A Fehérvár nagy erőkkel készül a MOL Ligára

 

Hetényi Zoltán a krakkói világbajnokság óta a fiatalokkal alapoz. Kiváló erőben, bizakodva várja a szezont.

Énekes Lajos vezetésével a 12 hetes száraz felkészülés vége felé tart a Fehérvár AV19 MOL ligás csapata – látható a Fehérvár Tv anyagában is mindez. A gárda három éve hasonlóképpen készül, eddig a magyar és az EBEL U20-as bajnokságra alapoztak így, ezúttal főképp a magyar bázisú nemzetközi ligára, ahová hosszú évek után tér vissza a székesfehérvári klub. A csapat augusztus 3-án kezdi meg a jeges felkészülést Tyler Dietrich vezetőedző irányításával, minden bizonnyal már az új, C jelű pályán.

AVS U20 2014_15

Mindenki érdeklődve várja, hogy a juniorok között rendkívül sikeres, magyar és EBEL-bajnoki címeket begyűjtő garnitúra, kiegészítve kiváló légiósokkal és komoly múlttal rendelkező magyar játékosokkal, mire lesz képes a MOL Ligában.

Eddig ők érkeztek a MOL ligás kerethez:
Chris Bodo (CAN) (Mercyhurst University, NCAA)
Brance Orban (CAN) (Kallinge/Ronneby, SWE-3.)
Hegyi Ádám Zoltán (UTE)
Janis Kalnins (LAT) (Dab.Docler)

A fiatalokkal készül Hetényi Zoltán is, aki súlyos betegsége után jó ideje teljes értékű munkát végez, ennek köszönhetően erőállapota is kezd visszatérni a korábbi szintre. Nemcsak a konditeremben végez komoly fizikai munkát, de kiegészítő sportágakat is űz, mint mondja, a délelőtti edzések után kajakozik, kerékpározik és kick boxol is. “Kitöltötte a napjaimat a sportolás, boldoggá tett, hogy ennyit lehet mozogni, és ez egy tök jó dolog.”

Minderről a Sportklub Tv is anyagot készített, ahol Hetényi Zoltán elmondja, készen áll a csatára a Fehérvár EBEL-csapatának első számú kapusposztjáért.

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk