Még 60 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

60 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 60. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 60. helyen draftolt játékosok csapata:

Ray Sheppard (1984, Buffalo) – Brandon Dubinsky (2004, NY Rangers) – Tomás Tatar (2009, Detroit)
Dave Reid (1982, Boston) – Tom Fergus (1980, Boston) – Steve Heinze (1988, Boston)
Jeremy Stevenson (1992, Winnipeg) – Gyenyisz Arhipov (1998, Nashville) – Jimmy Hayes (2008, Toronto)
Adam Henrich (2002, Tampa) – Don Nachbaur (1979, Hartford) – Jesse Joensuu (2006, NY Islanders)

Andre Dore (1978, NY Rangers) -–Damon Severson (2012, New Jersey)
Oliver Kylington (2015, Calgary) – Miloslav Guren (1995, Montreal)
Stephen Johns (2010, Chicago) – Mike Baumgartner (1969, Chicago)

Dan Ellis (2000, Dallas)
Daniel Berthiaume (1985, Winnipeg)

60th draft

Első sor:
M:1544, G:522, A:557, P:1079
1 vb-ezüst, 2 Calder Kupa, 1 NHL év újonca-csapat, 1 Jack A. Butterfield Trophy

Második sor:
M:2381, G:578, A:708, P:1286
2 Stanley Kupa, 1 NCAA bajnoki cím

Harmadik sor:
M:727, G:111, A:131, P:242
1 junior vb-arany, 1 U18 vb-ezüst, 1 Szuperliga bajnoki cím, 1 Kontinentális Kupa-győzelem, 2 NCAA bajnoki cím

Negyedik sor:
M:352, G:36, A:57, P:93
1 vb-arany, 1 junior vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 Svájci Kupa, 1 Serie A bajnoki cím

Első védőpár:
M:308, G:19, A:93, P:112
1 U18 vb-bronz

Második védőpár:
M:36, G:1, A:3, P:4
1 AHL All Star-mérkőzés, 1 Francia Kupa, 1 cseh másodosztályú bajnoki cím

Harmadik védőpár:
M:17, G:0, A:0, P:0
1 NCAA bajnoki cím

Kapusok:
M:427, 168-169-5-18, SO:20
1 Kelly Kupa, 1 Michel Briere Trophy, 1 ECHL második csapat, 1 USHL Év játékosa-díj, 1 USHL Év kapusa-díj

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk