Még 61 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

61 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 61. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 61. helyen draftolt játékosok csapata:

Yves Sarault (1991, Montreal) – Maxim Lapierre (2003, Montreal) – Wayne Simmonds (2007, Los Angeles)
Joe Dziedzic (1990, Pittsburgh) – Rob Murray (1985, Washington) – Paul MacDermid (1981, Hartford)
Shane Prince (2011, Ottawa) – Pierre Giroux (1975, Chicago) – Jeremy Bracco (2015, Toronto)
Scott Harlow (1982, Montreal) – Devin Shore (2012, Dallas) – Matt Elich (1997, Tampa)

Johnny Boychuk (2002, Colorado) – Alex Goligoski (2004, Pittsburgh)
Jason Woolley (1989, Washington) – Craig Ludwig (1980, Montreal)
Joe DiPenta (1998, Florida) – Makszim Galanov (1993, NY Rangers)

Jim Hrivnak (1986, Washington)
Paul Skidmore (1976, St.Louis)

61st draft

Első sor:
M:1244, G:214, A:229, P:443
1 junior vb-arany, 1 Spengler Kupa, 1 Calder Kupa, 2 NLA bajnoki cím

Második sor:
M:927, G:134, A:171, P:304
2 NCAA bajnoki cím

Harmadik sor:
M:8, G:1, A:1, P:2
1 U18 vb-arany, 1 U17 vb-arany

Negyedik sor:
M:17, G:1, A:2, P:3

Első védőpár:
M:873, G:78, A:272, P:350
2 Stanley Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 1 AHL All Star-csapat, 2 AHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:1974, G:106, A:246, P:430
2 Stanley Kupa, 1 olimpiai ezüst, 4 NCAA bajnoki cím, 1 Calder Kupa

Harmadik védőpár:
M:296, G:14, A:29, P:43
1 Stanley Kupa, 1 Calder Kupa, 1 VHL bajnoki cím

Kapusok:
M:87, 35-31-3-0, SO:0
1 AHL All Star-2. csapat

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCBRA 4-0ÉLŐ
EL 18:00 UTEGYE 0-0ÉLŐ
EL 20:00 HKBFTC INFO
szeptember 25., kedd
EXL 17:30 BBYMAC 
VIS 18:00 UTENZÁ 
U18 18:30 ETOZNO 
szeptember 26., szerda
U18   FTCAVS 
U18 17:20 KMHDEB 
U20 18:15 DABAVS 
U20 19:00 MISVAS 
U18 19:05 UTEVAS 
szeptember 27., csütörtök
U18 14:15 DABFTC 
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 ETOPEF 
EL 18:40 HKBTIT 
Partnerünk