Négy felkészülési mérkőzést játszanak a Jegesmedvék

   

A MOL Liga címvédője augusztus 21-én lép jégre először teszttalálkozón.

A DVTK Jegesmedvék egyelőre négy felkészülési mérkőzést kötöttek le a MOL Liga-szezon előtt. A miskolciak egy-egy meccset játszanak hazai jégen és vendégségben a lengyel KH Sanok, illetve a szlovák másodosztályú HC 46 Bardejov ellen. A hazai mérkőzéseket 19 órától rendezik.

A közös felkészülés augusztus 3-án, hétfőn kezdődik, először szárazedzésekkel, majd következik egy egyhetes csapat- és erőnlétépítő tréning a Tiszán. Jégre a hónap közepén megy Mayer Péter csapata.

MISSAN

Fotó: Bán Olivér

A MOL Liga csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva)

augusztus 21.
19.00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc)
19:30 EVL Landshut (GER-2.)–Fehérvár AV19 (Landshut)
MsHK Zilina (SVK)–UTE (Zsolna)

augusztus 22.
19:00 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár AV19 (Straubing)
HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 27.
SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)

augusztus 28.
17:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
UTE–Fehérvár (?)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 8.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF INFO
U18 16:00 AVSUTE INFO
U18 16:00 ETOMIS INFO
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA INFO
U18 18:10 VASMAC INFO
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk