Még 62 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

62 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 62. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 62. helyen draftolt játékosok csapata:

Dave Roche (1993, Pittsburgh) – David Backes (2003, St.Louis) – Martin Hostak (1987, Philadelphia)
Dick Axelsson (2006, Detroit) – Kris Draper (1989, Winnipeg) – Mike Ware (1985, Edmonton)
Justin Kirkland (2014, Nashville) – Greg McKegg (2010, Toronto) – Vitalij Karamnov (1992, St.Louis)
Andrej Mihnov (2002, St.Louis) – Bjorn Skaare (1978,Detroit) – Robin Kovacs (2015, NY Rangers)

Kris Letang (2005, Pittsburgh) – Mario Marois (1977, NY Rangers)
Jeff Norton (1984, NY Islanders) – Paul Martin (2000, New Jersey)
Lee Norwood (1979, Quebec) – Gord Donnelly (1981, St.Louis)

Anders Nilsson (2002, NY Islanders)
Marcel Cousineau (1991, Boston)

62nd draft

Első sor:
M:874, G:202, A:256, P:458
1 olimpia ezüst, 2 vb-bronz, 1 Calder kupa, 1 Csehszlovák Extraliga, 1 Clark kupa, 1 NHL All-Star Game

Második sor:
M:1163, G:161, A:204, P:364
4 Stanley kupa, 1 Világkupa, 2 vb-arany, 1 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 2 junior vb-arany, 2 SHL bajnoki cím, 1 NLA bajnoki cím, 1 BISL bajnoki cím, 1 BISL Playoff Champion, 1 Frank J. Selke trófea

Harmadik sor:
M:96, G:12, A:20, P:32
1 U17 vb-arany, 1 J. Ross Robertson kupa, 1 Ed Chynoweth kupa

Negyedik sor:
M:1, G:0, A:0, P:0
1 U17 vb-arany, 1 norvég Player of the Year díj

Első védőpár:
M:1486, G:142, A:576, P:718
1 Stanley kupa, 2 junior vb-arany, 1 U18 vb-ezüst, 1 U17 vb-bronz, 2 All-Star Game, 1 NHL YoungStars Game

Második védőpár:
M:1496, G:95, A:561, P:656
1 NCAA bajnoki cím

Harmadik védőpár:
M:1057, G:85, A:195, P:280
EBEL bajnoki cím

Kapusok:
M:49, 13-19-1-2, SO:2
1 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 junior vb-bronz, 1 KHL év csapata

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC ÉLŐ
U20 20:00 UTEPEF INFO
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk