Még 65 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

65 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 65. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 65. helyen draftolt játékosok csapata:

Oleg Kvasa (1996, Florida) – Jori Lehtera (2008, St.Louis) – Kirk Maltby (1992, Edmonton)
Brent Grieve (1989, NY Islanders) – Nathan LaFayette (1991, St.Louis) – Mikko Makela (1965, NY Islanders)
Krzysztof Oliwa (1993, New Jersey) – Sylvain Couturier (1986, Los Angeles) – Bob Crawford (1979, St. Louis)
Dave Michayluk (1981, Philadelphia) – Richard Grenier (1972, NY Islanders) – Brian Sullivan (1987, New Jersey)

Brian Strait (2006, Pittsburgh) – Ilkka Mikkola (1997, Montreal)
Brendan Bell (2001, Toronto) – Ole-Kristian Tollefsen (2002, Columbus)
Neil Nicholson (1969, Oakland) – Paul McIntosh (1974, Buffalo)

Ján Lasák (1999, Nashville)
Bob Parent (1978, Toronto)

65th draft

Első sor:
M:1640, G:223, A:298, P:521
4 Stanley Kupa, 2 olimpiai bronz, 1 vb-arany, 1 világkupa-győzelem, 2 vb-ezüst, 1 junior vb-ezüst, 1 junior vb-bronz, 1 Calder Kupa, 1 Liiga-MVP cím, 2 KHL All Star-mérkőzés

Második sor:
M:707, G115, A183, P:298
1 olimpiai bronz, 2 vb-ezüst, 1 junior vb-ezüst, 1 Memorial Kupa, 2 Liiga bajnoki cím, 1 SHL bajnoki cím, 1 DEL bajnoki cím, 1 Liiga-MVP cím

Harmadik sor:
M:689, G:92, A:104, P:196
1 Stanley Kupa, 1 Turner Kupa, 1 Spengler Kupa, 1 Polska Liga Kupa

Negyedik sor:
M:26, G:3, A:1, P:11
1 Stanley Kupa, 1 NLA bajnoki cím, 1 NLB bajnoki cím, 1 EBEL bajnoki cím, 1 James Gatschne Trophy

Első védőpár:
M:130, G:5, A:16, P:21
1 junior vb-arany, 8 Liiga bajnoki cím, 1 U18 vb-arany, 1 NCAA bajnoki cím

Második védőpár:
M:265, G:11, A:29, P:40
1 junior vb-ezüst, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 divízió 1 junior vb-bronz, 1 divízió 1/B junior vb-bronz, 1 divízió 1 vb-arany, 1 divízió 1 vb-ezüst, CHL Defenseman of the Year

Harmadik védőpár:
M:87, G:3, A:3, P:6
1 divízió junior vb-bronz

Kapusok:
M:9, 0-6-0, SO:0
1 vb-arany, 3 vb-ezüst, cseh Extraliga bajnoki cím, cseh Extraliga-MVP

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-3ÉLŐ
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB INFO
EL 18:00 DABMAC INFO
EL 18:00 UTEVC2 INFO
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk