Még 72 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

72 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 72. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 72. helyen draftolt játékosok csapata

Kip Miller (1987, Quebec) – Chris Drury (1994, Quebec) – Cal Clutterbuck (2006, Minnesota)
Reid Simpson (1989, Philadelphia) – Mark Janssens (1986, NY Rangers) – Drayson Bowman (2007, Carolina)
Mark Lamb (1982, Calgary) – Michael Latta (2009, Nashville) – Alex Schoenborn (2014, San Jose)
Dmitrij Afanaszenkov (1998, Tampa) – Boyd Kane (1996, Pittsburgh) – Mike Erickson (2002, Minnesota)

Marek Malík (1993, Hartford) – Eric Cairns (1992, NY Rangers)
Tony Feltrin (1980, Pittsburgh) – Jyri Niemi (2008, NY Islanders)
Adam Jánosík (2010, Tampa) – Mattias Nilsson (2000, Nashville)

John Vanbiesbrouck (1981, NY Rangers)
Jonathan Quick (2005, Los Angeles)
Jim Craig (1977, Atlanta)

72nd draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCBRA 4-0ÉLŐ
EL 18:00 UTEGYE 0-0ÉLŐ
EL 20:00 HKBFTC INFO
szeptember 25., kedd
EXL 17:30 BBYMAC 
VIS 18:00 UTENZÁ 
U18 18:30 ETOZNO 
szeptember 26., szerda
U18   FTCAVS 
U18 17:20 KMHDEB 
U20 18:15 DABAVS 
U20 19:00 MISVAS 
U18 19:05 UTEVAS 
szeptember 27., csütörtök
U18 14:15 DABFTC 
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 ETOPEF 
EL 18:40 HKBTIT 
Partnerünk