Még 61 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

61 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 61. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 61. helyen draftolt játékosok csapata:

Yves Sarault (1991, Montreal) – Maxim Lapierre (2003, Montreal) – Wayne Simmonds (2007, Los Angeles)
Joe Dziedzic (1990, Pittsburgh) – Rob Murray (1985, Washington) – Paul MacDermid (1981, Hartford)
Shane Prince (2011, Ottawa) – Pierre Giroux (1975, Chicago) – Jeremy Bracco (2015, Toronto)
Scott Harlow (1982, Montreal) – Devin Shore (2012, Dallas) – Matt Elich (1997, Tampa)

Johnny Boychuk (2002, Colorado) – Alex Goligoski (2004, Pittsburgh)
Jason Woolley (1989, Washington) – Craig Ludwig (1980, Montreal)
Joe DiPenta (1998, Florida) – Makszim Galanov (1993, NY Rangers)

Jim Hrivnak (1986, Washington)
Paul Skidmore (1976, St.Louis)

61st draft

Első sor:
M:1244, G:214, A:229, P:443
1 junior vb-arany, 1 Spengler Kupa, 1 Calder Kupa, 2 NLA bajnoki cím

Második sor:
M:927, G:134, A:171, P:304
2 NCAA bajnoki cím

Harmadik sor:
M:8, G:1, A:1, P:2
1 U18 vb-arany, 1 U17 vb-arany

Negyedik sor:
M:17, G:1, A:2, P:3

Első védőpár:
M:873, G:78, A:272, P:350
2 Stanley Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 1 AHL All Star-csapat, 2 AHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:1974, G:106, A:246, P:430
2 Stanley Kupa, 1 olimpiai ezüst, 4 NCAA bajnoki cím, 1 Calder Kupa

Harmadik védőpár:
M:296, G:14, A:29, P:43
1 Stanley Kupa, 1 Calder Kupa, 1 VHL bajnoki cím

Kapusok:
M:87, 35-31-3-0, SO:0
1 AHL All Star-2. csapat

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 4., vasárnap
NHL 02:00 NSHPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk