1 QMJHL Év második csapata, 1 Hockey Hall of Fame

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk