Még 65 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

65 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 65. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 65. helyen draftolt játékosok csapata:

Oleg Kvasa (1996, Florida) – Jori Lehtera (2008, St.Louis) – Kirk Maltby (1992, Edmonton)
Brent Grieve (1989, NY Islanders) – Nathan LaFayette (1991, St.Louis) – Mikko Makela (1965, NY Islanders)
Krzysztof Oliwa (1993, New Jersey) – Sylvain Couturier (1986, Los Angeles) – Bob Crawford (1979, St. Louis)
Dave Michayluk (1981, Philadelphia) – Richard Grenier (1972, NY Islanders) – Brian Sullivan (1987, New Jersey)

Brian Strait (2006, Pittsburgh) – Ilkka Mikkola (1997, Montreal)
Brendan Bell (2001, Toronto) – Ole-Kristian Tollefsen (2002, Columbus)
Neil Nicholson (1969, Oakland) – Paul McIntosh (1974, Buffalo)

Ján Lasák (1999, Nashville)
Bob Parent (1978, Toronto)

65th draft

Első sor:
M:1640, G:223, A:298, P:521
4 Stanley Kupa, 2 olimpiai bronz, 1 vb-arany, 1 világkupa-győzelem, 2 vb-ezüst, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 Liiga-MVP cím, 2 KHL All Star-mérkőzés

Második sor:
M:707, G115, A183, P:298
1 olimpiai bronz, 2 vb-ezüst, 1 junior vb-ezüst, 1 Memorial Kupa, 2 Liiga bajnoki cím, 1 SHL bajnoki cím, 1 DEL bajnoki cím, 1 Liiga-MVP cím

Harmadik sor:
M:689, G:92, A:104, P:196
1 Stanley Kupa, 1 Turner Kupa, 1 Spengler Kupa, 1 Polska Liga Kupa

Negyedik sor:
M:26, G:3, A:1, P:11
1 Stanley Kupa, 1 NLA bajnoki cím, 1 NLB bajnoki cím, 1 EBEL bajnoki cím, 1 James Gatschne Trophy

Első védőpár:
M:130, G:5, A:16, P:21
1 junior vb-arany, 8 Liiga bajnoki cím, 1 U18 vb-arany, 1 NCAA bajnoki cím

Második védőpár:
M:265, G:11, A:29, P:40
1 junior vb-ezüst, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 divízió 1 junior vb-bronz, 1 divízió 1/B junior vb-bronz, 1 divízió 1 vb-arany, 1 divízió 1 vb-ezüst, CHL Defenseman of the Year

Harmadik védőpár:
M:87, G:3, A:3, P:6
1 divízió junior vb-bronz

Kapusok:
M:9, 0-6-0, SO:0
1 vb-arany, 3 vb-ezüst, cseh Extraliga bajnoki cím, cseh Extraliga-MVP

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE ÉLŐ
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk