Négy edzőmeccset tervez a Ferencváros

 

Főleg MOL ligás csapatok ellen készülnek a zöld-fehérek a szezonra.

Kétszer a Dunaújváros, egyszer-egyszer pedig a Csíkszereda és a Levice ellen játszik felkészülési meccset a MOL Ligára készülő Ferencváros. Greg Lindqvist csapata augusztus közepén kezdi a mérkőzéseket, és egy héttel a tervezett bajnoki rajt előtt játssza le utolsó meccsét, a szlovák harmadosztályú Levice ellen. Természetesen ebben a programban még történhetnek változások.

A Ferencváros edzőmérkőzései:
augusztus 19., 19:00 Ferencváros?Dunaújváros (Pesterzsébet)
augusztus 27., 18:00 Dunaújváros?Ferencváros (Dunaújváros)
augusztus 31., 19:00 Ferencváros?HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)
szeptember 4., 18:00 HK Levice (SVK-3.)?Ferencváros (Léva)

A MOL Liga csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky?Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)?Fehérvár (Zólyom)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)?HC Nové Zámky (Nagyszombat)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)?Fehérvár (Zólyom)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár?SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom)

augusztus 19.
19:00 Ferencváros?DAB (Pesterzsébet)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky?HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
HK Detva (SVK-2.)?UTE (Gyetva)

augusztus 21.
19.00 DVTK Jegesmedvék?KH Sanok (POL) (Miskolc)
19:30 EVL Landshut (GER-2.)?Fehérvár AV19 (Landshut)
MsHK Zilina (SVK)?UTE (Zsolna)

augusztus 22.
19:00 HDD Jesenice (SLO)?MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)?Fehérvár AV19 (Straubing)
HDD Olimpija Ljubljana (SLO)? MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)?HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 27.
18:00 DAB?Ferencváros (Dunaújváros)
SHK 37 Piestany (SVK)?UTE (Pöstyén)

augusztus 28.
17:00 HC 07 Detva (SVK-2.)? MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky?UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék?HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros?HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky?SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
UTE?Fehérvár (?)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)?MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
KH Sanok (POL)?DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky?Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
18:00 HK Levice (SVK-3.)?Ferencváros (Léva)
HC46 Bardejov (SVK-2.)?DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 8.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)?HC Nové Zámky (Pöstyén)

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., vasárnap
VB18 16:30 HUNDEN 1-4VÉGE
AL 18:30 ETOLHL 5-1VÉGE
április 15., hétfő
VB18 13:00 GERHUN 8-2VÉGE
április 17., szerda
VB18 13:00 AUTHUN 6-5 BVÉGE
április 18., csütörtök
VB18 13:00 HUNUKR 4-7VÉGE
április 19., péntek
VÁL 18:30 HUNNOR 2-1VÉGE
    • DUNA WORLD
április 20., szombat
VÁL 16:00 HUNNOR 3-2VÉGE
VB18 16:30 JPNHUN 3-6VÉGE
április 21., vasárnap
NVB 15:00 HUNKOR 2-0VÉGE
április 22., hétfő
NVB 12:30 HUNNED 2-0VÉGE
    • SPORT 1
április 23., kedd
VÁL 19:30 ITAHUN 
április 24., szerda
NVB 12:30 HUNNOR 
    • SPORT 2
április 26., péntek
NVB 20:25 HUNAUT 
    • AMC MIKRO
április 27., szombat
NVB 16:00 HUNFRA 
    • AMC MIKRO
Partnerünk
Archívum