Még 80 nap a kezdésig

 

Új sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

80 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 80. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 80. helyen draftolt játékosok csapata:

Esa Tikkanen (1980, Edmonton) – Kris King (1984, Washington) – Willi Plett (1975, Atlanta)
Greg Gilbert (1980, NY Islanders) – Ryan Bayda (2000, Carolina) – Sheldon Kennedy (1988, Detroit)
Anthony Duclair (2013, NY Rangers) – Andy Andreoff (2011, Los Angeles) – Francis Lessard (1997, Carolina)
Shawn Byram (1986, NY Islanders) – Dmitrij Pesztunov (2003, Arizona) – Bryan Rust (2010, Pittsburgh)

Bob Rouse (1982, Minnesota) – Roger Johansson (1985, Calgary)
Matt Jones (2002, Arizona) – Gord Wappel (1978, Atlanta)
Dean Melanson (1992, Buffalo) – Adam Comrie (2008, Florida)

Michael Garnett (2001, Atlanta)
Jake Paterson (2012, Detroit)

80 draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 
U18 18:20 OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:00 DABETO 
U18 19:10 MACPEF 
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk