Még 66 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

66 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 66. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 66. helyen draftolt játékosok csapata:

John Ogrodnick (1979, Detroit) – Mark Johnson (1977, Pittsburgh) – Peter Schaefer (1995, Vancouver)
Jim Moxey (1973, California) – Anders Carlsson (1986, New Jersey) – Josh Langfeld (1997, Ottawa)
Craig Coxe (1982, Detroit) – Ryan White (2006, Montreal) – Darin Kimble (1988, Quebec)
Fjodor Fjodorov (2001, Vancouver) – David Toews (2008, NY Islanders) – Jimmy Vesey (2012, Nashville)

Cale Hulse  (1992, New Jersey) – Sami Lepistö (2004, Washington)
Radko Gudas (2010, Tampa) – Jay Miller (1980, Quebec)
Bill Nyrop (1972, Montreal) – Brayden McNabb (2009, Buffalo)

Jason Labarbera (1998, NY Rangers)
Bill Cheropita (1975, NY Rangers)

66th draft

Első sor:
M:2169, G:704, A:892, P:1596
1 olimpiai arany, 1 junior vb-arany, 2 Memorial Kupa, 2 Ed Chynoweth Trophy, 1 Four Broncos Trophy, 1 Lester Patrick Trophies, 1 All Star-mérkőzés, 1 IIHF Hall of Fame

Második sor:
M:374, G38, A76, P:114
1 Clark Kupa, 2 NCAA-bajnoki cím

Harmadik sor:
M:721, G:48, A:69, P:117

Negyedik sor:
M:18, G:0, A:2, P:2
2 Good Brothers, 1 vb-bronz, 1 NCAA-bajnoki cím

Első védőpár:
M:795, G:22, A:108, P:130
2 olimpiai bronz, 2 Calder Kupa, 1 vb-arany, 1 vb-bronz, 1 junior vb-bronz

Második védőpár:
M:572, G:47, A:69, P:116
1 Calder Kupa, 1 U18 vb-arany

Harmadik védőpár:
M:315, G:15, A:80, P:95
3 Stanley Kupa, 1 Ed Chynoweth Trophy, 1 U17 vb-bronz

Kapusok:
M:187, 62-73-20, SO:6
Aldege “Baz” Bastien Memorial Award

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk