Még 61 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

61 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 61. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 61. helyen draftolt játékosok csapata:

Yves Sarault (1991, Montreal) – Maxim Lapierre (2003, Montreal) – Wayne Simmonds (2007, Los Angeles)
Joe Dziedzic (1990, Pittsburgh) – Rob Murray (1985, Washington) – Paul MacDermid (1981, Hartford)
Shane Prince (2011, Ottawa) – Pierre Giroux (1975, Chicago) – Jeremy Bracco (2015, Toronto)
Scott Harlow (1982, Montreal) – Devin Shore (2012, Dallas) – Matt Elich (1997, Tampa)

Johnny Boychuk (2002, Colorado) – Alex Goligoski (2004, Pittsburgh)
Jason Woolley (1989, Washington) – Craig Ludwig (1980, Montreal)
Joe DiPenta (1998, Florida) – Makszim Galanov (1993, NY Rangers)

Jim Hrivnak (1986, Washington)
Paul Skidmore (1976, St.Louis)

61st draft

Első sor:
M:1244, G:214, A:229, P:443
1 junior vb-arany, 1 Spengler Kupa, 1 Calder Kupa, 2 NLA bajnoki cím

Második sor:
M:927, G:134, A:171, P:304
2 NCAA bajnoki cím

Harmadik sor:
M:8, G:1, A:1, P:2
1 U18 vb-arany, 1 U17 vb-arany

Negyedik sor:
M:17, G:1, A:2, P:3

Első védőpár:
M:873, G:78, A:272, P:350
2 Stanley Kupa, 1 NCAA bajnoki cím, 1 AHL All Star-csapat, 2 AHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:1974, G:106, A:246, P:430
2 Stanley Kupa, 1 olimpiai ezüst, 4 NCAA bajnoki cím, 1 Calder Kupa

Harmadik védőpár:
M:296, G:14, A:29, P:43
1 Stanley Kupa, 1 Calder Kupa, 1 VHL bajnoki cím

Kapusok:
M:87, 35-31-3-0, SO:0
1 AHL All Star-2. csapat

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk