Még 79 nap a kezdésig

 

Új sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

79 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 79. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 79. helyen draftolt játékosok csapata:

Zack Smith (2008, Ottawa) – Mike Zuke (1974, St.Louis) – Mark Parrish (1996, Colorado)
Garth Murray (2001, NY Rangers) – Brent Gilchrist (1985, Montreal) – Nick Palmieri (2007, New Jersey)
Dave Orleski (1979, Montreal) – Alyn McCauley 1995, New Jersey) – Chris Calnan (2012, Chicago)
Sondre Olden (2010, Toronto) – Jonathan Matsumoto (2006, Philadelphia) – Jevgenyij Lazarjev (1998, Colorado)

Cody Franson (2005, Nashville) – Clayton Stoner (2004, Minnesota)
Bob Hoffmeyer (1975, Chicago) – Ryan O’Byrne (2003, Montreal)
Klas Dahlbeck (2011, Chicago) – Todd Nelson (1989, Pittsburgh)

Johan Asplund (1999, NY Rangers)
Peter Crosbie (1973, Boston)

79th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk