Sebőkék győzelemmel kezdték az előszezont

   

A magyar csatár csapata büntetőkkel nyert 2-1-re. Összegyűjtöttük légiósaink előszezonmeccseit.

Sebők Balázs és a KalPa csütörtökön a címvédő Karpat ellen lépett jégre. A kuopióiak végig vezettek 1-0-ra, de a hajrában egyenlített a bajnokcsapat. Végül a büntetők döntöttek, 2-1-re nyert a KalPa. Az első sorban szereplő magyar játékos pontot nem szerzett, a KalPa egy hét múlva lép újra jégre egy kétnapos tornán.

kalpa mez 2015_16

A KalPa 2015/16-os meze

A magyar légiósok előszezonmeccsei:

Erdély Csanád (Sioux Falls Stampede, USHL)
nem publikus még a program

Hári János (Leksand, SWE-2.)
augusztus 12.: Almtuna–Leksand
augusztus 15.: Farjestad (SWE-1.)–Leksand
augusztus 16.: BIK Karlskoga–Leksand
augusztus 21.: Brynas (SWE-1.)–Leksand
augusztus 22.: Leksand–Brynas (SWE-1.)
augusztus 25.: Mora–Leksand
szeptember 1.: Örebro (SWE-1.)–Leksand
szeptember 5.: Vasteras–Leksand

Láday Tamás (Medicine Hat Tigers, WHL)
szeptember 4.: Lethbridge–Medicine Hat
szeptember 5.: Swift Current–Medicine Hat
szeptember 11.: Medicine Hat–Moose Jaw
szeptember 12.: Moose Jaw–Medicine Hat
szeptember 19.: Red Deer–Medicine Hat

Magosi Bálint (Briancon, FRA-1.)
augusztus 14.: Briancon–Gap
augusztus 15.: Briancon–Grenoble

Sebők Balázs (KalPa, FIN-1.)
augusztus 6.: KalPa–Karpat 2-1 b.
augusztus 14.: KalPa–SaiPa
augusztus 15.: KalPa–Blues/Sport
augusztus 22.: KalPa–Ocelári Trinec (CZE) (BL)
augusztus 30.: KalPa–Stavanger Oilers (NOR) (BL)
szeptember 3.: Stavanger Oilers (NOR)–KalPa (BL)
szeptember 5.: Ocelári Trinec (CZE)–KalPa (BL)

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
augusztus 14.: Iserlohn–Krefeld
augusztus 16.: Krefeld–Frankfurt (GER-2.)
augusztus 20.: Krefeld–Karpat (FIN) (BL)
augusztus 23.: Duisburg (GER-3.)–Krefeld
augusztus 27.: Karpat (FIN)–Krefeld (BL)
augusztus 29.: Vienna Capitals (AUT)–Krefeld (BL)
szeptember 3.: Krefeld–Vienna Capitals (AUT) (BL)
szeptember 5.: Köln–Krefeld

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1VÉGE
VB 16:00 HUNKAZ 0-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 1-3VÉGE
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 2-3VÉGE
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 6-1VÉGE
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk