Még 66 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

66 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 66. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 66. helyen draftolt játékosok csapata:

John Ogrodnick (1979, Detroit) – Mark Johnson (1977, Pittsburgh) – Peter Schaefer (1995, Vancouver)
Jim Moxey (1973, California) – Anders Carlsson (1986, New Jersey) – Josh Langfeld (1997, Ottawa)
Craig Coxe (1982, Detroit) – Ryan White (2006, Montreal) – Darin Kimble (1988, Quebec)
Fjodor Fjodorov (2001, Vancouver) – David Toews (2008, NY Islanders) – Jimmy Vesey (2012, Nashville)

Cale Hulse  (1992, New Jersey) – Sami Lepistö (2004, Washington)
Radko Gudas (2010, Tampa) – Jay Miller (1980, Quebec)
Bill Nyrop (1972, Montreal) – Brayden McNabb (2009, Buffalo)

Jason Labarbera (1998, NY Rangers)
Bill Cheropita (1975, NY Rangers)

66th draft

Első sor:
M:2169, G:704, A:892, P:1596
1 olimpiai arany, 1 junior vb-arany, 2 Memorial Kupa, 2 Ed Chynoweth Trophy, 1 Four Broncos Trophy, 1 Lester Patrick Trophies, 1 All Star-mérkőzés, 1 IIHF Hall of Fame

Második sor:
M:374, G38, A76, P:114
1 Clark Kupa, 2 NCAA-bajnoki cím

Harmadik sor:
M:721, G:48, A:69, P:117

Negyedik sor:
M:18, G:0, A:2, P:2
2 Good Brothers, 1 vb-bronz, 1 NCAA-bajnoki cím

Első védőpár:
M:795, G:22, A:108, P:130
2 olimpiai bronz, 2 Calder Kupa, 1 vb-arany, 1 vb-bronz, 1 junior vb-bronz

Második védőpár:
M:572, G:47, A:69, P:116
1 Calder Kupa, 1 U18 vb-arany

Harmadik védőpár:
M:315, G:15, A:80, P:95
3 Stanley Kupa, 1 Ed Chynoweth Trophy, 1 U17 vb-bronz

Kapusok:
M:187, 62-73-20, SO:6
Aldege “Baz” Bastien Memorial Award

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG INFO
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk