Szlovákiában tornázik a Fehérvár

 

EBEL-csapatunk ismét meghívást kapott a zólyomi Pavol Zabojnik-emléktornára.

Rob Pallin csapatának két szlovák extraligás és egy lengyel élcsapat lesz az ellenfele augusztus közepén, a rangos zólyomi négyes tornán. Az előző évben hatcsapatos tornát rendeztek, akkor a házigazdák és a Fehérvár mellett a következők vettek részt: HC Banska Bystrica (SVK-1.), ASC Corona Brassó (MOL Liga), GKS Tychy (POL-1.), Piráti Chomutov (CZE-2.). Akkor egy győzelem és egy vereség után a harmadik napon Orbán Attila győztes büntetőjével verte a Volán a HKM Zvolent hazai jégen.

A magyar csapatok zöme jövő hétfőn kezdi a közös felkészülést a 2015/16-os szezonra. Eddig a Fehérvár első edzőmeccse a legkorábbi időpont, Kógerék augusztus 13-án játszanak a GKS Tychyvel Zólyomban.

A zólyomi emléktorna menetrendje:

augusztus 13., 15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár
augusztus 13., 19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–SHK 37 Piestany (SVK-1.)

augusztus 14., 15:30 SHK 37 Piestany (SVK-1.)–GKS Tychy (POL-1.)
augusztus 14., 19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár

augusztus 15., 15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.)
augusztus 15., 19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–GKS Tychy (POL-1.)

A MOL Liga csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva)

augusztus 21.
19.00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc)
19:30 EVL Landshut (GER-2.)–Fehérvár AV19 (Landshut)
MsHK Zilina (SVK)–UTE (Zsolna)

augusztus 22.
19:00 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár AV19 (Straubing)
HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 27.
SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)

augusztus 28.
17:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
UTE–Fehérvár (?)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 8.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 4-1VÉGE
U18 18:20 OHAMIS 0-19VÉGE
U18 19:00 DABETO 5-6 HVÉGE
U18 19:10 MACPEF 3-0VÉGE
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES INFO
U20 14:30 MACVAS INFO
EL 16:00 BRATIT INFO
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS INFO
EL 17:50 VC2UTE INFO
KK 18:00 RITMAC INFO
EL 18:30 DEBFTC INFO
EL 18:40 HKBSCC INFO
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 
Partnerünk