Még 73 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

73 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 73. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 73. helyen draftolt játékosok csapata:

Daniel Carcillo (2003, Pittssburgh) – Bernie Nicholls (1980, Los Angeles) – Vladimír Vujtek (1991, Montreal)
Jim McKenzie (2004, Ottawa) – Vladimír Ruzicka (2007, Arizona) – Kirill Petrov (2008, NY Islanders)
Radek Smolenák (2005, Tampa) – Sebastien Bordeleau (1993, Montreal) – Brady Calla (2006, Florida)
Dmitrij Vlaszenkov (1996, Calgary) – Darby Hendrickson (1990, Toronto) – Zdenek Bahensky (2004, NY Rangers)

Jim Korn (1977, Detroit) – Yannick Weber (2007, Montreal)
Glen Featherstone (1986, St.Louis) – Peter Andersson (1983, NY Rangers)
Alexander Urbom (2009, New Jersey) – Keegan Lowe (2011, Carolina)

Craig Anderson (2001, Chicago)
Wendell Young (1981, Vancouver)

73rd draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 8., péntek
U16 12:30 HUNITA 3-0VÉGE
EIHC 15:00 HUNITA 3-4 HVÉGE
U16 17:00 HUNAUT 5-3VÉGE
EIHC 18:00 POLJPN 3-2VÉGE
U17 18:30 HUNSVK 3-4 BVÉGE
NŐI 19:00 HUNDEN 3-1VÉGE
U18 19:00 HUNITA 4-2VÉGE
U20 19:00 FRAHUN 3-4 HVÉGE
NU18 19:15 HUNITA 3-2VÉGE
november 9., szombat
NU18 10:00 HUNDEN 1-2VÉGE
U18 10:00 HUNAUT 1-2 BVÉGE
U20 11:30 HUNSLO 2-3VÉGE
U16 12:30 HUNITA 6-2VÉGE
U17 13:00 HUNSVK 2-3 HVÉGE
EIHC 15:00 POLITA 0-2VÉGE
EIHC 18:00 HUNJPN 3-2VÉGE
NŐI 19:00 HUNFRA 3-2VÉGE
november 10., vasárnap
EIHC 13:00 POLHUN 0-2VÉGE
EIHC 17:00 ITAJPN 1-4VÉGE
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC INFO
EL 18:00 HKBTIT INFO
EL 18:00 UTEDEB INFO
EBEL 19:15 AVSVSV INFO
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 
U18 18:40 AVSUTE 
november 14., csütörtök
U21   KMHFTC 
U21 12:55 PHCUTE 
U21 14:50 DHKETO 
U18 18:00 SZGKMH 
U21 18:40 VASMIS 
U21 19:50 MACAVS 
Partnerünk