Még 66 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

66 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 66. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 66. helyen draftolt játékosok csapata:

John Ogrodnick (1979, Detroit) – Mark Johnson (1977, Pittsburgh) – Peter Schaefer (1995, Vancouver)
Jim Moxey (1973, California) – Anders Carlsson (1986, New Jersey) – Josh Langfeld (1997, Ottawa)
Craig Coxe (1982, Detroit) – Ryan White (2006, Montreal) – Darin Kimble (1988, Quebec)
Fjodor Fjodorov (2001, Vancouver) – David Toews (2008, NY Islanders) – Jimmy Vesey (2012, Nashville)

Cale Hulse  (1992, New Jersey) – Sami Lepistö (2004, Washington)
Radko Gudas (2010, Tampa) – Jay Miller (1980, Quebec)
Bill Nyrop (1972, Montreal) – Brayden McNabb (2009, Buffalo)

Jason Labarbera (1998, NY Rangers)
Bill Cheropita (1975, NY Rangers)

66th draft

Első sor:
M:2169, G:704, A:892, P:1596
1 olimpiai arany, 1 junior vb-arany, 2 Memorial Kupa, 2 Ed Chynoweth Trophy, 1 Four Broncos Trophy, 1 Lester Patrick Trophies, 1 All Star-mérkőzés, 1 IIHF Hall of Fame

Második sor:
M:374, G38, A76, P:114
1 Clark Kupa, 2 NCAA-bajnoki cím

Harmadik sor:
M:721, G:48, A:69, P:117

Negyedik sor:
M:18, G:0, A:2, P:2
2 Good Brothers, 1 vb-bronz, 1 NCAA-bajnoki cím

Első védőpár:
M:795, G:22, A:108, P:130
2 olimpiai bronz, 2 Calder Kupa, 1 vb-arany, 1 vb-bronz, 1 junior vb-bronz

Második védőpár:
M:572, G:47, A:69, P:116
1 Calder Kupa, 1 U18 vb-arany

Harmadik védőpár:
M:315, G:15, A:80, P:95
3 Stanley Kupa, 1 Ed Chynoweth Trophy, 1 U17 vb-bronz

Kapusok:
M:187, 62-73-20, SO:6
Aldege “Baz” Bastien Memorial Award

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 23., kedd
NHL 02:00 NSHANA 
    • SPÍLER TV
május 24., szerda
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk