Még 67 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

67 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 67. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el.

A 67. helyen draftolt játékosok csapata:

Brad Isbister (1995,Winnipeg) – Carey Wilson (1980, Chicago) – Mark Recchi (1988, Pittsburgh)
Adam Lowry (2011, Winnipeg) – Gregory Campbell (2002, Florida) – Rob Brown (1986,Pittsburgh)
Gordie Dwyer (1996, St.Louis) – Blake Speers (2015, New Jersey) – Jim Cummins (1989, NY Rangers)
Peter Driscoll (1974, Toronto) – Paul O’Neil (1973, Vancouver) – Nick Johnson (2004,Pittsburgh)

Kris Russell (2005, Columbus) – Ulf Samuelsson (1982, Hartford)
Mike Busniuk (1971, Montreal) – Alex Henry (1998, Edmonton)
Larry Bolonchuk (1972, Vancouver) – Danny Biega (2010, Carolina)

Jeff Reese (1984, Toronto)
Jevgenyij Konsztantyinov (1999, Tampa)

67th draft

Első sor:
M:2745, G:832, A:1330, P:2162
3 Stanley Kupa, 1 vb-arany, 2 junior vb-arany, 1 Liiga-bajnoki cím, 1 Turner Kupa, 7 All Star-mérkőzés, 1 Az év második csapata

Második sor:
M:1344, G:269, A:368, P:637
1 Stanley Kupa, 1 Memorial Kupa, 1 junior vb-arany, 1 junior vb-ezüst, 1 Calder Kupa, 2 Ed Chynoweth Kupa, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 All Star-mérkőzés, 1 Bobby Clarke Trophy, 3 Four Broncos Trophy, 1 James Gatschne Trophy

Harmadik sor:
M:619, G24, A41, P:65
1 Calder Kupa, 1 Turner Kupa, 1 President’s Kupa

Negyedik sor:
M:179, G:17, A:31, P:48
1 SHL-bajnoki cím

Első védőpár:
M:1591, G:91, A:399, P:490
2 Stanley Kupa, 1 vb-ezüst, 2 junior vb-arany, 1 U17 vb-ezüst, 2 Ed Chynoweth Kupa, 1 Four Broncos Trophy, 1 CHL Év hátvédje-trófea

Második védőpár:
M:320, G:5, A:32, P:37
5 Calder Kupa

Harmadik védőpár:
M:84, G:3, A11, P:14

Kapusok:
M:176, 53-65-17, SO:5
1 Turner Kupa

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk