Két EBEL-csapattal is megmérkőzik a MAC

   

Még két légióst igazol a fővárosi csapat. A Grazon kívül az Olimpija Ljubljanához is ellátogat a MOL Liga-újonc, aki eddig négy felkészülési meccset szervezett le.

A MAC hivatalos közösségi oldalán megjelent információk szerint egyelőre négy felkészülési mérkőzés biztos a MOL Liga-újoncnál. Augusztus 22-én a szlovén bajnok otthonában, Jesenicében, egy nappal később az Olimpija Ljubljanánál, augusztus 28-án a szlovák 1. Liga-győztes HC 07 Detva ellen, míg szeptember 2-án Grazban lép jégre a csapat.

A linkelt cikkben Majoross Gergely vezetőedző nyilatkozik is, úgy érzi, a csapat 90%-ban megvan, még két légiós igazolását tervezik.

A MOL Liga csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva)

augusztus 21.
19:30 EVL Landshut (GER-2.)–Fehérvár AV19 (Landshut)
MsHK Zilina (SVK)–UTE (Zsolna)

augusztus 22.
19:00 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár AV19 (Straubing)
HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana)
augusztus 25.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 27.
SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)

augusztus 28.
17:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
Miskolci Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)
szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
UTE–Fehérvár (?)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolci Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 8.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., szerda
U20 15:50 PEFMIS 2-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:00 ETOSAP 2-3VÉGE
EXL 18:30 MISO20 8-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U20 18:30 VASKMH 0-1VÉGE
szeptember 20., csütörtök
U20 14:30 AVSSAP 12-1VÉGE
U18 15:50 PEFAVS 2-3VÉGE
U18 18:00 ETOSCC 3-2VÉGE
U20 18:20 DHKUTE 3-4VÉGE
EL 18:30 TITUTE 3-2 HVÉGE
U18 19:00 DABUTE 3-8VÉGE
szeptember 21., péntek
EL 17:30 BRADEB 1-6VÉGE
EL 17:30 SCCVAS 4-1VÉGE
EL 17:50 VC2GYE 2-3VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 3-2VÉGE
EXL 18:00 DTEMAC 4-3 HVÉGE
EXL 18:30 MISZVO 0-5VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 3-2 BVÉGE
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 
U18 12:00 OHAFTC 
U18 13:30 AVSVIC 
U20 16:20 PEFKMH 
U20 17:00 DABSAP 
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 
U20 19:00 MISDHK 
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 
U20 12:20 PEFSAP 
U20 14:00 AVSZNO 
U20 14:45 UTEETO 
U18 15:30 KMHSCC 
EL 16:00 BRAVAS 
EL 17:00 DABGYE 
EL 17:30 SCCDEB 
EXL 17:30 DTVMIS 
EL 17:50 VC2HKB 
EXL 18:00 MACLMI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 UTEFTC 
Partnerünk