Még 66 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

66 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 66. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

A 66. helyen draftolt játékosok csapata:

John Ogrodnick (1979, Detroit) – Mark Johnson (1977, Pittsburgh) – Peter Schaefer (1995, Vancouver)
Jim Moxey (1973, California) – Anders Carlsson (1986, New Jersey) – Josh Langfeld (1997, Ottawa)
Craig Coxe (1982, Detroit) – Ryan White (2006, Montreal) – Darin Kimble (1988, Quebec)
Fjodor Fjodorov (2001, Vancouver) – David Toews (2008, NY Islanders) – Jimmy Vesey (2012, Nashville)

Cale Hulse  (1992, New Jersey) – Sami Lepistö (2004, Washington)
Radko Gudas (2010, Tampa) – Jay Miller (1980, Quebec)
Bill Nyrop (1972, Montreal) – Brayden McNabb (2009, Buffalo)

Jason Labarbera (1998, NY Rangers)
Bill Cheropita (1975, NY Rangers)

66th draft

Első sor:
M:2169, G:704, A:892, P:1596
1 olimpiai arany, 1 junior vb-arany, 2 Memorial Kupa, 2 Ed Chynoweth Trophy, 1 Four Broncos Trophy, 1 Lester Patrick Trophies, 1 All Star-mérkőzés, 1 IIHF Hall of Fame

Második sor:
M:374, G38, A76, P:114
1 Clark Kupa, 2 NCAA-bajnoki cím

Harmadik sor:
M:721, G:48, A:69, P:117

Negyedik sor:
M:18, G:0, A:2, P:2
2 Good Brothers, 1 vb-bronz, 1 NCAA-bajnoki cím

Első védőpár:
M:795, G:22, A:108, P:130
2 olimpiai bronz, 2 Calder Kupa, 1 vb-arany, 1 vb-bronz, 1 junior vb-bronz

Második védőpár:
M:572, G:47, A:69, P:116
1 Calder Kupa, 1 U18 vb-arany

Harmadik védőpár:
M:315, G:15, A:80, P:95
3 Stanley Kupa, 1 Ed Chynoweth Trophy, 1 U17 vb-bronz

Kapusok:
M:187, 62-73-20, SO:6
Aldege “Baz” Bastien Memorial Award

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 22., csütörtök
EL 18:00 UTEDAB 3-4 BVÉGE
EL 18:30 DEBVAS TÖRÖLVE
EL 18:30 TITMAC 0-3VÉGE
október 23., péntek
EXL 18:00 NZÁMIS TÖRÖLVE
október 24., szombat
EL 17:00 DABMAC 4-5VÉGE
EL 17:30 TITFTC 3-5VÉGE
ICEHL 17:30 HCIAVS TÖRÖLVE
október 25., vasárnap
ICEHL 16:30 RBSAVS TÖRÖLVE
október 27., kedd
EL 18:00 DABUTE 5-4 HVÉGE
EL 18:00 MACFTC 5-6 HVÉGE
október 29., csütörtök
KHL 17:30 SZPCSZ 
    • SPORT 2
október 30., péntek
EL 18:00 UTEMAC 2-1VÉGE
EL 18:30 FTCDAB 5-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSBRC TÖRÖLVE
    • DIGI SPORT 2
november 1., vasárnap
EXL 17:00 MISDUM 
ICEHL 17:30 LNZAVS TÖRÖLVE
EL 18:00 MACTIT 
EL 18:30 DEBUTE 
Partnerünk
Archívum