Még 79 nap a kezdésig

 

Új sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

79 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 79. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 79. helyen draftolt játékosok csapata:

Zack Smith (2008, Ottawa) – Mike Zuke (1974, St.Louis) – Mark Parrish (1996, Colorado)
Garth Murray (2001, NY Rangers) – Brent Gilchrist (1985, Montreal) – Nick Palmieri (2007, New Jersey)
Dave Orleski (1979, Montreal) – Alyn McCauley 1995, New Jersey) – Chris Calnan (2012, Chicago)
Sondre Olden (2010, Toronto) – Jonathan Matsumoto (2006, Philadelphia) – Jevgenyij Lazarjev (1998, Colorado)

Cody Franson (2005, Nashville) – Clayton Stoner (2004, Minnesota)
Bob Hoffmeyer (1975, Chicago) – Ryan O’Byrne (2003, Montreal)
Klas Dahlbeck (2011, Chicago) – Todd Nelson (1989, Pittsburgh)

Johan Asplund (1999, NY Rangers)
Peter Crosbie (1973, Boston)

79th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 5-2VÉGE
U21 14:40 PHCFTC 3-1VÉGE
EBJL 15:15 OKRMAC 5-2VÉGE
MK 18:00 UTEFTC 1-3VÉGE
MK 18:30 DEBMAC 2-5VÉGE
MK 18:30 TITMIS 2-6VÉGE
EBJL 19:00 ETOOKW 7-4VÉGE
U21 19:05 DABKMH 5-3VÉGE
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO 8-1VÉGE
november 22., péntek
EBJL   EHLETO 
EBJL 13:40 AVSRBS 
EBJL 16:40 MISKAC 
EL 17:30 BRAFTC 1-1ÉLŐ
EL 17:30 SCCUTE 1-1ÉLŐ
EXL 17:30 BBYMAC 0-1ÉLŐ
EBJL 17:40 VASZNO 
EBJL 18:00 UTEVIC 
EL 18:00 DABTIT INFO
EL 18:00 HKBVAS INFO
EL 18:30 DEBGYE INFO
EXL 18:30 MISSBA INFO
EBEL 19:15 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 19:40 DHKEHC 
november 23., szombat
EWSC 09:15 AJAKMH 
U18 12:00 DABSZG 
EBJL 12:30 ETOEHL 
EBJL 12:30 MISRBS 
EBJL 14:30 AVSOKR 
EBJL 15:30 UTEKAC 
EBJL 16:20 MACVIC 
U18 17:20 KMHÓHA 
EWHL 17:25 MACHVI 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 SCCFTC 
U21 17:40 MACETO 
EBJL 18:30 DHKZNO 
november 24., vasárnap
U21   AVSMIS 
EBJL 10:00 MISVIC 
EBJL 11:45 AVSKAC 
EBJL 12:00 UTERBS 
EBJL 13:00 DHKZNO 
EBJL 13:30 MACOKR 
EWHL 14:40 HVIMAC 
EBEL 17:30 ZNOAVS 
EL 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACZVO 
    • DIGI SPORT 2
EXL 17:30 MISNZÁ 
EL 17:40 VASGYE 
U21 18:00 FTCDAB 
Partnerünk