Még 61 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

61 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 61. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 61. helyen draftolt játékosok csapata:

Yves Sarault (1991, Montreal) – Maxim Lapierre (2003, Montreal) – Wayne Simmonds (2007, Los Angeles)
Joe Dziedzic (1990, Pittsburgh) – Rob Murray (1985, Washington) – Paul MacDermid (1981, Hartford)
Shane Prince (2011, Ottawa) – Pierre Giroux (1975, Chicago) – Jeremy Bracco (2015, Toronto)
Scott Harlow (1982, Montreal) – Devin Shore (2012, Dallas) – Matt Elich (1997, Tampa)

Johnny Boychuk (2002, Colorado) – Alex Goligoski (2004, Pittsburgh)
Jason Woolley (1989, Washington) – Craig Ludwig (1980, Montreal)
Joe DiPenta (1998, Florida) – Makszim Galanov (1993, NY Rangers)

Jim Hrivnak (1986, Washington)
Paul Skidmore (1976, St.Louis)

61st draft

Első sor:
M:1244, G:214, A:229, P:443
1 junior vb-arany, 1 Spengler Kupa, 1 Calder Kupa, 2 NLA bajnoki cím

Második sor:
M:927, G:134, A:171, P:304
2 NCAA bajnoki cím

Harmadik sor:
M:8, G:1, A:1, P:2
1 U18 vb-arany, 1 U17 vb-arany

Negyedik sor:
M:17, G:1, A:2, P:3

Első védőpár:
M:873, G:78, A:272, P:350
2 Stanley Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 1 AHL All Star-csapat, 2 AHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:1974, G:106, A:246, P:430
2 Stanley Kupa, 1 olimpiai ezüst, 4 NCAA bajnoki cím, 1 Calder Kupa

Harmadik védőpár:
M:296, G:14, A:29, P:43
1 Stanley Kupa, 1 Calder Kupa, 1 VHL bajnoki cím

Kapusok:
M:87, 35-31-3-0, SO:0
1 AHL All Star-2. csapat

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk