Még 60 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

60 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 60. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 60. helyen draftolt játékosok csapata:

Ray Sheppard (1984, Buffalo) – Brandon Dubinsky (2004, NY Rangers) – Tomás Tatar (2009, Detroit)
Dave Reid (1982, Boston) – Tom Fergus (1980, Boston) – Steve Heinze (1988, Boston)
Jeremy Stevenson (1992, Winnipeg) – Gyenyisz Arhipov (1998, Nashville) – Jimmy Hayes (2008, Toronto)
Adam Henrich (2002, Tampa) – Don Nachbaur (1979, Hartford) – Jesse Joensuu (2006, NY Islanders)

Andre Dore (1978, NY Rangers) -–Damon Severson (2012, New Jersey)
Oliver Kylington (2015, Calgary) – Miloslav Guren (1995, Montreal)
Stephen Johns (2010, Chicago) – Mike Baumgartner (1969, Chicago)

Dan Ellis (2000, Dallas)
Daniel Berthiaume (1985, Winnipeg)

60th draft

Első sor:
M:1544, G:522, A:557, P:1079
1 vb-ezüst, 2 Calder Kupa, 1 NHL év újonca-csapat, 1 Jack A. Butterfield Trophy

Második sor:
M:2381, G:578, A:708, P:1286
2 Stanley Kupa, 1 NCAA bajnoki cím

Harmadik sor:
M:727, G:111, A:131, P:242
1 junior vb-arany, 1 U18 vb-ezüst, 1 Szuperliga bajnoki cím, 1 Kontinentális Kupa-győzelem, 2 NCAA bajnoki cím

Negyedik sor:
M:352, G:36, A:57, P:93
1 vb-arany, 1 junior vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 Svájci Kupa, 1 Serie A bajnoki cím

Első védőpár:
M:308, G:19, A:93, P:112
1 U18 vb-bronz

Második védőpár:
M:36, G:1, A:3, P:4
1 AHL All Star-mérkőzés, 1 Francia Kupa, 1 cseh másodosztályú bajnoki cím

Harmadik védőpár:
M:17, G:0, A:0, P:0
1 NCAA bajnoki cím

Kapusok:
M:427, 168-169-5-18, SO:20
1 Kelly Kupa, 1 Michel Briere Trophy, 1 ECHL második csapat, 1 USHL Év játékosa-díj, 1 USHL Év kapusa-díj

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 2-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-4VÉGE
EXL 18:00 MACSBA 1-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISDTV 2-3 BVÉGE
EL 18:40 VASUTE 2-6VÉGE
KK 19:30 SÖNFTC 3-1VÉGE
U18 19:35 FTCDHK 1-4VÉGE
EBEL 19:45 HCBAVS 5-2VÉGE
november 16., szombat
EWSC 14:20 KMHSKP 5-2VÉGE
KK 16:00 NOTFTC 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-1 HVÉGE
SVK3 18:45 PHCBRZ 0-5VÉGE
U18 19:10 MACMIS 8-2VÉGE
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 2-1VÉGE
U21 14:10 MACDHK 5-1VÉGE
KK 15:00 FTCAMI 1-5VÉGE
EL 16:00 BRADEB 4-3VÉGE
EXL 17:00 DTRMAC 9-2VÉGE
U21 17:00 ETOMIS 4-13VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-4 BVÉGE
EXL 17:30 MISKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:00 HKBSCC 2-6VÉGE
EL 18:30 UTETIT 4-5VÉGE
U21 18:40 AVSVAS 8-1VÉGE
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 1-3VÉGE
EXL 19:00 MACDUM 1-3VÉGE
november 19., kedd
BL 18:00 FRÖFBK 
    • SPORT 1
U21 18:50 DHKMAC INFO
EWHL 19:30 MACAJA 
U21 19:40 KMHUTE INFO
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 
U21 14:40 PHCFTC 
MK 18:00 UTEFTC 
MK 18:30 DEBMAC 
MK 18:30 TITMIS 
U21 19:05 DABKMH 
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO 
Partnerünk