Még 67 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

67 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 67. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el.

A 67. helyen draftolt játékosok csapata:

Brad Isbister (1995,Winnipeg) – Carey Wilson (1980, Chicago) – Mark Recchi (1988, Pittsburgh)
Adam Lowry (2011, Winnipeg) – Gregory Campbell (2002, Florida) – Rob Brown (1986,Pittsburgh)
Gordie Dwyer (1996, St.Louis) – Blake Speers (2015, New Jersey) – Jim Cummins (1989, NY Rangers)
Peter Driscoll (1974, Toronto) – Paul O’Neil (1973, Vancouver) – Nick Johnson (2004,Pittsburgh)

Kris Russell (2005, Columbus) – Ulf Samuelsson (1982, Hartford)
Mike Busniuk (1971, Montreal) – Alex Henry (1998, Edmonton)
Larry Bolonchuk (1972, Vancouver) – Danny Biega (2010, Carolina)

Jeff Reese (1984, Toronto)
Jevgenyij Konsztantyinov (1999, Tampa)

67th draft

Első sor:
M:2745, G:832, A:1330, P:2162
3 Stanley Kupa, 1 vb-arany, 2 junior vb-arany, 1 Liiga-bajnoki cím, 1 Turner Kupa, 7 All Star-mérkőzés, 1 Az év második csapata

Második sor:
M:1344, G:269, A:368, P:637
1 Stanley Kupa, 1 Memorial Kupa, 1 junior vb-arany, 1 junior vb-ezüst, 1 Calder Kupa, 2 Ed Chynoweth Kupa, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 All Star-mérkőzés, 1 Bobby Clarke Trophy, 3 Four Broncos Trophy, 1 James Gatschne Trophy

Harmadik sor:
M:619, G24, A41, P:65
1 Calder Kupa, 1 Turner Kupa, 1 President’s Kupa

Negyedik sor:
M:179, G:17, A:31, P:48
1 SHL-bajnoki cím

Első védőpár:
M:1591, G:91, A:399, P:490
2 Stanley Kupa, 1 vb-ezüst, 2 junior vb-arany, 1 U17 vb-ezüst, 2 Ed Chynoweth Kupa, 1 Four Broncos Trophy, 1 CHL Év hátvédje-trófea

Második védőpár:
M:320, G:5, A:32, P:37
5 Calder Kupa

Harmadik védőpár:
M:84, G:3, A11, P:14

Kapusok:
M:176, 53-65-17, SO:5
1 Turner Kupa

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk