Még 68 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

68 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 68. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 76. helyen draftolt játékosok csapata:

Jarkko Ruutu (1998, Vancouver) – Joel Lundqvist (2000, Dallas) – Tony Amonte (1988, NY Rangers)
Niklas Andersson (1989, Quebec) – Lynn Powis (1969, Montreal) – Jake Hansen (2007, Columbus)
Jean-Francois Jacques (2003, Edmonton) – Nick Cousins (2011, Philadelphia) – Konsztantiyn Kalmikov (1996, Toronto)
Jamie Devane (2009, Toronto) – Evan Brophey (2005, Chicago) – Mathieu Sunderland (1995, Buffalo)

Craig Rivet (1992, Montreal) – Ken Morrow (1976, NY Islanders)
Dave Karpa (1991, Quebec) – Eric Gryba (2006, Ottawa)
Chris Tamer (1990, Pittsburgh) – Bill Stewart (1977, Buffalo)

Bernie Germain (1972, Los Angeles)
Adin Hill (2015, Arizona)

68th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., csütörtök
U18 14:30 VASVSV 4-0VÉGE
U18 15:50 PEFSCC 1-6VÉGE
ELA 17:30 GYEHKB 2-5VÉGE
ELA 17:50 VC2DAB 4-2VÉGE
U20 18:00 UTEVIC 5-1VÉGE
U20 18:15 EASMAC 3-2VÉGE
U18 18:20 OHADAB 4-10VÉGE
ELA 18:30 TITVAS 3-1VÉGE
ELF 19:00 DEBFTC 6-2VÉGE
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 
ELF 20:00 FTCDEB 
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMMVAS 
Partnerünk